Ring

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2021-06-16
Kategoria: Romans

Carter Daring jest zawodowym bokserem. Przygotowuje się do walki, która może okazać się przepustką do pojedynku o tytuł mistrza świata w wadze półciężkiej. Któregoś dnia, wracając z treningu natyka się na przewrócony samochód. Wzywa pogotowie i jedzie do domu, ale widok, który ujrzał na miejscu wypadku, nie daje mu spokoju; zielone oczy i ciemne włoscy śnią mu się po nocach... Nie wie jeszcze, że przeznaczenie właśnie nierozerwalnie splotło jego los z losem Alice Morset i że walka, jaką niebawem stoczy na ringu, będzie zaledwie wstępem do rozgrywki, w której stawką jest coś znacznie cenniejszego od mistrzowskiego pasa.

Tagi: Romans erotyczny

Kup książkę Ring

Opinie o książce - Ring

Ostatnio, dzięki uprzejmości wydawnictwa miałam przyjemność czytać najnowsza książkę Anny Wolf - "Ring". Przyznam się, że poza opowiadaniami, nie miałam jeszcze okazji poznać twórczości autorki. Czy spodobała mi się historia, która nam Pani Ania tutaj przedstawiła? Bardzoooo ❣️ świetna, nietuzinkowa powieść trzymająca w napięciu do ostatniej strony. Styl autorki trafił zdecydowanie prosto w moje czytelnicze serducho ❣️ widać, że warsztat tej pisarki jest dopracowany w każdym detalu. Poza niebanalna fabułą idzie także cała masa emocji, które sprawiają, że ta książka jest taka świetna. Bohaterowie to zdecydowanie ludzie z krwi i kości, których możemy spotkać w swoim otoczeniu! Nie wyidealizowani a tacy realni przez co cała ta historia nabiera realniejszych kształtów! No ja jestem oczarowana tą powieścią i koniecznie będę musiała sięgnąć po inne książki autorki! ...

Carter Daring jest bokserem. Pewnego dnia wracając w treningu zauważa leżące w rowie auto. Pomaga kierowcy, którą okazuje się brunetka o zielonych oczach. Jednak nie może o niej zapomnieć. Czeka go walka o tytuł mistrza. Ale jak się okaże, to nie tylko o tytuł. Czeka go coś poważniejeszego... Pojawiająca się na jego drodze Alice Morset na dłużej zakotwiczy się w jego życiu. Kim jest Alice i jaki skrywa sekret? Czy Carter poradzi sobie z brutalnością losu? Kim jest, już teraz były, chłopak głównej bohaterki?

Kiedy pojawia się jakaś nowa informacja o nadchodzącej premierze Anny Wolf, to od razu sobie zapisuję tytuł. Wędruje na listę książkowych chciejek. W najnowszej powieści mamy bokserski świat i zupełnie nieplanowaną miłość. A wszystko to oplątane intrygą kryminalną i nutką sensacji. Oczywiście pod czujnym okiem przewrotnego losu.
   Już na samym początku robi się intrygująco. I to jest plus. Wchodzimy w świat bohaterów. W ich życie, gdzie nie ma nudy i monotonii. Gdzie sytuacja potrafi czasowo ochłonąć, by potem wejść w wyższy poziom. Alice Morset jest wesołą i taką zwyczajną babką. Nie szaleje i nie potrzebuje ciągłej atencji ale z drugiej strony niczym szczególnym się nie wyróżnia. Po prostu znalazła się w złym miejscu o złym czasie. A teraz musi być ostrożna. Musi mieć się ciągle na baczności. Tajemnicza sytuacja rodzinna podsycała moją ciekawość. Tym bardziej, że autorka dawkowała wszystkie szczegóły. Carter jest pełen determinacji. Jest nastawiony na zwycięstwo. Trenuje w pocie czoła, by osiągnąć cel. By wygrać i zmieść przeciwnika z ringu. Ambitny, pewny siebie i waleczny. Ale w momencie czasowej choroby okazał się być zwykłym człowiekiem. Zbyt dumnym, by prosić o pomoc i zbyt dumnym, by z niej skorzystać. Zamknął się w sobie, wśród czterech ścian. Niczym piesek uciekł z podkulonym ogonem. Tylko moment wyzdrowienia dla mnie jest zbyt abstrakcyjny. Aż w takie cuda i to w iście ekspresowym tempie to nie wierzę. Aż tak naiwna nie jestem. Siedziałam i myślałam tylko nad tym, co tu się do diaska odwaliło. I to tylko jedno ale w tej powieści, któremu mówię nie. Reszta bardzo mi się podobała. Bardzo dobrze zostało wykreowane zaplecze kryminalne, które okazało się być trafnym tłem dla wszystkich wydarzeń. Było ryzykownie, było niebezpiecznie i totalnie niepewnie. Relacja głównych bohaterów jest trochę nietypowa. Taka inna, bowiem nie znajdziemy tutaj scen zbliżeń pomiędzy nimi. Ale same pocałunki, te spojrzenia, gestu a przede wszystkim słownictwo podgrzewały atmosferę. Z uwagą śledziłam tekst. Autorka pisze lekko i przyjemnie. Umie trzymać w niepewności. Potrafi zaserwować zmienność emocji. Lekturę przeczytałam dosłownie w kilka chwil. Płynie się przez nią. Autorka pokazuje, że nawet mimo przeciwności losu można wyjść na prosto. Należy uzbroić się w cierpliwość i odczekać tę burzę. W końcu kiedyś również wyjdzie słońce. Warto podążać marzeniami i pragnieniami. Dążyć do szczęścia. To fajna lektura w sam raz na wieczorny relaks. Warto ją przeczytać.

Avatar użytkownika - marta_czyta
marta_czyta
Przeczytane:2021-06-14, Ocena: 4, Chcę przeczytać,

Pierwsza książka autorki jaką przeczytałam , mimo , że sporo już ich ma w swoim dorobku i kilka czeka na półce.

"Ring" jak sam tytuł zwiastuje, to książka z walką w tle. Wśród głównych bohaterów mamy dwóch bokserów, oboje walczą o tytuł mistrza świata wagi półciężkiej. Wraz z tą dwójką prym wiedzie ona - Alice, której życie od lat jest zagrożone . I znów robi się niebezpiecznie.

Przez pierwsze 50 stron książki było nieco nudno, przez co miałam problem żeby się w nią zaangażować. Ale później już robi się ciekawie .

Mamy w tej książce motyw bokserski, nieco mafijnego, sporo miłosnego ale bez erotyki, co wbrew pozorom jest wręcz zaletą. Autorka w bardzo fajny sposób opisuje relacje między bohaterami. Jest namiętnie, da się wyczuć tę chemię między nimi i jak widać nie potrzeba do tego licznych scen łóżkowych.

Akcji również nie brakuje. Mamy tu nie mało elementów zaskoczenia, niebezpieczeństwa które zagraża naszym bohaterom. Chwilami jest to co prawda nieco naciągane ale można na to przymknąć oko , wg mnie nie ma tragedii.

Zakończenie nieco zbyt słodkie jak na mój gust i kilka kwestii zostało nie wyjaśnionych ale autorka zapowiada kontynuację, więc bez nerwów, dowiemy się tego czego brakuje za jakiś czas.

Podsumowując , książka nie jest może rewelacyjna ale całkiem przyjemnie spędziłam z nią czas i sądzę, że mogę z czystym sumieniem Wam ją polecić. Ja na pewno sięgnę po inne książki autorki i czekam na kontynuację tej .

Avatar użytkownika - Kaktuslovebook
Kaktuslovebook
Przeczytane:2021-06-17, Ocena: 6, Chcę przeczytać, Mam,

"Czyż wiara nie przenosi gór? Właśnie tak było. Wystarczyło uwierzyć i trochę się postarać."

@annawolf.autor

Alice była siostrą zawodowego boksera, i choć los nie szczędził ich, musieli iść do przodu. Po zdradzie partnera dziewczyna zmuszona do zmiany miejsca pobytu, wyrusza do brata. Długa droga u samego końca kończy się wypadkiem, z którego ratuje ją Carter. Przeciwnik Bruna na ringu nie jest świadom, że uratował życie siostry rywala. Walka, którą mężczyźni stoczą nie skończy się ciekawie, a drogi Cartera i Alice przetną się ponownie, w fatalnych okolicznościach, lecz tym razem to on będzie potrzebował pomocy. Każde chowa tajemnice i brudy, ale Alice ciągnie bagaż ciężki do udźwignięcia i masę problemów zagrażających życiu. Główna walka dopiero przed nimi.

Cholerka jasna! Anna Wolf zaskakuje z niesamowitą książką. Kiedy myślę, że lepiej się nie da, powala mnie na łopatki kolejną fantastyczną pozycją. Historia tutaj opisana ma w sobie wszystko co kocham. Ciężkie perypetie bohaterów, los nie szczędzący nikogo, wzruszające i poruszające dogłębnie momenty, elementy zaskoczenia powodujące wstrzymanie oddechu. Bohaterowie, których pokochamy od pierwszych chwil, a także będziemy trzymać kciuki, by wreszcie udało im znaleźć się właściwy kierunek w życiu. Komplikacje towarzyszące rodzeństwu Alice i Bruna, w które zostali zamieszani przez rodziców i latami ponoszą konsekwencje, dźwigając ciężar, uciekając i szukając pomocy, lecz nie jest im to do końca dane. Muszą uważać komu ufają, bo nawet najbardziej zaufany człowiek, może okazać, że cwanym lisem działającym na kilka frontów. Do tego los łączący Cartera i Alice w najbardziej tragicznych momentach ich życia, czysty przypadek rządzący wszystkim. Całą trójkę czeka walka nie tylko na ringu, i na pięści, lecz w prawdziwym i pogmatwanym życiu, gdzie trzeba tak jak na macie wykazać się intuicją, sprytem i być cwanszym od przeciwnika. Miłość, przyjaźń, rywalizacja i mafia depcząca po piętach. Walka życia. Wspaniała i niezastąpiona. Must have tego lata! Nie pożałujecie. Wielkie brawa dla Ani, totalnie pokonuje wszystkich rywali w tej kategorii.

„-Moja siostra…-zacharczał, a na usta wypłynęła mu krew.- Chroń ją-wypowiedział te słowa tak cicho, że Carter nie wiedział, czy na pewno dobrze usłyszał.”

Intrygujący opis wydawcy nawet w najmniejszym stopniu nie przygotowuje czytelnika na to co w tej książce funduje nam autorka.

Alice Morse, jednego dnia dowiaduje się o tym, że jest w ciąży, nakrywa swojego chłopaka na zdradzie i ledwo uchodzi z życiem z wypadku samochodowego, w drodze do
swojego przyrodniego brata Bruna.

Carter Daring bokser wagi półciężkiej, właśnie dowiedział się o zdradzie swojej dziewczyny z jego kumplem.
W drodze z treningu ratuje nieznajomą, która uległa wypadkowi.

Co ich łączy?
To z jej bratem skrzyżuje rękawice na ringu w walce o mistrzowski pas.
Nie spodziewa się jednak jakie dramatyczne konsekwencje poniesie cała trojka, podczas tego starcia , a wszystko to przez przeszłość rodzeństwa, nie pozwalającą normalnie żyć i zapomnieć o sobie.

Jak czysty przypadek połączy życie całej trójki, mimo niezaprzeczalnych niechęci pomiędzy mężczyznami?

Nawet coś zacznie się rozwijać pomiędzy Alice i Carterem, lecz sielanka skończy się w momencie odkrycia swojej prawdziwej tożsamości.

Wow, co tu się wyrabia?
To pierwsza książka autorki, którą miałam okazję przeczytać, ale już teraz wiem, że na pewno będę chciała więcej. Świetny styl pisania, ostro, mocno i bez owijania w bawełnę. Huragan emocji i akcja trzymająca w napięciu. Nowe szokujące fakty, a w tym wszystkim dwoje zafascynowanych sobą bohaterów, którzy przyciągają i się, ale też ranią, przez konsekwencje przeszłości i okoliczności w jakich się znaleźli.

Po prostu niesamowita mieszanka wszystkiego. Co prawda nie znajdziecie tu pikantnych scen, ale dzięki napięciu, które wyraźnie czuć między Alice i Carterem oraz wzajemnemu oddaniu, możemy sobie dokładnie wyobrazić te przechodzące pomiędzy nimi iskry.

Bardzo polecam Wam tą książkę, bo czuję, że wciągnie Was tak samo jak mnie.

Avatar użytkownika - Molikksiazkowyy
Molikksiazkowyy
Przeczytane:2021-06-19, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam, Okładkowe cudeńka :) ,

Carter Daring to zawodowy bokser, przed którym otwierają się drzwi do walki o tytuł mistrza świata w wadze półciężkiej. Wszystko zdaję się układać do czasu, gdy nie ratuje życia tajemniczej dziewczynie. Od tamtego momentu wszystko staje na głowie. Wkrótce też los postanawia po raz drugi na drodze Daringa postawić dziewczynę, której uratował życie i przyjdzie mu walczyć o coś więcej niż tytuł mistrza świata.

Tak, wiem pisałam, że rzadko czytam romanse, ale ostatnio trafią mi się całkiem nieźle. Ring to wręcz romans pierwsza klasa! Fakt faktem nawet nie czułam, że to był romans, dla mnie to nawet bardziej kryminał, bo brak ckliwych scen miłosnych, czy sam wątek miłosny jest prowadzony w taki sposób, że wzbudzał moją ciekawość. Autorka naprawdę zadowoliła mój wybredny czytelniczy gust ciekawą , niebanalną historią, chociaż ta z pozoru z opisu tak brzmiała. Byłam mega zaskoczona, że dostałam tak genialnie napisaną książkę, która mnie wręcz porwała i poświęciłam noc ,aby skorzystać całą czytać jednym tchem. Zwroty akcji, pierwsza klasa! Świetnie rozwinięte wszystkie wątki fabuły sprawią, że cała akcja książki trzyma się całości i teoretycznie brak słabych stron. Dobrze stworzeni bohaterowie, których nie da się nie lubić. Wszystkie postacie wzbudziły we mnie pozytywne emocje.
Może odrobinę brakowało mi bardziej rozwiniętych opisów akcji, ale to tylko w niektórych jej momentach.
Czy polecam? Oczywiście! Ring jest lekką, budzącą napięcie książką, a dziw bierze, że jest romansem. Ponadto ta okładka! Uwielbiam tatuaże!

Avatar użytkownika - aniabex
aniabex
Przeczytane:2021-06-10, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam, 52 książki 2021,

Super propozycja słoneczne popołudnie z książką – „Ring”.
Ona – Alice, piękna i silna młoda kobieta, której życie z pozoru wyglądało jak egzystencja przeciętnego człowieka, ale już nie raz zmieniło się w mgnieniu oka o sto osiemdziesiąt stopni. Kontrola dawała jej stabilizację i poczucie bezpieczeństwa. Jednak ciągle z tyłu głowy dręczyły ją myśli o zbliżającej się życiowej rewolucji, która zawsze w końcu miała miejsce.
On – Caster, przystojny sportowiec, w gruncie rzeczy zadowolony ze swojego życia macho, nieco porywczy, świadomy swojej wartości facet otoczony napalonymi kobietami. Z autopsji dobrze wiedział, że życie to walka o przetrwanie. Ring to jego świat, tutaj się liczył i tutaj rządził.
Alice i Cartera poznajemy, gdy spotyka ich to samo życiowe doświadczenie – zdrada. Każde z nich przeżywa to inaczej, każde ma inne przemyślenia i podejmuje różne osobiste życiowe decyzje, które skutkują tym, że w pewnym momencie ich drogi się przecinają. A potem jeszcze raz i kolejny. Czy to przeznaczenie?
Życie bohaterów jest pełne tajemnic i niespodzianek. Autorka powoli odkrywa wszystkie karty. Ta opowieść jest barwna i kompletna.
„Ring” to lekka książka, dynamiczna, pełna zwrotów akcji historia o miłość i szczęściu w nieszczęściu. O tym, że w życiu, jak na ringu trzeba być dobrze przygotowanym, znać możliwości przeciwnika, być świadomym nadchodzących ciosów i potrafić je przyjąć na klatę. Wiedzieć, że można upaść na deski, ale też zostać zwycięzcą.
Polecam.

Avatar użytkownika - glinka_54_czyta
glinka_54_czyta

🔥Recenzja przedpremierowa 🔥 Premiera 16.06.2021 r "Ring" - Anna Wolf Historia o uciekanku, życiu w strachu, ciągłej walce o lepsze dni i o miłości, która pomaga przetrwać ciężkie dni❤ Alice, kobieta żyjącą z pozoru normalnie ale nikt nie wie, że żyje w ciągłym strachu. Boi się, że zło czai się w każdym kącie. Pragnie spokojnego życia ale los bywa przewrotny i nie zawsze dostajemy tego czego chcemy. Bardzo miła i symatczna bohaterka. Z ogromną siłą i determinacją walczy o to co kocha. Carter, facet z trudna przeszłością, który na ringu czuje, że żyje. Ciągłe walki i treningi wypełniają mu czas. Kiedy wszystko miało być jasne, nad jego życie nadchodzą czarne chmury. W jednej sekundzie traci wszystko. Ale czy napewno ? Może ten koniec miał być początkiem. Niezwykle charyzmatyczny i waleczny. Potrafi też być czuły i opiekuńczy. Relacja między nimi rozwija się szybko ale jest bardzo romantyczna, czuła i ciepła. Dużo rozmów i wzajemną troska potrafi połączyć mocną więzią. Nie zabraknie także śmiesznych sytuacji i dialogów. W historii nie zabraknie zwrotów akcji. To co tam się działo nie jeden raz wywołało wstrzymanie oddechu i gęsią skórkę. A niektóre zaskoczyły mnie tak, że w głowie miałam jedno słowo: Co ?! Wszytskie wątki, zarówno romantyczne jak i tragiczne przenikają się i co za tym idzie tworzą pięknie stworzona fabułę, od której nie można się oderwać. A bohaterowie nadają jej sensu i głębszego przemyślenia. Autorka zaserwowała nam oprócz romansu, lekki wątek kryminału i tajemnice, których rozwiązania bardzo powoli się dowiadujemy.Wątek boksu, został w ciekawy sposób przedstawiony. Sceny walki pozwalają się na wyobrażenie ich sobie. Książka pokazuje, że życie bywa trudne, ludzie borykają się z różnymi problemami i muszą umieć sobie z nimi radzić. A wsparcie kogoś bliskiego pozwala na spokój i bezpieczeństwo. Pokazuje także, że gdy nasze życie w jednej sekundzie się wali, musimy mieć na tyle siły żeby wstać i żyć dalej. Bo mamy dla kogo żyć. Książkę polecam na ciepły, letni wieczór. Pochłoniecie ja bardzo szybko, a nuda na pewno Wam nie grozi. Trzyma w napięciu, a miłość unosi się nad głowami bohaterów i tylko czeka aby zatrzymać ich przy ich przy sobie. Książka autorki zawsze lubiłam i nigdy nie znudzi mi się ich czytanie ❤ 9/10❤

"Ring"

@annawolf.autor
@wydawnictwomuza

Książka która ciężko mi ocenić. Bo gdy większość książki przypadła mi do gustu, tak zakończenie dla mnie było kiepskie. Duży potencjał ma ta historia ale niestety niewykorzystany. A wyjaśnienie historii napisane na odczepnego jakby autorka chciała szybko skończyć i zamknąć ten temat. Już śpieszę z wyjaśnieniem. Bohaterka od lat ucieka, jest objęta programem ochrony świadków, zmienia tożsamość wyjeżdża. Gdy zachodzi w ciążę a narzeczony ją zdradza, ucieka do swojego brata. Jednak tam również nie jest bezpieczna i ktoś atakuje jej brata w trakcie walki w ringu. Zostaje on postrzelony wraz z jego przeciwnikiem. Alice znowu musi uciekać, tam też poznaje Cartera, przeciwnika jej brata który po postrzale jest na wózku..no i właśnie tutaj zaczyna się historia która jest absurdalna. Chłopak jest na wózku jednak z prognoza że będzie chodził. I co? W pewnym momencie dostaje czucia w nogach i od razu biega, ba! On po dwóch miesiącach staje w ringu! No cóż szybko wyzdrowiał ?
No i najważniejsze, przed kim ucieka Alice? Co zrobili jej rodzice że od 7 lat ucieka? A nie wiadomo. Autorka tak skąpo to wyjaśniła, że w sumie nie wiadomo nic. A na zakończenie wszyscy żyli długo i szczęśliwie. To po tyle lat się ukrywała? No dziwna ta historia. Początkowo super, tajemnica dawka adrenaliny, niebezpieczeństwo no i chęć dowiedzenia się o co chodzi, aby na końcu dostać happy end bohaterów bez większego wyjaśnienia problemu który toczył się przez całą książkę.? Niewykorzystany potencjał tej historii sprawiła że kończąc tę książkę czułam że straciłam czas. Miałam wielkie nadzieje co do niej i czytało mi się ją dobrze, jednak to by było na tyle dobrego w tej książce.

Avatar użytkownika - kotoksiazka
kotoksiazka
Przeczytane:2021-06-22, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,

Jeśli macie ochotę na wciągająca lekturę to koniecznie musicie sięgnąć po „Ring”

Fabuła opowiada o Alice Morset, która dowiaduje się, że jest w ciąży w mało sprzyjających okolicznościach. W momencie gdy przyłapuje swojego partnera na zdradzie. Zdruzgotana dziewczyna opuszcza miasto i wyprowadza się do brata, który zawsze wspiera ją. Niestety podczas podróży Alice ma wypadek…

Carter Daring, jest bokserem prawie światowej sławy. To on znajduje przewrócony samochód wracając z treningu. Zawiadamia odpowiednie służby i odjeżdża, ponieważ musi skupić się na walce o mistrzostwo. Gdy na ringu doznaje urazu, jego świat się zmienia. W dalszym ciągu też nie może zapomnieć o kobiecie z wypadku. Czy żyje? Czy ich ścieżki jeszcze się przetną?

Zaskoczyła mnie ta książka. Z początku myślałam, że będzie to erotyk…. Otóż nie! Znajdziemy tutaj wszystko co powinno znajdować się dobrej literaturze. Wartką akcję, ciekawych i wyrazistych bohaterów oraz interesująca historię. Wystarczy, że przeczytacie tylko parę stron i już przepadniecie ?. Ja nie mogłam oderwać się od tej pozycji! Fabuła jest pisana w dwóch perspektywach, Alice oraz Cartera. Super rozwiązanie, ponieważ poznajemy emocje i myśli zarówno jej, jak i jego.

Bardzo podobała mi się postawa dziewczyny, mimo że była sama to nie chowała głowy w piasek i była silna. Brawo! Natomiast Carter trochę mnie zawiódł…. Z początku go polubiłam i kibicowałam mu. Jednak czasem miałam wrażenie, że cierpi na chorobę dwubiegunową ?. Najpierw wszystko super, ekstra, a po chwili obrót o 180 stopni! Zachowywał się jak dupek! (Delikatnie mówiąc, bo na usta ciśnie się inny epitet). Rozumiem, że jemu też było ciężko, ale żeby tak postąpić?! ? Dlatego byłam bardzo zaciekawiona jak autorka to rozwiąże.
Jeśli chcecie wiedzieć o czym piszę to musicie sami to przeczytać.

„RING”

Anna Wolf Wydawnictwo AKURAT Wydawnictwo MUZA

Cudowną historię i niezwykłych bohaterów znajdziecie w najnowszej powieści Anny Wolf – „Ring”.
Carter Daring najtrudniejszą swoją walkę będzie musiał wygrać poza ringiem. Jest zawodowym bokserem. Przygotowuje się do swojej walki życia. Niestety nie szybko przyjdzie mu się z nią zmierzyć. Podczas walki zostaje postrzelony. Czy przeżyje?
Przed tą walką ratuje z wypadku pewną zielonooką dziewczynę. Nie wie kim ona jest. Jednak nie może o niej zapomnieć. Jest głęboko zraniony. Jego dziewczyna zdradziła go z najlepszym przyjacielem. Czy jeszcze będzie potrafił zaufać?
Alice Morset – zostaje zdradzona przez swojego chłopaka, w jej własnym domu. Wywala go z domu. Jednak on to przewrotna, cwana bestia. Zrobi wszystko, żeby to ona opuściła ten dom. Na odchodnym mówi, że jest w ciąży. Chłopak wcale się tym nie przejmuje. Jest za tym, żeby usunęła dziecko. Czy ona to zrobi? Jak sobie poradzi? Jedzie do brata. Obydwoje muszą się ukrywać. Dlaczego? Kto chce ich śmierci?
Brat Alice również jest bokserem. Podczas walki zostaje postrzelony i walczy o życie. Czy uda mu się z tego wyjść cało? Kto chce jego śmierci?
Kto jest zdrajcą? Kto jest prawdziwym przyjacielem? Czy można pokochać nieswoje dziecko?
Książka przypadła mi do gustu. Zastanawiam się czy będzie dalszy ciąg. Czasami bywa tak, że cięższą walkę staczamy we własnym życiu niż na ringu. Rany zadane w życiu ciężko się goją, te zadane podczas walki po jakimś czasie znikają.
Czy dwójka poharatanych przez życie ludzi będzie potrafiła na nowo zaufać i godnie żyć? Czy mając na karku mafię można normalnie żyć?
Niesamowita historia. Powieść chwyta za serce. Przez jakiś czas pozostaje w pamięci.
Z całego serca mogę ją wam polecić. Bohaterowie pierwsza klasa. Zjawiskowa fabuła. Akcja goni akcję.
Pojawiają się sceny nie przeznaczone dla młodego czytelnika, dlatego polecam ją jedynie osobą pełnoletnim.
Czy wejdziecie na ring i zawalczycie o własne życie? Czy zawsze po deszczu wychodzi słońce?
Przeczytajcie i zobaczcie, czy dla naszych głównych bohaterów wzejdzie słońce.

Carter Daring to zawodowy bokser.
Obecnie przygotowuje się do walki z Brunem, jednym z najlepszych bokserów i ma nadzieję, że będzie ona przepustką do pojedynku o tytuł mistrza świata.
Pewnego dnia, kiedy wraca z treningu napotyka przewrócony samochód i leżącą w nim kobietę. Natychmiast dzwoni po pomoc, ale widok jej ciemnych włosów niepokoi go po nocach.
Chłopak nawet nie zdaje sobie sprawy, że właśnie w tej chwili los połączył go z Alice Morset, bo to ona była w aucie, niewidzialną nicią, a walka z jej bratem będzie tylko wstępem do dalszych, dramatycznych wydarzeń...

To była moja pierwsza książka tej autorki i patrząc na okładkę spodziewałam się zastać mnóstwo ciągnących się scen erotycznych.
Nic bardziej mylnego!

Książka była fantastyczna!
Napisana przystępnym językiem, gdzie wartka akcja i sensacyjne wydarzenia porwały mnie ze sobą nie dając czasu na nudę!

Autorka zaskakuje nas tutaj na każdym kroku, a uczucie pomiędzy bohaterami rozwija się w tle i nie dominuje książki, przez co jest ona naprawdę ciekawa.

Powiem Wam, że jestem bardzo miło zaskoczona i z pewnością sięgnę po kolejne książki tej autorki.
Tym, co lubią taką literaturę oczywiście jak najbardziej polecam.
Tym, co nie lubią- też.

Avatar użytkownika - Zaczytana1001_
Zaczytana1001_
Przeczytane:2021-06-17, Ocena: 5, Przeczytałam,

Poznajemy Cartera który przygotowuje się do najważniejszej walki bokserskiej. Ale gdy pomaga pewnej dziewczynie w wypadku nie wie że los ich drogi połączy. A przed mężczyzna czeka walka ale duża poważniejsza niż na ringu.

Alice ciągle ucieka i jej życie jest nieprzywidywalne. Straciła rodzinę a przed nią również pojawia się wiele cierpienia.

Zaczęłam czytać książkę i na dzień dobry ciąża. Mówię o kurde chyba ciężko będzie. Ale wcale tak nie było i przekonałam się o tym już chwilę potem wciągnęłam się w akcje i to bardzo a sposób napisania tej książki jest genialny. Tak mi się podobało że ciężko odłożyć miałam tą książkę choć na moment. Ciągle coś się działo i również miałam momenty zaskoczenia. Super opisane życie bokserskie i walki. Nasza Autorka również nie zapomniała o mafii i ona tutaj się pojawia. Mamy duże niebezpieczeństwo. A przede wszystkim pięknie rozwijające się uczucie. Nie znajdziemy tutaj bum i love. Tu wszystko dzieje się powoli a każdy z bohaterów ma tajemnicę i skrywa swoją prawdziwą osobowość. Książka również okazała się być opiekuńcza to jak człowiek potrafi okazać troskę drugiej osobie bez interesownie. No i przypadki, tu wszystko działo się tak przypadkiem jak by los ich pchał ku sobie.
Ale przez tajemnicę los wystawia ich na próbę ale czy przetrwają musicie przekazać się sami.

Ja po ostatniej książce autorki czułam niedosyt. Ale tutaj znalazłam wszystko. A przede wszystkim polubiłam bardzo bohaterów i przeżywałam z nimi każdy rozdzial.

Kup książkę Ring

Blade
Anna Wolf0
Okładka ksiązki -  Blade

Rewelacyjna seria motocyklowa autorki bestsellerowych „Gangsterów”. Życie Blade’a kręciło się wokół klubu, braci i chętnych...

Grzeszne strony namiętności
Anna Wolf0
Okładka ksiązki - Grzeszne strony namiętności

Sześć gorących historii, które rozgrzeją cię w niejeden zimny wieczór... Przypadkowe spotkanie, niechciane towarzystwo na biwaku czy nawet...

– Moja siostra… – zacharczał, a na usta wypłynęła mu krew. – Chroń ją – wypowiedział te słowa tak cicho, że Carter nie wiedział, czy na pewno dobrze usłyszał.

Orkiestra z Auschwitz
Informacja zwrotna
Uważaj, czego pragniesz
Anna Szafrańska
Uważaj, czego pragniesz
Co zrobić z tą chmurą smogu?
Małgorzata Ogonowska; Artur Rogoś
Co zrobić z tą chmurą smogu?
Przyjdę, gdy zaśniesz
Agnieszka Lingas-Łoniewska