Ring

Tom 1 cyklu Ring

Pierwsza książka autorki jaką przeczytałam , mimo , że sporo już ich ma w swoim dorobku i kilka czeka na półce.

"Ring" jak sam tytuł zwiastuje, to książka z walką w tle. Wśród głównych bohaterów mamy dwóch bokserów, oboje walczą o tytuł mistrza świata wagi półciężkiej. Wraz z tą dwójką prym wiedzie ona - Alice, której życie od lat jest zagrożone . I znów robi się niebezpiecznie.

Przez pierwsze 50 stron książki było nieco nudno, przez co miałam problem żeby się w nią zaangażować. Ale później już robi się ciekawie .

Mamy w tej książce motyw bokserski, nieco mafijnego, sporo miłosnego ale bez erotyki, co wbrew pozorom jest wręcz zaletą. Autorka w bardzo fajny sposób opisuje relacje między bohaterami. Jest namiętnie, da się wyczuć tę chemię między nimi i jak widać nie potrzeba do tego licznych scen łóżkowych.

Akcji również nie brakuje. Mamy tu nie mało elementów zaskoczenia, niebezpieczeństwa które zagraża naszym bohaterom. Chwilami jest to co prawda nieco naciągane ale można na to przymknąć oko , wg mnie nie ma tragedii.

Zakończenie nieco zbyt słodkie jak na mój gust i kilka kwestii zostało nie wyjaśnionych ale autorka zapowiada kontynuację, więc bez nerwów, dowiemy się tego czego brakuje za jakiś czas.

Podsumowując , książka nie jest może rewelacyjna ale całkiem przyjemnie spędziłam z nią czas i sądzę, że mogę z czystym sumieniem Wam ją polecić. Ja na pewno sięgnę po inne książki autorki i czekam na kontynuację tej .

Informacje dodatkowe o Ring:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2021-06-16
Dodał/a opinię: Marta BONIECKA

Tagi: Romans erotyczny

Zobacz opinie o książce Ring

Kup książkę Ring

– Moja siostra… – zacharczał, a na usta wypłynęła mu krew. – Chroń ją – wypowiedział te słowa tak cicho, że Carter nie wiedział, czy na pewno dobrze usłyszał.

Klątwa Berserkera
Anna Wolf0
Okładka ksiązki - Klątwa Berserkera

Miłość, zdrada, zbrodnia i wielkie namiętności w scenerii kamiennych fortec, rycerskich potyczek i krwawych bitew. Czy klątwa rzucona przez konającą kobietę...

Oblicze gangstera
Anna Wolf0
Okładka ksiązki - Oblicze gangstera

,,Oblicze gangstera" to kolejny w dorobku Anny Wolf romans mafijny, w którym czołowa autorka literatury kobiecej zabiera czytelniczki do brutalnego i pozbawionego...