Grzeszna muzyka

Wydawnictwo: Pascal
Data wydania: 2022-07-27
Kategoria: Romans

Ośmiu najlepszych autorów literatury erotycznej w jednej wyjątkowej antologii! Pozwól porwać się gorącym historiom, które łączy muzyka i miłość!

Ekskluzywne kluby, dyskoteki czy sale koncertowe to idealne miejsca, by poznać kogoś interesującego... i przeżyć naprawdę niezwykłą noc!

Trzeba tylko wykonać ten pierwszy krok, by życie nabrało zupełnie innych barw! Namiętny seks z nieznajomym, nieoczekiwany powrót dawnego uczucia czy miłość od pierwszego wejrzenia - to tylko niektóre sytuacje, w jakich znajdą się bohaterowie opowiadań. Czasem jednak dostaną dużo więcej, niż się spodziewali... Czy wyjdzie im to na dobre?

Seks, namiętność, ekscytacja i dobra muzyka - co może pójść nie tak?

Kup książkę Grzeszna muzyka

Opinie o książce - Grzeszna muzyka

Avatar użytkownika - Anitka_170
Anitka_170
Przeczytane:2022-09-02, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam,

Słuchacie muzyki podczas lektury książek? Zamiast słuchać może skusicie się przeczytać osiem opowiadań o grzesznej muzyce? W przedstawionych historiach gra a raczej powinna grać pierwsze skrzypce. Ośmiu autorów podjęło wyzwanie i napisało dla nas swoje opowiadania. Ciekawi Was czy im się udało sprostać zadaniu?

Antologia ma to w sobie, że przez nią poznajemy style różnych autorów i możemy dostać próbkę możliwości każdego z nich. Moje pierwsze spotkanie było z twórczością Iwony Feldmann i Camilli En. Oceniam je na bardzo udane i chętnie zapoznam się z innymi dziełami. Resztę autorów znam i wiem już na co ich stać. Taki zbiór opowiadań jest świetnym pomysłem.

Chciałabym wyróżnić 3 opowiadania, które podobały mi się najbardziej:

Nana Bekher opisała nam dwójkę przyjaciół. Carson gra, śpiewa i jest wolnym grajkiem, którego nie ograniczają żadne kontrakty. Hazel z kolei jest wielką gwiazdą i każdy jej ruch jest na świeczniku mediów. Tych dwoje przyjaźni się od dawna. W pewnym momencie jednak ich relacja ulega zmianie. Na dobre czy na złe? Spodobało mi się zestawienie osób z tej samej branży jednak na różnych etapach kariery. Mogliśmy ujrzeć cienie i blaski sławy. To był świetny pomysł. Od razu polubiłam bohaterów i liczę na ich powrót.

A.T.Michalak przedstawiła nam historię jednego z członków zespołu Demons – Travisa. Chłopak nie stroni od alkoholu i jednorazowych przygód z dziewczynami. Teraz jednak obrał sobie nowy cel uwiedzenie i zaciągnięcie do łóżka menadżerki Molly. Czy mu się uda?  Wciągająca historia, od której nie mogłam się oderwać ani na moment. Moim zdaniem najlepiej oddaje klimat antologii. Zakończenie sugeruje nam ciąg dalszy i mam nadzieję, że szybko go otrzymamy.

Ana Rose pozwoliła nam poznać Melody w dniu swoich urodzin i Kemnam sławnego DJ wraz z paczką przyjaciół. Spotykają się w klubie, w którym odbywa się impreza z udziałem masek. Od razu między nimi zaczyna iskrzyć. Lecz co dalej? Opowiadanie pełne namiętności, pasji oraz nienawiści bohaterów. A na końcu wzruszyłam się. To nie może się tak skończyć proszę o więcej.

Pozostali autorzy też poradzili sobie nieźle, jedni gorzej drudzy lepiej. Nie będę opisywać Wam każdego opowiadania i zasieję w Was czytelnikach nutkę ciekawości. Zachęci to Was to zapoznania się z resztą historii. Sami ocenicie, które opowiadanie chwyci za serce i zostanie w pamięci na dłużej.

"Grzeszna muzyka" to antologia napisana przez ośmioro polskich autorów.

Jeśli miałabym ocenić całą antologię to tylko sześć z opowiadań bardzo mi się spodobały. A moimi numerem jeden są trzy, które mnie zachwyciły. Są to opowiadania od Nany, Michalak i Anny Rose.

W historii napisanej przez Nanę "One more song", czeka was miłość między przyjaciółmi, którzy odważyli się sięgnąć po to co pragną. Ona jest światowej sławy piosenkarką, natomiast on utalentowany muzyk, który nie szuka rozgłosu. Jest również ojciec dziewczyny, który nie chce by młodzi byli razem. Świetne, ciekawe i wciągające opowiadanie od którego nie mogłam się oderwać.

Historia stworzona przez Michalak "Demons" porwała mnie od pierwszego zdania. A mamy tutaj ciekawy wątek udawanego związku, relację hate love i cała fabuła kręci się wokół muzyki, co przyznam szczerze nie w każdym opowiadaniu możemy to odczuć. Droga autorko liczę na kontynuację, bo bardzo bym chciała poznać historię perkusisty i menadżerki 😍.

Za to powieść Any Rose "Pomyśl o mnie", jest o sławnym didżeju. Melody w dniu swoich dwudziestych pierwszych urodzin dostaje w prezencie niesamowity pokaz miksów stworzonych przez jej ulubionego didżeja oraz fenomenalny stosunek jaki zafundował jej "prezent" od przyjaciółek. Dziewczyna nie wie kim był, bo jak i ona, miał maskę na twarzy. Jakie jest jej zaskoczenie i totalny szok, gdy rozpoznaje go w domu przyjaciółki i odkrywa, że jest to jej idol. Opowiadanie z ciekawymi zwrotami akcji, namiętnymi scenami, pasją do muzyki i niecodziennym zakończeniem. Ah te zakończenie.... 😱😍

Anna Wolf "Upadły" postanowiła napisać historię o muzyku, który był upadłym aniołem. Jeśli ktoś czytał, o Razielu na wattpadzie to wie, że to opowiadanie jest o jego przyjacielu. Bardzo się cieszę, że mogłam poznać jego historię 😍. Bardzo dobra powieść, która trzyma w napięciu, posiada niebezpieczne sytuację a główna bohaterka jest jedną z tych o których lubię czytać silna, niezależna, odważna i... mająca niezwykłe umiejętności. Gdy ten upadły anioł zacznie śpiewać pamiętajcie, by mu nie ulec 😘😁.

Bardzo zaintrygowało mnie opowiadanie Mateusza Gostyńskiego "Anielski koncert" było to moje pierwsze spotkanie z piórem autora i raczej nie ostatnie. Pomimo, że zabrakło mi trochę tutaj tej muzyki ale opowiadanie naprawdę mnie zainteresowało i z uwagą śledziłam losy dziewczyny, która na pierwszy rzut oka może wydawać się naiwną. Lecz niech was to nie zmyli😉.

Natomiast powieść Iwony Feldmann "Moja gwiazda" raczej nie miała wiele wspólnego z tematem muzycznym. Za to trafiła do mojej listy ciekawych opowiadań, godnych uwagi. Bardzo orginalna fabuła, tu również mamy anioły dobre i złe. Lekki motyw hate love, ciekawe sceny erotyczne i niebezpieczne sytuacje.

Nie spodobały mi się dwa opowiadania. Jedno od Camilla Em w którym za szybko wszystko się działo. Jakoś nie potrafiłam się wczuć w emocje bohaterów. Wogóle nie czułam chemii między nimi.

Nie spodobało mi się też opowiadanie K.A. Zysk "Daphne". Po mimo, że tu był wątek muzyczny nie spodobała mi się relacja między bohaterami. Jakoś mnie nie przekonał powód dla, którego główna bohaterka zostawiła muzyka. Jego zemsta też nie była dojrzała. Jak i to, że dalej ją kochał a traktował ją tragicznie. Ja rozumiem, że ona go skrzywdziła, że bez słowa wyjaśnienia go zostawiła ale to jak ją traktował, no otwierało mi nóż w kieszeni. Jakoś nie mogłam się wczuć w tą historię jak i w relacje między bohaterami. Ciężko było mi uwierzyć w ich miłość, trochę tak niewiarygodnie napisane.

Ale to tylko moje zdanie więc zachęcam do poznania tej antologii, na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

Avatar użytkownika - Kaktuslovebook
Kaktuslovebook
Przeczytane:2022-09-24, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,

Są książki, które choć zawierają krótkie opowiadania, potrafią nas pochłonąć bez reszty. Do takich właśnie należy ta antologia. Napisana przez niesamowitych autorów, których historie są interesujące, gorące i bardzo namiętne. Tym razem kluczowa jest muzyka, która wpleciona została w każdej z nich. Jedne kończą się od razu, inne natomiast miały swój początek w poprzednich zbiorowych książkach, bądź autorzy zostawili sobie miejsce na przyszłość, by powrócić do tego, co już zostało zaczęte.

Każda z tych opowieści jest inna i niesamowita. Bohaterowie znajdują się w różnych okresach swojego życia. Zaczynają karierę, rozwijają pasje, bądź znaleźli się na etapie zamrożenia i niewiadomej. Kluczowa jest muzyka wypełniająca ich dusze. Są tutaj opowiadania, bolesne, gorące, namiętnie a także nadprzyrodzone. Jeśli nie spodobają wam się wszystkie, każdy znajdzie choć jedno, które będzie odpowiadało i wpisywało się w gusta.

Po raz kolejny znalazłam swoich ulubieńców i historie najbardziej rozgrzewające moje serce. Znalazły się w ich gronie "One more song" N. Bekher, "Ochroniarz na zamówienie" C. En, "Demons" AT. Michalak, "Upadły" A. Wolf oraz "Daphne" K. A. Zysk.

Bardzo lubię sobie urozmaicić czas takimi książkami, które w krótkiej chwili zabierają nas do niesamowitego świata. Spróbujcie może i wy wybierzecie swoich ulubieńców.

Avatar użytkownika - Stara_Czyta
Stara_Czyta
Przeczytane:2022-08-18, Ocena: 5, Przeczytałam,

Nana Bekherw swoim opowiadaniu "One more song" przedstawia nam dwójkę przyjaciół - Hazel,młodą, utalentowaną nastolatkę ,gwiazdę sceny której tata jest nadwyraz opiekuńczy oraz Carsona -mieszkającego na przedmieściach chłopaka,przyjaciela Hazel od najmłodszych lat. Oboje grają na gitarze i śpiewają. Czy ta dwójka będzie tylko przyjaciółmi? Do czego zdolny jest ojciec Hazel aby zapewnić jej bezpieczeństwo?
Z niecierpliwością czekam na informacje,że ta historia będzie miała swoją kontynuację ?

? Kolejne opowiadanie to "Ochroniarz na zamówienie" od Camilla En
Karem to młody chłopak,pochodzący z Turcji,koszmar jaki wydarzył się w jego rodzinie sprawił że wraz z bratem opuścili swój kraj i rodzinę przeprowadzając się do Stanów. Elena jest Dj'ka, młodą dziewczyną z pasją. Gdy zostaję zaatakowana przy graniu seta,razem z bliskimi osobami postanawia wynająć osobistego ochroniarza. Do czego doprowadzi ich spotkanie? Czy Karem pogodzi się z demonami przeszłości i podejmie pracę u Eleny ? Kto czyha na życie Eleny?
? Iwona Feldmann - "Moja gwiazda" to moje pierwsze spotkanie z autorka i wiecie co, to było ekstra. Jeśli ogladliscie serial Lucyfer to tutaj mamy historię z miasta aniołów...upadłych aniołów. Żeby nie spojerować za bardzo zagrają nam tu anielskie chóry, poczytacie o walce dobra ze złem ale i czerwony dywan gwiazd też nam się tu przewinie ? Droga autorkom,mam nadzieję że pociągniesz tą historię i dasz mi poczytać coś więcej. ?

Opowiadanie "Anielski koncert"od jedynego męskiego rodzynka w tej Antologii Mateusza Gostyńskiego  to opowiadanie dokładnie w stylu autora. Angela,z jednej strony cicha,szara myszka pracujaca w kancelarii prawnej, jest jednak  kobietą która potrafi owinąć sobie faceta wokół małego palca. Gdy trafia na Rafaela to tak jakby trafiła na siebie tylko w męskim wydaniu ? Kto w tej grze będzie kosa a kto kamieniem? Musicie się przekonać sami - mrocznie będzie ? ? Demons od At. Michalak "Demons" to kolejne opowiadanie Antologii .Travis to perkusista grupy Demons,która po wygraniu programu talent show pieła się po szczycie kariery,seks,dragi i muzyka to życie codzienne praktycznie całej ekipy,twardo trzymająca chłopaków w garści Molly to ich menadżerka, ktora nie ma się co oszukiwać nie ma z nimi lekko. Gdy Travis zakłada się z chłopakami o to że zaciągnie do łóżka Molly,nie ma świadomości że jego kłopoty dopiero się zaczną ? Czy Travis wygra zakład? Co zrobi Molly ? Musicie się przekonać sami ? bo mnie zakończenie mocno zaskoczyło ? @at.michalak.autor dałaś czadu kobieto ? i czekam na więcej ? ?"Pomyśl o mnie" to dzieło Ana Rose
Melody to dziewczyna która właśnie wchodzi w dorosłość,jej najlepsza przyjaciółka organizuje jej imprezę urodzinową,aby Melody mogła na chwilę zapomnieć o swoim zwyczajnym życiu, wszyscy goście w klubie zakładają maski.
Zamknięta z pokoju z chłopakiem którego oczy są czarne jak węgiel przeżywa swój najlepszy seks w doryczasowym życiu, to ma być jednorazowy numerek, czy jednak taki będzie? Kim okaże się chłopak o czarnych oczach? Dalszą część tej historii również chętnie bym poznała ?

?Siódme opowiadanie w Antologii należy do Anna Wolf
Azrael -  przystojniak z mroczną duszą,wraz ze swoją "Anielską ekipą" grają krótkie koncerty w barze, próbującą się skryć przed niebezpieczeństwem Lucinda,do końca nie wie kto ją ściga i jakie niebezpieczeństwa na nią czychają. Oboje są inni, ich przypadkowe spotkanie w ciemnym magazynie obróci ich dotychczasowe życie o 180 stopni. Kim jest Azrael i jaką tajemnice skrywa, czy Lu ma jakikolwiek wpływ na Lu? Bardzo ciekawe,mroczne opowiadanie o aniele, "Upadłym" Aniele.
?Antologie zamyka "Daphne" od K.A Zysk
Jest to historia dwójki młodych ludzi, Jonathan i Daphne znają się od szkoły,zakochani w sobie poszliby za sobą w ogień, gdy Jonathan wygrywa wraz ze swoją rockową bandą konkurs muzyczny ich życie wywraca się do góry nogami. Mimo wszystko są razem,ich związek jest idealny .......Aż pewnego dnia Jon budzi się sam,a na stoliku znajduje kartkę "Jesteś nieudacznikiem,Johnatanie".
Co takiego się wydarzyło że związek idealny się rozpadł? Do czego doprowadzi ich ponowne przypadkowe spotkanie. Co ukrywa Daphne?
Jak widzicie wszystkie opowiadania prezentują się wyśmienicie, prócz opowiadań autorek które znam bardzo podobało mi się opowiadanie @iwonafeldmann_autor i mam nadzieję że będzie ono też miało swoją kontynuację. Polecam Wam serdecznie tą Antologie.

Avatar użytkownika - bookaholic-in-me
bookaholic-in-me
Przeczytane:2022-08-14, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,
Muzyka łagodzi obyczaje, łączy ludzi i pozwala uwolnić emocje. Może też stać się przyczynkiem do rozwoju nieokiełznanej namiętności. I właśnie o jej magii i romantycznej, choć grzesznej, odsłonie, przeczytamy w antologii "Grzeszna muzyka", która składa się z ośmiu opowiadań, przenoszących nas do różnych realiów. Poprzez lekturę będziemy mogli poznać wyjątkowe pary!

- Hazel i Carson są związani z muzyką- śpiewają i grają na gitarze. Z tą różnicą, że on gra w niewielkich pubach, a ona jest rozpoznawalną gwiazdą. Przyjaciele od zawsze, podkochują się w sobie nawzajem, choć nie mają o tym pojęcia. Jednak czy Carson naprawdę jest bliski Hazel, a może jedynie traktuje ją jako trampolinę do swojego sukcesu?

- Elena to bardzo znana na całe Stany DJka, natomiast pochodzący z Turcji Kareem do niedawna był znakomitym ochroniarzem. Gdy życie kobiety znajduje się w niebezpieczeństwie zdaje się, że jest tylko jedna osoba, która będzie potrafiła ją ochronić. - Liv i Lambert to gwiazdy Hollywood, związane z nim od dziecka. Kiedyś się przyjaźnili, obecnie unikają się jak ognia przez jedno nastoletnie nieporozumienie. Jednak gdy Liv znajduje się w niebezpieczeństwie Lambert bez wahania rusza jej na pomoc. Jednak czy kobieta zaakceptuje jego prawdziwe oblicze, które skrywa przed światem? - Angela to prawniczka, w kancelarii uchodząca za samotną, cichą myszkę. Ma jednak drugie oblicze, które starannie ukrywa, bowiem przyniosło jej już więcej szkody niż pożytku. Rafaela poznaje w klubie, gdy daje koncert fortepianowy i czaruje publiczność swoją osobą i zdolnościami. Co połączy tę dwójkę?  - Travis jest gwiazdą rocka i skrzętnie korzysta ze swojego statusu. Kobiety, używki, imprezy to jego świat i każdy dzień jest wypełniony rozrywkami. Molly to jego menedżerka, stanowiąca kompletne przeciwieństwo mężczyzny. Zimna, oschła, nie popierająca jakiegokolwiek "hobby", które praktykuje muzyk. Jedna złośliwość za dużo zmienia ich relację w sposób, którego kompletnie nie mogli przewidzieć.  -Melody to studentka architektury, która za sprawą swojej przyjaciółki ma okazję korzystać z życia i wielu jego dobrodziejstw. Kennan jest sławnym DJem, a dziewczyna jego fanką. Niespodziewanie los łączy ich drogi w bardzo niecodziennej sytuacji. Ale czy to wystarczy by mogli się poznać i sprawdzić dokąd ich to zaprowadzi ?

- Azrael czaruje fanki swoim głosem, a one padają mu stop. Luciana od dawna odczuwa jedynie pustkę. Oboje pod osłoną nocy niosą śmierć i pewnym jest tylko to, że nie należą do zwykłych śmiertelników. Coś ich do siebie przyciąga ale czy będzie to dla nich bezpieczne, gdy ciemność chce ich pochłonąć, a wokół wciąż czai się nieprzyjaciel?

- Jonathan jest członkiem słynnej kapeli rockowej. Kiedyś z Daphne łączyła go wielka miłość, a przynajmniej tak mu się wydawało, dopóki kobieta nie zniknęła bez śladu. Po latach jest pewien jedynie tego, że szczerze jej nienawidzi. Jaka tajemnica kryje się za historią tej dwójki? I czy mają jeszcze szansę na to, by naprawić to co zostało niegdyś zniszczone?

"Grzeszna muzyka" to zbiór opowieści, które z pewnością będą zaskakiwać. Dzięki różnorodności każdy znajdzie swoich ulubieńców, bowiem pojawiają się tu także historie z elementami fantastyki. Niektóre rozbudzą ochotę na więcej, stanowiąc ciekawe preludium do pełnowymiarowych książek, która mam nadzieję będą miały możliwość się ukazać. Każdą historię łączy obecność muzyki, mnóstwa uczuć i wysublimowana dawka erotyzmu. Mnie najbardziej spodobało się opowiadanie K. A. Zysk i mam nadzieję, że w tym wypadku naprawdę ciąg dalszy nastąpi! Ale z uwagi na szeroki wybór na pewno każdy znajdzie w tej antologii swojego faworyta. To świetna okazja, by poznać pióro Autorów oraz przenieść się do ciekawie wykreowanych realiów, w których uczucia grają pierwsze skrzypce

Obietnica gangstera
Anna Wolf0
Okładka ksiązki - Obietnica gangstera

Znani z popularnej mafijnej serii bracia Tarasow powracają w nowym gangsterskim cyklu! Bezwzględny mafijny świat, wolny strzelec, który za nic ma zarówno...

Nie zostawię Cię
Anna Wolf0
Okładka ksiązki - Nie zostawię Cię

Santo Accardi jest gorącym Włochem, który wie, jak wykorzystać swoje atuty, żeby kobiety zabiegały o jego uwagę. Dodatkowo jest właścicielem dobrze...

Żony Konstancina
Ewelina Ślotała