Grzeszna muzyka

Ośmiu najlepszych autorów literatury erotycznej w jednej wyjątkowej antologii! Pozwól porwać się gorącym historiom, które łączy muzyka i miłość!

Ekskluzywne kluby, dyskoteki czy sale koncertowe to idealne miejsca, by poznać kogoś interesującego... i przeżyć naprawdę niezwykłą noc!

Trzeba tylko wykonać ten pierwszy krok, by życie nabrało zupełnie innych barw! Namiętny seks z nieznajomym, nieoczekiwany powrót dawnego uczucia czy miłość od pierwszego wejrzenia - to tylko niektóre sytuacje, w jakich znajdą się bohaterowie opowiadań. Czasem jednak dostaną dużo więcej, niż się spodziewali... Czy wyjdzie im to na dobre?

Seks, namiętność, ekscytacja i dobra muzyka - co może pójść nie tak?

Informacje dodatkowe o Grzeszna muzyka:

Wydawnictwo: Pascal
Data wydania: 2022-07-27

Kup książkę Grzeszna muzyka

Grzeszna muzyka - opinie o książce

Avatar użytkownika - Patka96x
Patka96x
Przeczytane:2024-01-28,

Grzeszna Muzyka

Czasem trzeba dać się porwać gorącym historiom, które łączy muzyka i miłość! Czyż nie? 🤔

Miłość można poznać wszędzie w klubach, dyskotekach czy nawet na salach koncertowych. Te wszystkie miejsca są idealne, by poznać kogoś interesującego i przeżyć naprawdę niezwykłą i niezapomnianą noc! Taka noc może zdarzyć się raz w życiu. Czy też nie tylko raz? 🤔
Kto powinien wykonywać pierwszy krok kobieta czy mężczyzna? 🤔
Może też zdarzyć się namiętny seks z nieznajomym, nieoczekiwany powrót dawnego uczucia, czy miłość od pierwszego wejrzenia. Wierzcie w taką miłość? 🤔 Co sądzicie o seksie z nieznajomym? 🤔 I czy to prawda, że stara miłość nie rdzewieje? 🤔
Czy to wszystko wyjdzie bohaterom to na dobre? 🤔
Seks, namiętność, ekscytacja i dobra muzyka. Co może pójść nie tak? 🤔
Na te wszystkie pytania znajdziecie odpowiedzi jak sięgnięcie po książkę 📖.

Jest to antologia napisana przez, aż ośmiu autorów literatury erotyczne. Na pierwszy rzut w tej antologii urzekła mnie okładka, potem treści poszczególnych opowiadań. Dlaczego te opowiadania muszą być tak krótkie 🤔 🤣?
Wszystkich autorów poznałam już wcześniej. Były takie opowiadania, które bardzo mi się podobały, a niektóre mniej. Fajne jest to, że każde przedstawią inna miłość, spotkanie. Można przenieść się wyobraźnia do danej sytuacji, i to świetne w antologiach. Widać, że autorzy włożyli serce i te opowiadana.

Polecam Wam 😁.
Bardzo dziękuję wydawnictwu za egzemplarz ❤️.

Współpraca reklamowa, barterowa 🙂 😊.

Jest to antologia napisana przez polskich autorów. Zawiera 8 opowiadań, w których głównym tematem jest muzyka oraz miłość. Dawno nie czytałam antologii, więc to była miła odmiana. O czym mniej więcej są te opowiadania? I jakie są moje odczucia po lekturze? O tym przeczytacie poniżej.

Pierwsze opowiadanie nosi tytuł "One more song" I jest autorstwa Pani Nany Bekher. Opowiada ono o dwójce przyjaciół, którzy są muzykami. Carson jest gitarzystą i gra głównie w małych klubach lub barach. Nie ma stałych dochodów ale nie chce dac się kupić. Ceni sobie swoją wolność i możliwość wyboru. Hazel z kolei śpiewa na wielkich scenach. Jest rozpoznawalna ale nie może sama o sobie decydować. Wszystkim steruje jej ojciec. W końcu tych dwoje podejmuje decyzję, która zmieni ich życie...

Drugie opowiadanie nosi tytuł "Ochroniarz na zamówienie" I jest autorstwa Pani Camilli En. Opowiada ono o dj-ce Elenie, która jest na co dzień bardzo skryta. Dodatkowo, okazuje się, że ktoś dybie na jej życie. Za sprawą różnych okoliczności postanawia zatrudnić nowego ochroniarza Kerema. I tak zaczyna się ich wspólna historia...

Trzecim opowiadaniem jest historia Pani Iwony Feldmann pt.: "Moja gwiazda". I ta podobała mi się najbardziej bo była bardzo nietypowa. Mamy tutaj Liv, Lamberta, dawno zapomniane uczucie które odżyło a także magię i anioły... Bardzo mi to podobało bo było tak inne od pozostałych historii. Sądzę, że Autorka potrafiłaby tak rozwinąć tę historię, że powstałaby świetna książka z fantastyki.

Czwarte opowiadanie to "Anielski koncert". Jego Autorem jest Pan Mateusz Gostyński. I tu należy wspomnieć, że to jedyny autor płci męskiej, który napisał opowiadanie do tej antologii. Poznajemy tutaj Angelę, która ma dwa oblicza. Na co dzień jest nieśmiała, jednak gdy wychodzi na imprezę, staje się boginią nocy. Pewnego wieczoru poznaje Rafaela, który zmieni jej życie raz na zawsze... Przyznam że zaskoczyło mnie to opowiadanie a dlaczego? Tego musicie dowiedzieć się sami...

Piątym opowiadaniem jest "Demons" a jego Autorką jest A.T. Michalak. Tutaj poznajemy perkusistę Travisa oraz Molly - menedżerkę jego zespołu. Relacje tych dwojga nie układają się najlepiej. W końcu Travis postanawia założyć się o dziewczynę, by utrzeć jej nosa. Czy jednak zakład dojdzie do skutku? Jak rozwinie się relacja tej dwójki? Jakie niespodziewane wydarzenia będą miały miejsce? Dużo niewiadomych, jednak niektóre zagadnienia się wyjaśnią, inne nie.

Szóste opowiadanie jest autorstwa Pani Any Rose i nosi tytuł "Pomyśl o mnie". Melody przygotowuje się do swoich 21 urodzin. Jej najlepsza przyjaciółka Becky z tego powodu szykuje dla niej same niespodzianki. Gdy podczas imprezy ma się pojawić ulubiony dj solenizantki, robi się coraz ciekawiej. Do tego wszyscy goście są w maskach, co doprowadzi do niezapomnianych doznań...

Siódme opowiadanie nosi tytuł "Upadły" I zostało napisane przez Anne Wolf. Poznajemy tutaj upadłego anioła Aza oraz czarownicę Lu. Przypadkowe spotkanie w klubie podczas koncertu sprawi, że los tych dwojga jak i całego świata niebawem diametralnie się zmieni... Tutaj z chęcią również przeczytałabym dalszy ciąg historii, gdyż mnie zaintrygowała. ;)

Ósme i zarazem ostatnie opowiadanie, zostało napisane przez Panią K.A.Zysk i nosi tytuł "Daphne". Jonathan - jest wokalistą w zespole muzycznym. Jednak nosi w sobie ogromny ból. Dwa lata wcześniej, z dnia na dzień, bez słowa wyjaśnienia, zostawiła go ukochana osoba. Gdy w końcu spotyka dawną miłość, postanawia się zemścić za wyrządzone krzywdy....

8 różnych historii. Każda na swój sposób ciekawa. Jednak mi, tak jak wspomniałam, najbardziej podobało się opowiadanie Pani Feldmann, Pani Wolf i Pani Zysk. Czułam się zaintrygowana i z chęcią poczytałabym o dalszych losach bohaterów, bo czuję że byłoby bardzo zaskakująco. Dużo miłości, seksu ale też niespodziewanych zwrotów akcji. Z racji tego, że każde z opowiadań liczy około 60 stron, książkę czyta się dosyć szybko i przyjemnie. Bardzo się cieszę, że mogłam poznać twórczość wielu nieznanych mi dotąd autorów. Być może skuszę się też na inne ich pozycje. Jeśli lubicie romanse, erotykę i muzykę, chcecie spędzić dobrze czas z książką i potrzebujecie chwili relaksu. To polecam Wam tę książkę. Mi się podobała. Bardzo dziękuję Wydawnictwu Pascal oraz Iwona Feldmann - autor za egzemplarz do recenzji i możliwość poznania tej historii. Przyznaję 8 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐/10 punktów. ;)

Avatar użytkownika - samotniewsrodksi
samotniewsrodksi
Przeczytane:2023-01-22, Mam,

"Muzyka - to jest wyłom, przez który dusza, jak więzień z więzienia leci czasem w regiony wolności. Muzyka - to córa wszystkich muz." - Stefan Żeromski

Grzeszna muzyka to antologia polskich autorów o tematyce miłości, namiętności, a przede wszystkim muzyki. Muzyki, która nadaje życiu sens, łączy ludzi, serca i sprawia, że wszystko staje się prostsze, bądź łatwiejsze do zniesienia.

W skład antologii wchodzą następujące opowiadania:
🎷 "One more song" @nana_bekher_autorka 🎷 "Ochroniarz na zamówienie" @camilla.en.official
🎷 "Moja gwiazda" @iwonafeldmann_autor
🎷 "Anielski koncert" @mateusz.gostynski 🎷 "Demons" @at.michalak.autor
🎷 "Pomyśl o mnie" @ana.rose.autorka
🎷 "Upadły" @annawolf.autor
🎷 "Daphne" @k.a.zyskautorka.

Każde z nich, choć wyróżniające się na tle innych, to opowieść o sile muzyki. Instrumenty, nuty, koncerty, sława- większa, bądź mniejsza, uczucia, emocje, namiętność, pożądanie, miłość, przyjaźń - czy dasz się skusić "Grzesznej muzyce"?
Czytało mi się łatwo i szybko, ale przyznaję, że niczym szczególnym mnie ta antologia nie porwała, nie zachwyciła. Ot, przyjemna i lekka książka, która umili spokojne popołudnie.

Wspominałam nie raz , że nie przepadam za antologiami z racji, że zawsze mam niedosyt. W tej mamy 8 fajnych opowiadań i co na plus różnorodnych choć muzyka jest w niej tłem i spoiwem.  Czy mi się podobała? Otóż tak, każde z opowiadań było ciekawe i każde ma swój urok. Muszę przyznać, z to była jedna z lepszych antologii. Antologia ma to do siebie, że nie da się napisać zarysu, by nie zdradzić treści, ale po krotce napisze, o czym jest każde z nich.

1.One more song to historia Hazel, która robi karierę i Carlsona, który woli być wolnym graczem.  Razem stworzyli piosenkę, a  ich przyjaźń szybko zmieni się w coś więcej...

2. Ochroniarz na zamówienie to historia Eleny, która odnosi sukcesy jak didżejka. Kiedy ktoś jej zagraża wynajmuje do swojej ochrony Karem. Między ta dójka szybko zaiskrzy....

3. Moja gwiazda to historia Liv Lamberta, którzy znają się od lat. Razem mają zagrać w filmie ale czy to dobry pomysł. Między nimi jest chemia ale Lambert nie jest zwykłym człowiekiem....

4. Anielski koncert Angeli, której nikt nie odmawia. Do czasu aż poznaje Rafela. Ich znajomość nie kończy się tak jak się zapowiadała na samym początku.....

5. Demins to historia Travis, który odnosi sukcesy wraz z zespołem. Za tym sukcesem stoi także ich agentka Molly. Między tą dwójką jest coś, do czego sami nie chcą się przyznać.

6. Pomysl o mnie to Historia Melody, która wkrótce świętuje swoje 18 urodziny. Jej przyjaciółką Becky przygotowuje dla niej niespodziankę. Przypadek sprawia, że tak późnej tajemniczego chłopaka, którym okazuje się Kennan. Kim jest chłopak? ....

7. Upadły to historia Azraela, upadłego anioła, który z sobie podobnymi gra w barze. Pewnego dnia do baru trafia Luciana zwana Lu. O sobie wie tylko to, że nie jest człowiekiem. Między tą dwójką jest dziwna więź. Szybko odkrywają kim jest Lu, ale to dopiero początek....

8. Daphne  to historia związku tytułowej Daphne i Jonathana. Byli parą ale za sprawą pewnego managera Daphne uciekła. Czy spotkanie po latach będzie dobrym sposobem do wyjaśnienia wszystkiego między tą dwójką?

Wszystkie opowiadania są świetne, każdy ma potencjał. Co ważne nie czujemy aż takiego neidosytu bo każde jest dość obszerne i zaspokaja ciekawość. Mimo to chętnie poczytałabym każdą historię w wersji standardowej. Na plus jest to, że historię są różne, ciekawe i dość intrygujące. Co ważne nie każda kończy się happy endem. Nie każda to słodka historia miłosna. Niektóre mają gorzko-słodką fabułę. Mamy też różnych bohaterów, a nawet fantastykę. Autorzy świetnie zagrali nam na emocjach, zaintrygowali i stworzyli razem świetną antologię. Mamy tu różnych znanych autorów, każdy ma swój styl a mimo to każde opowiadanie świetnie się komponuje z innymi. Czy mam faworyta wśród opowiadań? Tak tym razem mam ich trzy. Nie powiem które najlepsze bo każde z tej trójki ma swój urok. Tym razem uwiedli mnie dwaj aniołowie, Lambert i Azrael a z tych ludzkich bohaterów Jonathan. Pozostałe nie odstawały od tej trójki. Polecam

Jak wiecie, bardzo lubię Antologie, gdzie możemy „skosztować” warsztatu pisarskiego wielu autorów. Także i w tym przypadku, z chęcią przeczytałabym, kontynuację lub rozwiniecie każdej z ośmiu historii, tym bardziej, że oprócz tematu przewodniego jakim jest muzyka i sława, jest dużo gorących i pikantnych momentów, a wszystko to przeplatane całym wachlarzem emocji, tych dobrych i tych złych, wszystkich bohaterów. Niegrzeczne, rozpalające momenty, świetnie opisane, mieszają się z wzajemną nienawiścią, co w konsekwencji jeszcze bardziej podgrzewa niesamowitą atmosferę namiętności. Historie, które rozpalają zmysły, szokują, ale też pozostawiają czytelnikom wiele znaków zapytania i cichą nadzieję na ich kontynuacje.

Jak na przykład pożądanie i nienawiść w opowiadaniu Mateusza Gostyńskiego pt. „Anielski koncert” w typowo diabolicznych konfiguracjach.

Miłość i nienawiść w opowiadaniu K.A.Zysk pt. „Daphne”, gdzie miłość jest silniejsza od szczęścia, a nienawiść silniejsza niż wszystko.
„One more song” Nany Bekher przyjaźń i miłość, kariera i oddanie i sztuka właściwych wyborów.

„Upadły” Anny Wolf - On trafia na kogoś kto obudzi go ponownie do życia. Ona zacznie czuć, to, czego w poprzednich życiach jej się nie udało. Nadprzyrodzone moce, myzyka, miłość, pożądanie.

A.T.Michalak w opowiadaniu „Demons” pokazuje, jak od nienawiści do miłości tylko jeden krok, a odwrotnie, jeszcze bliżej.

A w opowiadaniu Camili En pt „Ochroniarz”, poznajemy bohaterów, którzy próbują żyć normalnie, aczkolwiek ich blizny z przeszłości, nie do końca na to pozwalają. Zauroczenie, przyciąganie i pasja pełna namiętności.

W opowiadaniu Iwony Feldmann „Moja gwiazda” mamy okazję poznać parę sławnych aktorów, którzy tak na prawdę marzą o sobie, nie ujawniając się z tym, a on skrywa jeszcze jedną nieziemską tajemnicę.

Ana Rose w swojej historii pt „Pomyśl o mnie” pozwala nam poczuć co to znaczy rewelacyjny seks z nieznajomym, a potem co się stanie, kiedy okaże się, że takim nieznajomym wcale nie jest.

Jedno jest pewne, wszystkie opowiadania są tak samo gorące i grzeszne, więc jeśli lubicie pikantne i niegrzeczne historie, to gorąco polecam !

Avatar użytkownika - Anitka_170
Anitka_170
Przeczytane:2022-09-02, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam,

Słuchacie muzyki podczas lektury książek? Zamiast słuchać może skusicie się przeczytać osiem opowiadań o grzesznej muzyce? W przedstawionych historiach gra a raczej powinna grać pierwsze skrzypce. Ośmiu autorów podjęło wyzwanie i napisało dla nas swoje opowiadania. Ciekawi Was czy im się udało sprostać zadaniu?

Antologia ma to w sobie, że przez nią poznajemy style różnych autorów i możemy dostać próbkę możliwości każdego z nich. Moje pierwsze spotkanie było z twórczością Iwony Feldmann i Camilli En. Oceniam je na bardzo udane i chętnie zapoznam się z innymi dziełami. Resztę autorów znam i wiem już na co ich stać. Taki zbiór opowiadań jest świetnym pomysłem.

Chciałabym wyróżnić 3 opowiadania, które podobały mi się najbardziej:

Nana Bekher opisała nam dwójkę przyjaciół. Carson gra, śpiewa i jest wolnym grajkiem, którego nie ograniczają żadne kontrakty. Hazel z kolei jest wielką gwiazdą i każdy jej ruch jest na świeczniku mediów. Tych dwoje przyjaźni się od dawna. W pewnym momencie jednak ich relacja ulega zmianie. Na dobre czy na złe? Spodobało mi się zestawienie osób z tej samej branży jednak na różnych etapach kariery. Mogliśmy ujrzeć cienie i blaski sławy. To był świetny pomysł. Od razu polubiłam bohaterów i liczę na ich powrót.

A.T.Michalak przedstawiła nam historię jednego z członków zespołu Demons – Travisa. Chłopak nie stroni od alkoholu i jednorazowych przygód z dziewczynami. Teraz jednak obrał sobie nowy cel uwiedzenie i zaciągnięcie do łóżka menadżerki Molly. Czy mu się uda?  Wciągająca historia, od której nie mogłam się oderwać ani na moment. Moim zdaniem najlepiej oddaje klimat antologii. Zakończenie sugeruje nam ciąg dalszy i mam nadzieję, że szybko go otrzymamy.

Ana Rose pozwoliła nam poznać Melody w dniu swoich urodzin i Kemnam sławnego DJ wraz z paczką przyjaciół. Spotykają się w klubie, w którym odbywa się impreza z udziałem masek. Od razu między nimi zaczyna iskrzyć. Lecz co dalej? Opowiadanie pełne namiętności, pasji oraz nienawiści bohaterów. A na końcu wzruszyłam się. To nie może się tak skończyć proszę o więcej.

Pozostali autorzy też poradzili sobie nieźle, jedni gorzej drudzy lepiej. Nie będę opisywać Wam każdego opowiadania i zasieję w Was czytelnikach nutkę ciekawości. Zachęci to Was to zapoznania się z resztą historii. Sami ocenicie, które opowiadanie chwyci za serce i zostanie w pamięci na dłużej.

"Grzeszna muzyka" to antologia napisana przez ośmioro polskich autorów.

Jeśli miałabym ocenić całą antologię to tylko sześć z opowiadań bardzo mi się spodobały. A moimi numerem jeden są trzy, które mnie zachwyciły. Są to opowiadania od Nany, Michalak i Anny Rose.

W historii napisanej przez Nanę "One more song", czeka was miłość między przyjaciółmi, którzy odważyli się sięgnąć po to co pragną. Ona jest światowej sławy piosenkarką, natomiast on utalentowany muzyk, który nie szuka rozgłosu. Jest również ojciec dziewczyny, który nie chce by młodzi byli razem. Świetne, ciekawe i wciągające opowiadanie od którego nie mogłam się oderwać.

Historia stworzona przez Michalak "Demons" porwała mnie od pierwszego zdania. A mamy tutaj ciekawy wątek udawanego związku, relację hate love i cała fabuła kręci się wokół muzyki, co przyznam szczerze nie w każdym opowiadaniu możemy to odczuć. Droga autorko liczę na kontynuację, bo bardzo bym chciała poznać historię perkusisty i menadżerki 😍.

Za to powieść Any Rose "Pomyśl o mnie", jest o sławnym didżeju. Melody w dniu swoich dwudziestych pierwszych urodzin dostaje w prezencie niesamowity pokaz miksów stworzonych przez jej ulubionego didżeja oraz fenomenalny stosunek jaki zafundował jej "prezent" od przyjaciółek. Dziewczyna nie wie kim był, bo jak i ona, miał maskę na twarzy. Jakie jest jej zaskoczenie i totalny szok, gdy rozpoznaje go w domu przyjaciółki i odkrywa, że jest to jej idol. Opowiadanie z ciekawymi zwrotami akcji, namiętnymi scenami, pasją do muzyki i niecodziennym zakończeniem. Ah te zakończenie.... 😱😍

Anna Wolf "Upadły" postanowiła napisać historię o muzyku, który był upadłym aniołem. Jeśli ktoś czytał, o Razielu na wattpadzie to wie, że to opowiadanie jest o jego przyjacielu. Bardzo się cieszę, że mogłam poznać jego historię 😍. Bardzo dobra powieść, która trzyma w napięciu, posiada niebezpieczne sytuację a główna bohaterka jest jedną z tych o których lubię czytać silna, niezależna, odważna i... mająca niezwykłe umiejętności. Gdy ten upadły anioł zacznie śpiewać pamiętajcie, by mu nie ulec 😘😁.

Bardzo zaintrygowało mnie opowiadanie Mateusza Gostyńskiego "Anielski koncert" było to moje pierwsze spotkanie z piórem autora i raczej nie ostatnie. Pomimo, że zabrakło mi trochę tutaj tej muzyki ale opowiadanie naprawdę mnie zainteresowało i z uwagą śledziłam losy dziewczyny, która na pierwszy rzut oka może wydawać się naiwną. Lecz niech was to nie zmyli😉.

Natomiast powieść Iwony Feldmann "Moja gwiazda" raczej nie miała wiele wspólnego z tematem muzycznym. Za to trafiła do mojej listy ciekawych opowiadań, godnych uwagi. Bardzo orginalna fabuła, tu również mamy anioły dobre i złe. Lekki motyw hate love, ciekawe sceny erotyczne i niebezpieczne sytuacje.

Nie spodobały mi się dwa opowiadania. Jedno od Camilla Em w którym za szybko wszystko się działo. Jakoś nie potrafiłam się wczuć w emocje bohaterów. Wogóle nie czułam chemii między nimi.

Nie spodobało mi się też opowiadanie K.A. Zysk "Daphne". Po mimo, że tu był wątek muzyczny nie spodobała mi się relacja między bohaterami. Jakoś mnie nie przekonał powód dla, którego główna bohaterka zostawiła muzyka. Jego zemsta też nie była dojrzała. Jak i to, że dalej ją kochał a traktował ją tragicznie. Ja rozumiem, że ona go skrzywdziła, że bez słowa wyjaśnienia go zostawiła ale to jak ją traktował, no otwierało mi nóż w kieszeni. Jakoś nie mogłam się wczuć w tą historię jak i w relacje między bohaterami. Ciężko było mi uwierzyć w ich miłość, trochę tak niewiarygodnie napisane.

Ale to tylko moje zdanie więc zachęcam do poznania tej antologii, na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

Avatar użytkownika - Kaktuslovebook
Kaktuslovebook
Przeczytane:2022-09-24, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,

Są książki, które choć zawierają krótkie opowiadania, potrafią nas pochłonąć bez reszty. Do takich właśnie należy ta antologia. Napisana przez niesamowitych autorów, których historie są interesujące, gorące i bardzo namiętne. Tym razem kluczowa jest muzyka, która wpleciona została w każdej z nich. Jedne kończą się od razu, inne natomiast miały swój początek w poprzednich zbiorowych książkach, bądź autorzy zostawili sobie miejsce na przyszłość, by powrócić do tego, co już zostało zaczęte.

Każda z tych opowieści jest inna i niesamowita. Bohaterowie znajdują się w różnych okresach swojego życia. Zaczynają karierę, rozwijają pasje, bądź znaleźli się na etapie zamrożenia i niewiadomej. Kluczowa jest muzyka wypełniająca ich dusze. Są tutaj opowiadania, bolesne, gorące, namiętnie a także nadprzyrodzone. Jeśli nie spodobają wam się wszystkie, każdy znajdzie choć jedno, które będzie odpowiadało i wpisywało się w gusta.

Po raz kolejny znalazłam swoich ulubieńców i historie najbardziej rozgrzewające moje serce. Znalazły się w ich gronie "One more song" N. Bekher, "Ochroniarz na zamówienie" C. En, "Demons" AT. Michalak, "Upadły" A. Wolf oraz "Daphne" K. A. Zysk.

Bardzo lubię sobie urozmaicić czas takimi książkami, które w krótkiej chwili zabierają nas do niesamowitego świata. Spróbujcie może i wy wybierzecie swoich ulubieńców.

Avatar użytkownika - Stara_Czyta
Stara_Czyta
Przeczytane:2022-08-18, Ocena: 5, Przeczytałam,

Nana Bekherw swoim opowiadaniu "One more song" przedstawia nam dwójkę przyjaciół - Hazel,młodą, utalentowaną nastolatkę ,gwiazdę sceny której tata jest nadwyraz opiekuńczy oraz Carsona -mieszkającego na przedmieściach chłopaka,przyjaciela Hazel od najmłodszych lat. Oboje grają na gitarze i śpiewają. Czy ta dwójka będzie tylko przyjaciółmi? Do czego zdolny jest ojciec Hazel aby zapewnić jej bezpieczeństwo?
Z niecierpliwością czekam na informacje,że ta historia będzie miała swoją kontynuację ?

? Kolejne opowiadanie to "Ochroniarz na zamówienie" od Camilla En
Karem to młody chłopak,pochodzący z Turcji,koszmar jaki wydarzył się w jego rodzinie sprawił że wraz z bratem opuścili swój kraj i rodzinę przeprowadzając się do Stanów. Elena jest Dj'ka, młodą dziewczyną z pasją. Gdy zostaję zaatakowana przy graniu seta,razem z bliskimi osobami postanawia wynająć osobistego ochroniarza. Do czego doprowadzi ich spotkanie? Czy Karem pogodzi się z demonami przeszłości i podejmie pracę u Eleny ? Kto czyha na życie Eleny?
? Iwona Feldmann - "Moja gwiazda" to moje pierwsze spotkanie z autorka i wiecie co, to było ekstra. Jeśli ogladliscie serial Lucyfer to tutaj mamy historię z miasta aniołów...upadłych aniołów. Żeby nie spojerować za bardzo zagrają nam tu anielskie chóry, poczytacie o walce dobra ze złem ale i czerwony dywan gwiazd też nam się tu przewinie ? Droga autorkom,mam nadzieję że pociągniesz tą historię i dasz mi poczytać coś więcej. ?

Opowiadanie "Anielski koncert"od jedynego męskiego rodzynka w tej Antologii Mateusza Gostyńskiego  to opowiadanie dokładnie w stylu autora. Angela,z jednej strony cicha,szara myszka pracujaca w kancelarii prawnej, jest jednak  kobietą która potrafi owinąć sobie faceta wokół małego palca. Gdy trafia na Rafaela to tak jakby trafiła na siebie tylko w męskim wydaniu ? Kto w tej grze będzie kosa a kto kamieniem? Musicie się przekonać sami - mrocznie będzie ? ? Demons od At. Michalak "Demons" to kolejne opowiadanie Antologii .Travis to perkusista grupy Demons,która po wygraniu programu talent show pieła się po szczycie kariery,seks,dragi i muzyka to życie codzienne praktycznie całej ekipy,twardo trzymająca chłopaków w garści Molly to ich menadżerka, ktora nie ma się co oszukiwać nie ma z nimi lekko. Gdy Travis zakłada się z chłopakami o to że zaciągnie do łóżka Molly,nie ma świadomości że jego kłopoty dopiero się zaczną ? Czy Travis wygra zakład? Co zrobi Molly ? Musicie się przekonać sami ? bo mnie zakończenie mocno zaskoczyło ? @at.michalak.autor dałaś czadu kobieto ? i czekam na więcej ? ?"Pomyśl o mnie" to dzieło Ana Rose
Melody to dziewczyna która właśnie wchodzi w dorosłość,jej najlepsza przyjaciółka organizuje jej imprezę urodzinową,aby Melody mogła na chwilę zapomnieć o swoim zwyczajnym życiu, wszyscy goście w klubie zakładają maski.
Zamknięta z pokoju z chłopakiem którego oczy są czarne jak węgiel przeżywa swój najlepszy seks w doryczasowym życiu, to ma być jednorazowy numerek, czy jednak taki będzie? Kim okaże się chłopak o czarnych oczach? Dalszą część tej historii również chętnie bym poznała ?

?Siódme opowiadanie w Antologii należy do Anna Wolf
Azrael -  przystojniak z mroczną duszą,wraz ze swoją "Anielską ekipą" grają krótkie koncerty w barze, próbującą się skryć przed niebezpieczeństwem Lucinda,do końca nie wie kto ją ściga i jakie niebezpieczeństwa na nią czychają. Oboje są inni, ich przypadkowe spotkanie w ciemnym magazynie obróci ich dotychczasowe życie o 180 stopni. Kim jest Azrael i jaką tajemnice skrywa, czy Lu ma jakikolwiek wpływ na Lu? Bardzo ciekawe,mroczne opowiadanie o aniele, "Upadłym" Aniele.
?Antologie zamyka "Daphne" od K.A Zysk
Jest to historia dwójki młodych ludzi, Jonathan i Daphne znają się od szkoły,zakochani w sobie poszliby za sobą w ogień, gdy Jonathan wygrywa wraz ze swoją rockową bandą konkurs muzyczny ich życie wywraca się do góry nogami. Mimo wszystko są razem,ich związek jest idealny .......Aż pewnego dnia Jon budzi się sam,a na stoliku znajduje kartkę "Jesteś nieudacznikiem,Johnatanie".
Co takiego się wydarzyło że związek idealny się rozpadł? Do czego doprowadzi ich ponowne przypadkowe spotkanie. Co ukrywa Daphne?
Jak widzicie wszystkie opowiadania prezentują się wyśmienicie, prócz opowiadań autorek które znam bardzo podobało mi się opowiadanie @iwonafeldmann_autor i mam nadzieję że będzie ono też miało swoją kontynuację. Polecam Wam serdecznie tą Antologie.

Avatar użytkownika - bookaholic-in-me
bookaholic-in-me
Przeczytane:2022-08-14, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,
Muzyka łagodzi obyczaje, łączy ludzi i pozwala uwolnić emocje. Może też stać się przyczynkiem do rozwoju nieokiełznanej namiętności. I właśnie o jej magii i romantycznej, choć grzesznej, odsłonie, przeczytamy w antologii "Grzeszna muzyka", która składa się z ośmiu opowiadań, przenoszących nas do różnych realiów. Poprzez lekturę będziemy mogli poznać wyjątkowe pary!

- Hazel i Carson są związani z muzyką- śpiewają i grają na gitarze. Z tą różnicą, że on gra w niewielkich pubach, a ona jest rozpoznawalną gwiazdą. Przyjaciele od zawsze, podkochują się w sobie nawzajem, choć nie mają o tym pojęcia. Jednak czy Carson naprawdę jest bliski Hazel, a może jedynie traktuje ją jako trampolinę do swojego sukcesu?

- Elena to bardzo znana na całe Stany DJka, natomiast pochodzący z Turcji Kareem do niedawna był znakomitym ochroniarzem. Gdy życie kobiety znajduje się w niebezpieczeństwie zdaje się, że jest tylko jedna osoba, która będzie potrafiła ją ochronić. - Liv i Lambert to gwiazdy Hollywood, związane z nim od dziecka. Kiedyś się przyjaźnili, obecnie unikają się jak ognia przez jedno nastoletnie nieporozumienie. Jednak gdy Liv znajduje się w niebezpieczeństwie Lambert bez wahania rusza jej na pomoc. Jednak czy kobieta zaakceptuje jego prawdziwe oblicze, które skrywa przed światem? - Angela to prawniczka, w kancelarii uchodząca za samotną, cichą myszkę. Ma jednak drugie oblicze, które starannie ukrywa, bowiem przyniosło jej już więcej szkody niż pożytku. Rafaela poznaje w klubie, gdy daje koncert fortepianowy i czaruje publiczność swoją osobą i zdolnościami. Co połączy tę dwójkę?  - Travis jest gwiazdą rocka i skrzętnie korzysta ze swojego statusu. Kobiety, używki, imprezy to jego świat i każdy dzień jest wypełniony rozrywkami. Molly to jego menedżerka, stanowiąca kompletne przeciwieństwo mężczyzny. Zimna, oschła, nie popierająca jakiegokolwiek "hobby", które praktykuje muzyk. Jedna złośliwość za dużo zmienia ich relację w sposób, którego kompletnie nie mogli przewidzieć.  -Melody to studentka architektury, która za sprawą swojej przyjaciółki ma okazję korzystać z życia i wielu jego dobrodziejstw. Kennan jest sławnym DJem, a dziewczyna jego fanką. Niespodziewanie los łączy ich drogi w bardzo niecodziennej sytuacji. Ale czy to wystarczy by mogli się poznać i sprawdzić dokąd ich to zaprowadzi ?

- Azrael czaruje fanki swoim głosem, a one padają mu stop. Luciana od dawna odczuwa jedynie pustkę. Oboje pod osłoną nocy niosą śmierć i pewnym jest tylko to, że nie należą do zwykłych śmiertelników. Coś ich do siebie przyciąga ale czy będzie to dla nich bezpieczne, gdy ciemność chce ich pochłonąć, a wokół wciąż czai się nieprzyjaciel?

- Jonathan jest członkiem słynnej kapeli rockowej. Kiedyś z Daphne łączyła go wielka miłość, a przynajmniej tak mu się wydawało, dopóki kobieta nie zniknęła bez śladu. Po latach jest pewien jedynie tego, że szczerze jej nienawidzi. Jaka tajemnica kryje się za historią tej dwójki? I czy mają jeszcze szansę na to, by naprawić to co zostało niegdyś zniszczone?

"Grzeszna muzyka" to zbiór opowieści, które z pewnością będą zaskakiwać. Dzięki różnorodności każdy znajdzie swoich ulubieńców, bowiem pojawiają się tu także historie z elementami fantastyki. Niektóre rozbudzą ochotę na więcej, stanowiąc ciekawe preludium do pełnowymiarowych książek, która mam nadzieję będą miały możliwość się ukazać. Każdą historię łączy obecność muzyki, mnóstwa uczuć i wysublimowana dawka erotyzmu. Mnie najbardziej spodobało się opowiadanie K. A. Zysk i mam nadzieję, że w tym wypadku naprawdę ciąg dalszy nastąpi! Ale z uwagi na szeroki wybór na pewno każdy znajdzie w tej antologii swojego faworyta. To świetna okazja, by poznać pióro Autorów oraz przenieść się do ciekawie wykreowanych realiów, w których uczucia grają pierwsze skrzypce

Ring
Anna Wolf0
Okładka ksiązki - Ring

Carter Daring jest zawodowym bokserem. Przygotowuje się do walki, która może okazać się przepustką do pojedynku o tytuł mistrza świata w wadze półciężkiej...

Ring 2
Anna Wolf0
Okładka ksiązki - Ring 2

Po koszmarnym postrzale Bruno Salt przestał istnieć, ale dzięki FBI narodził się jako nowy człowiek.   Wszystko wskazuje na to, że plan federalnych się...