Ring

Tom 1 cyklu Ring

„-Moja siostra…-zacharczał, a na usta wypłynęła mu krew.- Chroń ją-wypowiedział te słowa tak cicho, że Carter nie wiedział, czy na pewno dobrze usłyszał.”

Intrygujący opis wydawcy nawet w najmniejszym stopniu nie przygotowuje czytelnika na to co w tej książce funduje nam autorka.

Alice Morse, jednego dnia dowiaduje się o tym, że jest w ciąży, nakrywa swojego chłopaka na zdradzie i ledwo uchodzi z życiem z wypadku samochodowego, w drodze do
swojego przyrodniego brata Bruna.

Carter Daring bokser wagi półciężkiej, właśnie dowiedział się o zdradzie swojej dziewczyny z jego kumplem.
W drodze z treningu ratuje nieznajomą, która uległa wypadkowi.

Co ich łączy?
To z jej bratem skrzyżuje rękawice na ringu w walce o mistrzowski pas.
Nie spodziewa się jednak jakie dramatyczne konsekwencje poniesie cała trojka, podczas tego starcia , a wszystko to przez przeszłość rodzeństwa, nie pozwalającą normalnie żyć i zapomnieć o sobie.

Jak czysty przypadek połączy życie całej trójki, mimo niezaprzeczalnych niechęci pomiędzy mężczyznami?

Nawet coś zacznie się rozwijać pomiędzy Alice i Carterem, lecz sielanka skończy się w momencie odkrycia swojej prawdziwej tożsamości.

Wow, co tu się wyrabia?
To pierwsza książka autorki, którą miałam okazję przeczytać, ale już teraz wiem, że na pewno będę chciała więcej. Świetny styl pisania, ostro, mocno i bez owijania w bawełnę. Huragan emocji i akcja trzymająca w napięciu. Nowe szokujące fakty, a w tym wszystkim dwoje zafascynowanych sobą bohaterów, którzy przyciągają i się, ale też ranią, przez konsekwencje przeszłości i okoliczności w jakich się znaleźli.

Po prostu niesamowita mieszanka wszystkiego. Co prawda nie znajdziecie tu pikantnych scen, ale dzięki napięciu, które wyraźnie czuć między Alice i Carterem oraz wzajemnemu oddaniu, możemy sobie dokładnie wyobrazić te przechodzące pomiędzy nimi iskry.

Bardzo polecam Wam tą książkę, bo czuję, że wciągnie Was tak samo jak mnie.

Informacje dodatkowe o Ring:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2021-06-16
Dodał/a opinię: EroticBooksLover

Tagi: Romans erotyczny

Zobacz opinie o książce Ring

Kup książkę Ring

– Moja siostra… – zacharczał, a na usta wypłynęła mu krew. – Chroń ją – wypowiedział te słowa tak cicho, że Carter nie wiedział, czy na pewno dobrze usłyszał.

Nie zostawię Cię
Anna Wolf0
Okładka ksiązki - Nie zostawię Cię

Santo Accardi jest gorącym Włochem, który wie, jak wykorzystać swoje atuty, żeby kobiety zabiegały o jego uwagę. Dodatkowo jest właścicielem dobrze...

Parker Rain
Anna Wolf0
Okładka ksiązki - Parker Rain

Parker Rain mieszka w Newport News, jest właścicielem baru i ma reputację mordercy. Przesiedział - jak się okazało niesłusznie - rok w więzieniu. Podczas...