Kobieta w słońcu

"Życie właśnie z tego się składało - z szans od losu, które mimo obaw należało schwytać, by przekonać się, co dobrego one nam przyniosą."

Z czułością portretująca obrazy trzech kobiet, które pokonują własne bariery i dążą do pełni szczęścia.

Owiana tajemnicami z przeszłości, które mają swoje odzwierciedlenie w teraźniejszości.

"Kobieta w słońcu" to powieść wieńcząca losy Aletty, Julii i Eryki.

Te trzy kobiety, pewnego dnia, spotkały się w gabinecie tej pierwszej i od tamtej pory są sobie bardzo bliskie. Połączyła ich przyjaźń w najczystszej postaci. Ta przyjaźń przetrwała ulewny deszcz i gwałtowną burzę, ale też sprawiła, że dla każdej z nich zaświeciło słońce. Tak, los się do nich uśmiechnął, bo chociaż brutalnie je doświadczył, to sprawił, że na końcu tej wyboistej drogi, odnalazły balans, spokój i szczęście.

"Kobieta w słońcu" to powieść, która niesie za sobą nadzieję.

Nadzieję na lepsze jutro.

Nadzieję na lepsze wszystko.

Jednocześnie otwiera oczy na to, co naprawdę ważne. Ukazuje, że każdy zasługuje na szczerość, na szacunek. Że czasami trzeba zaryzykować, postawić wszystko na jedną kartę, by móc wieść spokojne życie.

Udowadnia, że zawsze można zacząć wszystko od nowa, nie oglądając się wstecz.

Przedstawia siłę przyjaźni - przyjaźni, która zrodziła się przez przypadek, i która jest gotowa na wszelkie poświęcenia - a także siłę kobiet, które pragną odciąć się od tego, co je przytłacza, które walczą o siebie, o swoje szczęście.

Aletta, Julia i Eryka, to trzy, tak różne od siebie kobiety, które nawzajem się uzupełniają. Mogą liczyć na siebie w każdej sytuacji. Są dla siebie wsparciem, siłą, opoką. Skrytykują, ale też pocieszą. Bo właśnie o to chodzi w przyjaźni. By czasem otworzyć komuś oczy, a czasem otrzeć łzy.

Dorota Milli na kartach trylogii "Kobieta w deszczu", "Kobieta w burzy", "Kobieta w słońcu" w piękny, subtelny i tajemniczy sposób kreśli losy trzech silnych, choć też bardzo zranionych kobiet, które mając siebie, mają niezwykłą moc pokonywania życiowych przeszkód i otwarcia się na to co nowe, nieznane...

Informacje dodatkowe o Kobieta w słońcu:

Wydawnictwo: Marginesy
Data wydania: 2024-01-17
Dodał/a opinię: zaczytanaulcia

Tagi: Proza lifestyle'owa

Zobacz opinie o książce Kobieta w słońcu

Kup książkę Kobieta w słońcu

Miłość w blasku kominka
Dorota Milli0
Okładka ksiązki - Miłość w blasku kominka

ROMANTYCZNY GDAŃSK PEŁEN MAGICZNYCH CHWIL! Albert, wdowiec i ojciec czterech córek, w tym jednej zamężnej, za prośbą przyjaciela postanawia pomóc mu w...

Pakiet Saga nadmorska
Dorota Milli0
Okładka ksiązki - Pakiet Saga nadmorska

Klimatyczny Kołobrzeg i historia, która udowadnia, że dobre dni jeszcze przed nami, a wszystko, co złe, można przezwyciężyć, zostawiając za sobą. Aletta...

Opowieści o kolorach
Nadine Debertolis