Kochaj mnie szeptem

Tom 1 cyklu Kochaj mnie szeptem

Gabrysia przez swoją nieśmiałość, nie korzysta z życia. Nie wychodzi na imprezy, nie spotyka się ze znajomymi, w pełni poświęca się nauce.
Jej współlokatorka namawia ją na pójscie na imprezę, na co ona się zgadza. Poznaje tam przystojnego, szarmanckiego żołnierza, z którym znajomość szybko przeradza się w miłość, oraz w związek.
Mimo sprzeciwów swojej surowej matki, postanawia wziąć ślub z ukochanym i od razu z nim zamieszkać.
Sielanka szybko przeradza się w koszmar. Eryk okazuje się sadystą, który swoje stresy związane z jego pracą, wy Laco wyje na świeżo poślubionej żonie.
Następuje ciąg smutnych zdarzeń, które nie kończą się dobrze.
Zaraz po wyjeździe męża do Afganistanu, kobieta poznaje swojego nowego sąsiada Jeremiego. Mimo strachu przed mężczyznami, kobieta otwiera się na tę znajomości, szybko czując do niego sympatię.
Jak zakończy się historia tej trójki? Czy Gabi uwolni się z domowego więzienia?

Ta książka jest prawdziwym rollercoasterem. Najpierw odczuwasz radość, później gniew, smutek, determinację i szok. Czyta się ją bardzo szybko, chociaż ja wolałam ją dawkować, przez trudny temat tam zawarty.
Mimo to książka oogromnie mi się podobała, styl pisania autorki przypadł mi do gustu i z przyjemnością sięgnę po pozostałe książki Ani.
Gorąco polecam!

Informacje dodatkowe o Kochaj mnie szeptem:

Wydawnictwo: Amare
Data wydania: 2021-03-23
ISBN: 9788382191387
Dodał/a opinię: _read_andzia_

Zobacz opinie o książce Kochaj mnie szeptem

Kup książkę Kochaj mnie szeptem

"Nie czekaj aż życie stanie się łatwiejsze, prostsze, lepsze. Życie zawsze będzie skomplikowane. Naucz się być szczęściarą. W przeciwnym wypadku skończy ci się czas"

Szept to najintymniejsza melodia wydobyta z głębi twojego serca

Odlecimy stąd
Anna Dąbrowska0
Okładka ksiązki - Odlecimy stąd

Dziewiętnastoletnia Delfina nie jest typową nastolatką. Pracuje w warsztacie swojego dziadka, nie ma przyjaciół, a jej największą pasją jest muzyka...

Nauczyciel tańca
Anna Dąbrowska0
Okładka ksiązki - Nauczyciel tańca

Byli jak dwa kontrastowe kolory – czerń i biel. Nosili w sobie mrok, lecz wierzyli, że uczucie, które ich połączyło, okaże się silniejsze...