Kochaj mnie

Tom 2 cyklu Nieuchwytni

"Kochaj mnie" to książka, która porwała mnie do świata rosyjskich porachunków, by mnie zszokować, rozkochać i przemielić moje serce!

Valeriya to piękna i młoda dziewczyna, która ma marzenia, lecz los zadecydował za nią o jej przyszłości! Wystarczyła sekunda, by jej życie zmieniło tor, który sama nie wybrała! Znalazła się w pułapce bez możliwości wyjścia!

Tima bezwzględny szef rosyjskiej mafii. Zabijanie to dla niego chleb powszedni, tym zdobywa sobie szacunek, bo każdy się jego boi. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych, jak coś pragnie to, dostaje to, a cena nie gra roli.

Valeriya i Tima to dwa różne światy, ona wychowana pod kloszem, on walczył o szacunek! Czy mają szansę się dogadać? Czy Tina będzie traktował z szacunkiem Valeriya? Tego Wam nie zdradzę, ale koniecznie przeczytajcie książkę, by znaleźć odpowiedzi na pytania!

" Kochaj mnie'' to drugi tom z serii Nieuchwytni i zarazem drugie moje spotkanie z twórczością autorek i właśnie uświadomiłam sobie, że ten duet od teraz biorę w ciemno! Nie będą potrzebne mi opisy książek, jak dla mnie jest to pewniak, dobrze spędzonego czasu! Autorki w książce "Kochaj mnie" wprowadziły mnie w stan zaskoczenia, a to za sprawą emocji, bo mimo iż w wątek mafijny jest powielany, to one stworzyły historię, od której nie można się oderwać! Tima był dla mnie wielkim zaskoczeniem, twardy i niewstępny szef mafii, który zaskakuje swoim podejściem psychologicznym, on ma wszystko przekalkulowane i nie ma mowy na pomyłkę, chyba że chodzi o serce, bo ono rządzi się swoimi zasadami. Valeriya na samym początku zagubiona i rozczarowana, bo jej marzenia straciły datę ważności, ale mimo swojego młodego wieku, stawiła czoła losowi!

Zakończenie książki rozwaliło mnie na łopatki i się pytam: Jak tak można? Książkę przeczytałam w jeden wieczór, bo styl autorek jest bardzo przyjemny w odbiorze, a fabuła wciąga i nie ma mowy, by odłożyć książkę na później! Cieszy mnie fakt, że już niedługo będę miała możliwość przeczytania 3 tomu tej serii, a Wam kochani polecam dwa pierwsze tomy tej serii! 10/10

Informacje dodatkowe o Kochaj mnie:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2022-01-26
Dodał/a opinię: Marta Wiczuk

Zobacz opinie o książce Kochaj mnie

Kup książkę Kochaj mnie

Złap mnie
Sandra Biel Lena M. Bielska0
Okładka ksiązki - Złap mnie

Hakerka, która szuka sprawiedliwości. Podkomisarz CBŚ, który chce ją dorwać. Dwudziestodwuletnia Iga Zamojska jest jak duch. Ma fałszywy dowód osobisty...

Uratuj mnie
Sandra Biel Lena M. Bielska0
Okładka ksiązki - Uratuj mnie

Kontynuacja historii Valeriyi i Timofeya z Kochaj mnie. Timofey cudem odzyskuje Lerę. Kobieta po tragicznych przeżyciach jest przerażona i wycofana. Ponadto...