Kochająca żona

Życie Kate dzieli się na dwa etapy. Przed i po.

Pewnej sierpniowej nocy kobietę budzą dziwne odgłosy. Szybko orientuje się, że w ich domu jest ktoś kogo być nie powinno.

Mimo strachu kobieta usiłuje za wszelką cenę chronić bliskich i staje do walki z napastnikiem , dając szansę na ucieczkę swoim dzieciom- Noahowi i Willow. Tymczasem ojciec rodziny -Andrew jest zbyt zszokowany , by wykonać jakikolwiek ruch.

Wydarzenie to sprawia, że małżonkowie muszą zmierzyć się z traumą.

Cała rodzina uczestniczy w terapii psychologicznej, Andy zaś zapisuje się do internetowej grupy wsparcia o nazwie Druga Szansa.

Rodzinę Brooksów spotykamy rok po tragicznej nocy.

Dwutygodniowe wakacje w wynajmowanym domku nad morzem mają jeden cel- naprawić ich relację i uporać się z demonami, które zostawili setki kilometrów za sobą. Czy im się uda?

Kochająca żona jest moim pierwszym spotkaniem z twórczością Mirandy Smith lecz książka bardzo mi się podobała.

Szybko polubiłam Kate -oddaną matkę i żonę .

Narracja powieści prowadzona jest dwutorowo.

Retrospekcje Katelyn przeplatają się z teraźniejszością tworząc pełny obraz sytuacji.

Jakie sekrety wyjdą na jaw? Czyje tajemnice okażą się najmroczniejsze?

Tego dowiecie się czytając tę książkę.

Bardzo lubię historie w których napięcie jest stopniowane i budowane powoli wraz z każdą przeczytaną stroną i właśnie to otrzymałam.

Czytelnik zanurzając się w fabule czuje się jakby wpadł w oko cyklonu. Im dalej tym ciekawiej.

A przede wszystkim nic nie jest takie jakim się wydaje na pierwszy rzut oka.

Jeśli marzycie o powieści która pochłonie Was bez reszty, po to by finalnie zaskoczyć, zdecydowanie sięgnijcie po "Kochającą żonę " , zapewniam, że warto. ❤️

Informacje dodatkowe o Kochająca żona:

Wydawnictwo: Filia
Data wydania: 2023-03-01
Tytuł oryginału: His Loving Wife
Dodał/a opinię: KamaZ03

Tagi: Thrillery i suspens

Zobacz opinie o książce Kochająca żona

Kup książkę Kochająca żona

Rozmnażanie roślin przewodnik krok po kroku
Miranda Smith0
Okładka ksiązki - Rozmnażanie roślin przewodnik krok po kroku

Książka jest wyczerpującym źródłem informacji o metodach rozmnażania roślin sadzonych w ogrodach, oczkach wodnych, warzywnikach, a także rosnących dziko...

Rok z dinozaurami
Miranda Smith0
Okładka ksiązki - Rok z dinozaurami

365 DINOZAURÓW NA KAŻDY DZIEŃ ROKU W tej książce spotkasz najbardziej zdumiewające stworzenia, jakie kiedykolwiek chodziły po Ziemi. Od okrutnego tyranozaura...