Kocie mojo, czyli jak być opiekunem szczęśliwego kota

Jeśli masz lub zamierzasz mieć kota to na pewno ta książka będzie dla prawie jak podręcznik obsługi kota.
Twój kot drapie meble, budzi cię w nocy i biega jak szalony pod twoimi nogami kiedy wracasz z zakupami? Tu znajdziesz zaskakująco proste i użyteczne rady by poradzić sobie z niechcianymi zachowaniami a nawet zadbać o prawidłową dietę i zdrowie twojego pupila.
W książce znajdziesz rozdziały od podstawowych informacji o dzikim pierwotnym przodku twojego domowego pupila i co go z nim łączy, po przez sztukę wychowywania kota, zabawy i układania planu dnia tak by i kot i domownicy byli szczęśliwi, po kocie emocje i sposoby ich okazywania i odczytywania.
Wszytko okraszone garścią zdjęć, zabawnych rysunków i masą ciekawych informacji umieszczoną w ramkach tak że w trakcie czytania nawet długiego rozdziału spotykasz wiele ciekawostek w ramka które umilają czytanie.
Sama mam dwa koty i sądziłam że nie znajdę tu nic czego bym nie wiedziała ale kilka razy naprawdę miło się zaskoczyłam a i pozostałe rozdziały i techniki które już znałam tylko potwierdzały moje przypuszczenie że jest to tak że idealna książka dla kogoś kto dopiero zaczyna swoją przygodę z kotem ale i dla ludzi który mają koty od lat.
Pierwsze informacje o książce znalazłam w serwisie www.czytampierwszy.pl i nie żałuje że zdecydowałam się ją kupić . Pewnie dziś nie wiedziała bym tak wiele gdyby nie ta wzmianka i ten zakup.

Informacje dodatkowe o Kocie mojo, czyli jak być opiekunem szczęśliwego kota:

Wydawnictwo: Sine Qua Non
Data wydania: 2019-02-13
Kategoria: Poradniki
Tytuł oryginału: Total Cat Mojo: The Ultimate Guide to Life with Your Cat
Tłumaczenie: Monika Nowak
Dodał/a opinię: DankaADy

Tagi: kot Jackson Galaxy kocie mojo koty

Zobacz opinie o książce Kocie mojo, czyli jak być opiekunem szczęśliwego kota

Kup książkę Kocie mojo, czyli jak być opiekunem szczęśliwego kota