„W tej całej otoczce, którą wokół siebie stworzył, było coś drapieżnego, mrocznego, a ona sama nie potrafiła zdecydować, czy jej się to podobało, czy też powinna brać nogi za pas”

Próbując rozwiązać zagadkową i brutalną śmierć swojej najbliższej przyjaciółki, Charelle wybiera się do miejsca znalezienia jej zmasakrowanych zwłok. Imię mężczyzny i nazwa miasta, odnaleziona w notatkach zmarłej, naprowadza ją na pewien trop, a dziennikarska profesja, nie pozwala, zostawić tej sprawy tylko opieszałym organom ścigania.

Dexter, widząc na stacji benzynowej, rudowłosą kobietę, o tak bliskich mu zielonych oczach, doznaje zapomnianych mu od dawna uczuć, a zarazem fascynacji nowo przybyłą, zagadkową kobietą. Szok, niedowierzanie i coś jeszcze, czego jeszcze nie potrafi zrozumieć.

Charelle prowadząc swoje śledztwo, w tym zagadkowym miasteczku, poznaje przystojnego i przesympatycznego lekarza Huntera, a chwilę później innego fascynującego, lecz posiadającego w sobie chłód i mrok, kolejnego przystojniaka Dextera. Wpadając na niego na stacji benzynowej, nie ma pojęcia, że może on być mężczyzną z notatek zamordowanej przyjaciółki.

Szukając prawdy, co chwila napotyka na przeszkody i co raz więcej znaków zapytania, a poznani dwaj mężczyźni zafascynowani przyjezdnym rudzielcem, krążą wokół niej, konkurując w samczych podchodach.

Zaskakujące wydarzenia, jeszcze więcej znaków zapytania i brakujących odpowiedzi, a w tym wszystkim dwóch szalenie fascynujących mężczyzn.

Przy jednym Charelle czuje się bezpiecznie i beztrosko, przy drugim pożądanie i fascynacja, spycha rozsądek na drugi plan.

W między czasie poznajemy działania okrutnego psychopaty, który tworzy szczególne dzieło, do którego niezbędne mu są fragmenty ciał mordowanych przez niego kobiet, a jak się wkrótce okazuje, to właśnie Charelle, potrzebna mu jest do zwieńczenia zatrważającej całości.

Dwóch mężczyzn jedna kobieta.
Pożądanie, fascynacja i niesamowity pociąg fizyczny.
Szukanie prawdy, szukanie sprawców.
Nowe porażające fakty, zmieniające postrzeganie całej sprawy.
Kłamstwa z przeszłości, a tym wszystkim rodzące się, choć prawdopodobnie, z góry skazane na porażkę, uczucie.

„Kolekcjoner” to wstrząsający sensacyjny kryminał z mocnym akcentem erotycznym i emocjonalnym. Świetnie poprowadzona fabuła, do prawie samego końca nie zdradza, kto jest dobrym, a kto tym złym bohaterem tej powieści, zarówno czytelnikom, jak i samej głównej bohaterce. Przedstawieni bohaterowie tworzą idealną całość, a ich nieprzewidziany trójkąt, wprowadza chaos w życie każdego z nich. Czytając „Kolekcjonera” przygotujcie się na wszystko. Będzie emocjonująco, przerażająco, niesamowicie gorąco, ale też bardzo emocjonalnie i uczuciowo.

Reasumując, polecam gorąco, a ci, którzy czytali wcześniejsze książki autorki, mogą się spodziewać tyle samo emocji, ale jeszcze więcej wrażeń i na prawdę szokujących wątków.

Ja osobiście książki M.Mackenzie biorę w ciemno!

Informacje dodatkowe o Kolekcjoner:

Kup książkę Kolekcjoner

Kobieta z tajemnicą
M. Mackenzie0
Okładka ksiązki - Kobieta z tajemnicą

Kaylee Evans, dziennikarka z Vancouver, otrzymuje zlecenie napisania artykułu o bezdomnych w swoim mieście. Aby lepiej poznać to środowisko, kobieta upodabnia...

Kobieta z przeszłością
M. Mackenzie0
Okładka ksiązki - Kobieta z przeszłością

Drugi tom historii Cole'a i Kaylee! Cole i Kaylee rozstają się. Pojawiły się między nimi bariery, które są nie do pokonania: brak wzajemnego zaufania...

Opowieści o kolorach
Nadine Debertolis