Charelle Clark nie może poradzić sobie z bólem po stracie zamordowanej przyjaciółki.  Kiedy matka Sofie prosi Charelle o ogarnięcie mieszkania jej zmarłej córki ta przypadkowo znajduje prywatne notatki swojej zamordowanej przyjaciółki.  Postanawia sprawdzić tajemnicze informacje i dowiedzieć się nad czym pracowała w ostatnich dniach swojego życia.  Trafia do małego miasteczka w Teksasie.  Devine to miasto niedaleko miejsca, w którym znaleziono zamordowaną Sofie.
Na stacji benzynowej poznaje przystojnego Dextera  McCoya, o którym nie może zapomnieć. Mężczyzna mieszka samotnie na ranczu i skrywa demony przeszłości.
W barze poznaje Huntera Palmeta, szanowanego lekarza, który okazuje się być przyjacielem Dextera. Mężczyźni rywalizują o względy Charelle,  a ona nie wie, że wplątała się w niebezpieczną grę.  Na dodatek psychopatyczny morderca obsesyjnie pragnie Charelle.
Który z mężczyzn okaże się odpowiedzialny za śmierć jej przyjaciółki?
Czy Charelle grozi niebezpieczeństwo?
Jakie tajemnice odkryje Charelle?
Czy odkryje kto zamordował jej przyjaciółkę i dlaczego?

"Kolekcjoner" to historia,  która jest bardzo mroczną, niebezpieczna,  pełna demonów przeszłości i trupów w szafie, kłamstw, tajemnic , zdrad i gorących, namiętnych scen erotycznych.  Wciągająca na maksa i  nie pozwalająca oderwać się od niej ani przez chwilę.  Autorka po mistrzowsku uknuła misterną intrygę z wyrafinowanym planem zemsty. Genialnie stworzona postać psychopatycznego mordercy. W tej historii nic nie jest pewne.  Autorka manipuluje czytelnikiem i podsyła mylne tropy,  by za chwilę zrzucić prawdziwą bombę. Skomplikowane śledztwo tkwi w miejscu aż nagle rusza dynamicznie z miejsca i okazuje się,  że osoba, która wzbudza zaufanie tak naprawdę skrywa swoje prawdziwe oblicze.  Długo nie mogłam rozgryźć kto okaże się mordercą.  Autorce udało się mnie wyprowadzić w pole i zszokować. Motyw zemsty wbił mnie w fotel.  Przekonacie się jak przeszłość może doprowadzić do tragedii.  Bohaterowie dostarczą Wam moc wrażeń oraz emocji.  Gwarantuję Wam,  że rozwiązanie zagadki sprawi, że długo nie zapomnicie tej historii.
Autorka ma lekkie pióro i kupiła mnie totalnie tą nieprzewidywalną historią.
Jestem zachwycona i chętnie poznam kolejne książki spod pióra M. Mackenzie - strona autorska
Rewelacja!

Kup książkę Kolekcjoner

Kobieta z przeszłością
M. Mackenzie0
Okładka ksiązki - Kobieta z przeszłością

Drugi tom historii Cole'a i Kaylee! Cole i Kaylee rozstają się. Pojawiły się między nimi bariery, które są nie do pokonania: brak wzajemnego zaufania...

Kobieta z tajemnicą
M. Mackenzie0
Okładka ksiązki - Kobieta z tajemnicą

Kaylee Evans, dziennikarka z Vancouver, otrzymuje zlecenie napisania artykułu o bezdomnych w swoim mieście. Aby lepiej poznać to środowisko, kobieta upodabnia...

Opowieści o kolorach
Nadine Debertolis