Koło ratunkowe

"Jak schwytać międzynarodowego oszusta, przezwyciężyć własny strach i spotkać miłość swojego życia?"

Zośka panicznie boi się wody, jednak pomimo lęku, wyrusza w rejs z narzeczonym. Ich związek ma się ku końcowi, ale Zosia ma nadzieję, że czas, który spędzą razem na statku naprawi ich relację. Jednak nic nie jest takie, jak sobie zaplanowała. Niespodziewanie Mateusz opuszcza statek.. Zośka wyrusza w rejs sama... Czeka ją nie lada przygoda, gorący romans i pościg za oszustem matrymonialnym...

Fantastyczna, romantyczna i bardzo intrygująca... Fabuła jaką stworzyła autorka wciągnęła mnie bez reszty i płynęłam statkiem wraz z naszą bohaterką. Było nieprzewidywalnie i bardzo romantycznie. Zośka skradła moje serce, bardzo ją polubiłam, ta dziewczyna ma wprost fenomenalną wyobraźnię i potrafi poradzić sobie w każdej sytuacji.
"Koło ratunkowe" to nie tylko romans, to także powieść z wątkiem kryminalnym. Nasza bohaterka musi poradzić sobie z mężczyzną, który próbuje uwieść jej przyjaciółkę a przy okazji położyć łapę na jej majątku.. Czy jej się uda ? O tym musicie przekonać się sami.

Jestem pod wrażeniem tej książki. Lekki i przyjemny w odbiorze styl autorki na pewno przypadnie do gustu wielu z Was.
Przepełniona humorem, akcją i wątkiem erotycznym powieść jest idealna na długie jesienne wieczory.
Gratuluję autorce wspaniałego debiutu i czekam na kolejne książki.

Dziękuję autorce i wydawnictwu za zaufanie i możliwość objęcia patronatem tak fantastycznej książki♥️

Informacje dodatkowe o Koło ratunkowe:

Wydawnictwo: Novae Res
Data wydania: 2021-10-11
ISBN: 9788382195477
Dodał/a opinię: Ilona Wolińska

Zobacz opinie o książce Koło ratunkowe

Kup książkę Koło ratunkowe

Stał tyłem do mnie i spoglądał w dal. Leniwy wietrzyk rozwiewał mu włosy, buszował wśród nich i układał po swojemu. Zazdrosna o przeklęty wiatr, podeszłam do mężczyzny i objęłam go od tyłu w pasie.

Zdecydowałam, że ten jedyny raz nie zabiorę kapoka ze sobą. Zobaczę, jak będę się czuła bez mojego małego koła ratunkowego.

Za pierwszą kulisą
Mirosława Łukaszewicz