Konsorcjum Tom 2

💝💝💝Recenzja💝💝💝

"Konsorcjum.Tom 2" - A S Siver

Druga część skomplikowanych losów Nadii i Dominica. Tym razem spotkamy się z wyjaśnieniem tajemniczego Konsorcjum oraz z postępującym się uczuciem, które żeby mogło wybuchnąć będzie musiało przejść przez wiele prób.

Nadia, w tej części dalej pozostaje silną i niezależną kobietą. O to co kocha walczy i pokazuje, że jej zależy. Nie boi się uczuć i wyznawania ich. Na jej barki spada brutalna prawda z którąś ciężko się pogodzić ale daje sobie z nią radę.
Jest postacją które wiele potrafi zrozumieć i wybaczyć. Jednak są rzeczy które bolą jak diabli i właśnie w takich momentach cierpiałam razem z nią.
Jest także szalona i zwariowana, czasami jej zachowanie mnie irytowało ale to tylko czasami. W końcu każdy człowiek ma coś co może nas irytować.

Dominic, pokazuje nam swoje dwa oblicza. Faceta któremu zależy na kobiecie. Będzie w stanie oddać jej cały świat. Staje się niebywale romantyczny i uczuciowy. Mówi takie piękne słowa, że każdej kobiecie rozpłyneło by się serce. Ale też koncertowo potrafi wszystko zepsuć, to prze złego wybuchowy charakter. Za takie zachowanie powinien dostać mocnego kopniaka, może wtedy by się obudził.
Poznajmy także jego przeszłość. Traumatyczną przeszłość. Łez ile na tym wylałam nie jestem w stanie zliczyć.

Ich relacja w tej części rozkwita i zamyka się jak kwiat w dzień i noc. Razem jest cukierkowo a raz gorzko. Są wzloty i upadki. Jest miłość i nienawiść. Bezpieczeństwo i niebezpieczeństwo.

Nareszcie udało mi się dowiedzieć czym jest to całe Konsorcjum i czym się zajmuje. Powiem Wam, że się kompletnie tego nie spodziwałam, ale autorka świetnie wyjaśniła wszystko, począwszy od tego co to jest, przechodząc na zasady jakie w nim panują. Pokazał nam jak oni wygląda od środka. Moja ciekawość została pozytywnie zaspokojona.

Nie zabraknie także zwrot akcji, od których aż włos się na głowie jeży. Będą także dramaty, wynikające łzy, ciężkie tematy przez które trze przejść. Będzie też śmiech i zwariowane pomysły. Oczywiście scen intymnych nie może zabraknąć. Będzie gorąco jak w popołudnie dzisiejszego dnia 😄

Czasami zachowania ich i postaci pobocznych lekko mnie denerwowały. Były takie dziecinne i irytujące, ale głównie głównie miałam niezły ubaw kiedy mieli swoje głupawe akcje.
Zdecydowanie przy tej książce nie da się nudzić. Nowa kartka przynosi nowe doznania a także dramaty. Nawet się się nie zorientowałam kiedy byłam na końcowych stronach.
9/10💝

Kup książkę Konsorcjum Tom 2

Wspólnik. Odkrycie kart
A. S. Sivar 0
Okładka ksiązki - Wspólnik. Odkrycie kart

Karty zostały rozdane. Czy jesteś gotowa na ich odkrycie? Aleksander Wierzbicki w końcu osiągnął cel – zdobył swoją młodą podwładną, Oktawię. Czuje...

Piekielny układ
A. S. Sivar0
Okładka ksiązki - Piekielny układ

Pikantna historia miłości z piekła rodem. By ochronić swoją młodszą siostrę, Nicole jest gotowa na wiele. Gdy ojciec dziewcząt oferuje wierzycielowi jedną...