Konsorcjum Tom 3

Tom 3 cyklu Konsorcjum

"- To jest twój czas, Nadia, pokaż im, kim naprawdę jesteś. - szepcze Jawier. - Wierzę w Ciebie."

Wydawać by się mogło, że po spektakularnych odkryciach i nowinach w drugim tomie Nadia i Dominic najgorsze chwile mają za sobą. Nic bardziej mylnego, nowo powstałe zrzeszenie w Polsce zagraża Konsorcjum. Walka o tron będzie zawzięta i krwawa. Tu nie ma miejsca na błędy. W tym wszystkim czai się podstępna żmija, która knuje i pragnie zagarnąć dla siebie najlepszą partię.

Kim jest ów zdrajca? Uda mu się doprowadzić swój plan do końca? Czy namiesza w związku zakochanych? Przetrwają kolejną próbę? 🤔

Ostatni tom przygód Nadii i Dominica, z jednej strony się cieszę a z drugiej szkoda mi się z nimi rozstawać. Polubiłam szaloną parę, choć nasz główny bohater ciągle działał mi na nerwy. Ten mężczyzna jest niereformowalny. Dostarcza takich emocji jak nikt inny, że też ta Nadia z nim wytrzymywała. Z kolei panna Cruz z zaskoczyła mnie pozytywnie swoją postacią. Potrafiła znaleźć w sobie siłę i odwagę, by stawić czoła trudnym sytuacjom. 😈😈

W tej części nie zabraknie nam intryg, porachunków i walk. Akcja w książce rozkręca się z każdą stroną, aż w końcu osiągnie swój punkt kulminacyjny. Spodziewajcie się wielu niespodzianek. A największa spotka Was na zakończeniu. Nic Wam nie powiem, musicie się sami dowiedzieć. 🤫

Wspaniale spędziłam czas z bohaterami książki. To jest ta seria, która wciąga i nie pozwala na chwilę oddechu. Dobrze, że czytałam całość od razu, bo jakbym miała czekać na dalsze tomy, to nie wiem co to, by było. A tak z zapartym tchem i bez przerw zatraciłam się w lekturze. 😁

Autorka potrafi czytelnika umiejętnie zaciekawić i uzależnić od historii. Do takich książek aż chce się wracać i czytać po raz kolejny. Polecam ogromnie 😍

Informacje dodatkowe o Konsorcjum Tom 3:

Kup książkę Konsorcjum Tom 3

Wspólnik. Odkrycie kart
A. S. Sivar 0
Okładka ksiązki - Wspólnik. Odkrycie kart

Karty zostały rozdane. Czy jesteś gotowa na ich odkrycie? Aleksander Wierzbicki w końcu osiągnął cel – zdobył swoją młodą podwładną, Oktawię. Czuje...

Konsorcjum Tom 2
A. S. Sivar0
Okładka ksiązki - Konsorcjum Tom 2

Druga część burzliwej, pełnej intryg, poświęceń i nieokiełznanych uczuć historii młodej menedżerki klubu nocnego oraz jego porywczego, piekielnie przystojnego...