Kontrakt

Kontrakt

Aurora Grey ma dwadzieścia pięć lat. Pracuje jako stewardessa w elitarnych liniach lotniczych i mieszka w wymarzonym apartamencie. Swoje życie zaczyna od nowa.
Z tej okazji, organizuje huczną imprezę. Okazuje się jednak, że nie wszystko idzie, po jej myśli.
Pewien mężczyzna zwraca uwagę dziewczynie, że hałas zwyczajnie mu przeszkadza. Dochodzi między nimi do awantury. Nie pomaga też fakt, że facet jest nieziemsko przystojny.
Następnego dnia okazuję się, że przystojniak, z którym pokłóciła się Aurora, to Treyvon Laurent, ceniony kapitan w Dragon Airlines, gdzie dziewczyna rozpoczęła pracę.

Trevor to zarozumiały i oziębły gość, ubrany w elegancki garnitur, który postawia sobie za cel utrudnić Aurorze życie. Ma nadzieję, z tym sposobem doprowadzi do tego, że dziewczyna zrezygnuje z posady, zanim jej kontrakt się zakończy.
Czy Aurora rzeczywiście zrezygnuje? 🤔
A może między nią a Trevorem, zrodzi się uczucie? 🤔
Na te pytania znajdziecie odpowiedzi w książce 📙 📖♥️.

Zacznę od tego, że to moja pierwsza książka, od tej autorki. I szczerze nie zawiodłam się. W wolnym czasie sięgnę po pozostałe pozycje. Książkę czytał mi się dobrze, pomimo że jest gruba.

Polecam Wam tą pozycję 📙.

Dziękuję wydawnictwu za egzemplarz ❤️.

Informacje dodatkowe o Kontrakt:

Kup książkę Kontrakt

Miss Independent
Joanna Balicka0
Okładka ksiązki - Miss Independent

„Dziecinko, to zabawne, nie zdajesz sobie sprawy z tego, kim ja jestem”. Pierwszy tom serii z motywem gorącego romansu biurowego i fenomen...

Black Lies
Joanna Balicka0
Okładka ksiązki - Black Lies

Drugi tom bestsellerowej serii Joanny Balickiej! W psychologii każde kłamstwo ma konkretny kolor. Czarny oznacza kierowanie się egoistyczną chęcią uzyskania...

Opowieści o kolorach
Nadine Debertolis