Kostandin. Grzechy mafii

Tom 1 cyklu Grzechy Mafii

Wątki mafijne to jest to, co uwielbiam😍. Jednak ten debiut okazał się koniec, końców rewelacyjny.

On - głowa mafii. Ona – młoda kobieta, która próbuje się pozbierać po nieudanym związku. Ich losy łącza się na lotnisku gdzie, Kostandin ratuje jej życie.

Niby wszystko zaczyna się pięknie i kolorowo, ale to tylko złudzenie. Ona ma wyjątkowego pecha. Jej były, gdy nakryła go na zdradzie brutalnie ją pobił. Podczas pobytu w Anglii u przyjaciółki Wiktorii, główna bohaterka ledwo unika gwałtu.

On natomiast po stracie rodziców zostaje wychowywany przez wujka, szefa mafii. Jednak, gdy Kostandin ma przejąć interesy w Londynie, wszystko zaczyna się komplikować.

Co mogę napisać o tej książce? Na pewno, że czyta się ją z zapartym tchem. Przy tej lekturze nie można się nudzić. Z każdym kończącym się rozdziałem chciałam więcej i więcej.

Jedyne, co na początku mnie drażniło to zachowanie głównej bohaterki. Z jednej strony boi się zbliżyć do mężczyzny po tym jak potraktował ją jej były. A z drugiej strony dzień po próbie gwałtu już nie ma oporów by uprawiać seks. 🤔 Ale to jedyna rzecz, która troszeczkę mnie denerwowała.

Czytałam kilka opinii na temat tej książki i o tym zaskakującym zakończeniu. W głowie układałam przeróżne scenariusze. Jednak tego, co tam przeczytałam to naprawdę się nie spodziewałam🙈.

Serdeczne gratulacje autorce tak świetnego debiutu i życzę kolejnych równie rewelacyjnych książek.

Mam nadzieje, że w przeciągu trzech miesięcy Viktor się nie odezwie i ukarze się druga część 😂😁.

Informacje dodatkowe o Kostandin. Grzechy mafii:

Kup książkę Kostandin. Grzechy mafii

Tirona. Grzechy krwi
Magdalena Winnicka0
Okładka ksiązki - Tirona. Grzechy krwi

Mafijny boss powinien być okrutny i bezwzględny, nawet wtedy, jeśli w głębi serca jest porządnym człowiekiem. Chyba że w jego życiu wydarzy się coś, co...

Gehenna. Grzechy krwi
Magdalena Winnicka0
Okładka ksiązki - Gehenna. Grzechy krwi

Alicja oskarża Kostę o zdradę, ale ten uparcie twierdzi, że zawsze był jej wierny i że ktoś postanowił go wrobić. Rodzina zawsze była dla niego najważniejsza...

Forget Me Not
Julie Soto