Kostandin. Grzechy mafii

Tom 1 cyklu Grzechy Mafii

💶💶💶RECENZJA💶💶💶
Macie tak, że po przeczytaniu jakiejś książki, wciąż o niej myślicie? W moim przypadku - Kostadin to właśnie jedna z takich książek. A w dodatku to jak się kończy i epilog - WOW - chapeau bas dla autorki.
Przyznam szczerze, że tematy mafijne zawsze mnie „kręciły” i nieznaną mi siłą - przyciągały.
Kręcą mnie bardzo niegrzeczni chłopcy i cała otoczka ich niebezpiecznego życia. Zatem w żaden sposób nie potępiam, a wręcz trochę zazdroszczę Alicji - spotkania Kostadina - albańskiego szefa mafii działającego na szeroką skalę w Leicester, który zakochuje od pierwszego spojrzenie w jej niesamowite i niespotykane oczy. Jej poprzedni związek skończył się zdradą i ciężkim pobiciem, więc mimo iż Alice walczy ze swoją traumą zakochuje się w jego twardym charakterze, a gdy jeszcze Kostadin ratuje ją przed gwałtem, to już absolutnie nie może mu się oprzeć i mimo swoich traum próbuje wymazać złe wspomnienia. Dziewczyna poznaje jego albańską mafijną rodzinę i od razu zaskarbia sobie ich przychylność...no może za wyjątkiem dwóch osób, bliskich Kostadinowi.
Życie u boku bezwzględnego Mafiozy jest równie fascynujące co niebezpieczne. Ekskluzywne samochody, markowe ciuchy, najdroższe torebki od projektantów, a z drugiej mrocznej strony narkotyki, prostytutki, wojny między gangami czyli chleb powszedni albańskiej mafii. Wieczory spędzane w najlepszych klubach oczywiście w lożach VIP, wakacje, wyjazdy i wszystko to mimo, że pociąga to także przeraża. Wchodząc w świat Kostadina, Alice nieświadomie podpisuje na siebie wyrok śmierci. Będąc jego ukochaną staje się niewątpliwie celem jego wrogów, a także tych którzy tylko wydają się przyjaciółmi.
Konstandin ma tylko jeden wybór , musi „odesłać” Alice do Polski i sprawić aby o nim raz na zawsze zapomniała aby uratować ją przed bezwzględnym światem mafijnym. Na odchodne, Kostadin przelewa jej 8 cyfrową kwotę, ale zrozpaczonej dziewczynie nic nie jest w stanie zastąpić utraconego ukochanego. Wraca do Polski i stara się ułożyć sobie życie..
Jeśli kręcą Was tematy mafijne, narkotyki, porwania, brudne pieniądze, bezwzględne egzekucje, skorumpowany świat i niegrzeczni i bardzo niegrzeczni faceci to ta książka jest dla Was.
No i sceny Sexu😈😈😈... jest ich niemało i bardzo gorąco opisane 🔥🔥🔥
No i czekam na kolejną książkę bo bardzo bardzo bardzo chciałbym się dowiedzieć tego wszystkiego 😜

Informacje dodatkowe o Kostandin. Grzechy mafii:

Kup książkę Kostandin. Grzechy mafii

Finisz. Grzechy krwi
Magdalena Winnicka0
Okładka ksiązki - Finisz. Grzechy krwi

Kiedy koniec niespodziewanie okazuje się początkiem...   Wracamy do opowieści w chwili, w której zakończyła się w poprzednim tomie. Choćby nie wiadomo...

Tirona. Grzechy krwi
Magdalena Winnicka0
Okładka ksiązki - Tirona. Grzechy krwi

Mafijny boss powinien być okrutny i bezwzględny, nawet wtedy, jeśli w głębi serca jest porządnym człowiekiem. Chyba że w jego życiu wydarzy się coś, co...