Krok trzeci

RECENZJA PRZEDPREMIEROWA

Twórczość Pana Bartosza Szczygielskiego nie jest mi znana do tej pory.

Nie ukrywam tego faktu, że sam tytuł książki '' Krok trzeci'' od samego początku był dla mnie tajemnicą i zastanawiałam, się skąd zaczerpnął wiedzy autor nad samą fabułą, która została w niej dobrze skonstruowana.

Co prawda opisana i występująca w tym thrillerze psychologicznym fikcja pomimo lekkich zawirowań sytuacyjnych została, ogólnie pomysłowo przebiegała, gdyż Czytelnik nie będzie się nudził w trakcie poznawania losów występowania głównych bohaterów, jak i tych drugoplanowych.

Bohaterowie Ci skrywają wiele sekretów, które pozwolą nam z bliższa przyjrzeć się im i ocenić, czy my poradzilibyśmy sobie w takiej sytuacji, jak oni?

Nie zabraknie w tym thrillerze psychologicznym dopasowanych dialogów do bohaterów i sytuacji, w jakich się oni znajdowali w danym momencie oraz lekkiego występującego w nim poczucia humoru.

Najważniejsze jest to, że autor tej książki jest bardzo dobrym obserwatorem życia. Potrafi on wyciągnąć wiele pozytywnych treści z lekcji psychologii, która towarzyszy nam każdego dnia.

Pozostaje jedynie zadać sobie jedno pytanie: Czy Magda pokona przeciwności losu, aby na nowo poczuć, że żyje w świecie normalnym?

O tym warto, się przekonać czytając ten niezwykle napisany barwnym językiem i obrazowym thriller psychologiczny.

Wydawnictwu W.A.B. dziękuje za podarowanie mi do zrecenzowania przedpremierowego egzemplarza książki autorstwa Pana Bartosza Szczygielskiego pt. '' Krok trzeci''.

Informacje dodatkowe o Krok trzeci:

Wydawnictwo: W.A.B.
Data wydania: 2020-01-29
Dodał/a opinię: Emilly26

Zobacz opinie o książce Krok trzeci

Kup książkę Krok trzeci

Dolina cieni
Bartosz Szczygielski0
Okładka ksiązki - Dolina cieni

Kiedy umierasz, życie staje się prostsze. Tomasz Rach, którego ciało spłonęło podczas wypadku, wie o tym najlepiej. Mężczyzna postanowił wykorzystać swą...

Wskazówki. Paradoks
Bartosz Szczygielski0
Okładka ksiązki - Wskazówki. Paradoks

Każda historia ma swój początek, ale nie każda musi mieć tylko jedno zakończenie... Minął rok od wydarzeń przedstawionych w pierwszej części powieści...