Król demonów

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2021-04-14
Kategoria: Romans
ISBN: 9788366815735
Liczba stron: 312
Tytuł oryginału: Demon King (Claimed by Lucifer #1)
Dodał/a opinię: EroticBooksLover
Tom 1 cyklu Wezwanie Lucyfera

Ocena: 4.5 (4 głosów)

🖤🔥🖤RECENZJA🖤🔥

„Nieskończony cykl miłości i śmierci, ciągnący się przez całą wieczność”

Kiedy Hannah, zwraca się do „króla” Las Vegas niejakiego Lucas’a Yfer’a, o pomoc w odnalezieniu, jej zaginionej w mieście grzechu, przyjaciółki Brandy, nie spodziewa się atrakcji, jakie czekają ją po podpisaniu kontaktu z samym diabłem. Dziewczyna zgadza się na siedem nocy z tym niebezpiecznym przystojniakiem, a to dla niej jest równie zatrważające co przerażajace....
Siedem nocy...
Siedem grzechów...
Sam diabeł swoją osobą i czynami uatrakcyjnia jej ten kontrakt, a luksus i bogactwo jakim kusi ją Lucyfer, sprawia umowa ta jest mega przyjemna.
Jednak dla niego jest to coś więcej, gdyż Hannah była, jest i nieustająco będzie tylko jego na wieki, musi tylko pomóc jej uświadomić i przypomnieć pewne zaszłe wydarzenia, niekiedy wspaniałe, ale niestety zawsze bolesne...
Odwieczna walka dobra ze złem, demonów z aniołami, a pośród tego wszystkiego niby niepozorna i nieświadoma Hannah, tak na prawdę będąca początkiem i końcem WSZYSTKIEGO.
„Król Demonów” to pierwsza część serii, która z początku, troszkę przytłoczyła mnie nadludzkimi istotami i wyjaśnieniami ich pochodzenia i roli w tym diabelskim świecie. Połączenie realnego z nierealnym, jak np luksusowe zakupy w najdroższych butikach, wspaniałe wnętrza, samochody, wykwintne jedzenie oraz nadprzyrodzonych zdolności i mocy, jest zaskakujące, ale też opisane prawie w naturalny sposób. Głód, pożądanie, miłość, nienawiść i złość to wszystko sprawia, że świat nieśmiertelnych, wydaje się prawie ludzki. Stanowczo, za długo czeka się na pikantne sceny, ale te, które są to na prawdę Hot Level. Natomiast całą książkę, świetnie się czyta, bo mimo zawiłych określeń i nazw tego piekielnego świata, to proste słowa i dialogi, oraz narracja z perspektywy obojga bohaterów, pozwala poznawać na bierząco ich emocje i odczucia.

Tagi: Tylko dla dorosłych

Zobacz opinie o książce Król demonów

Kup książkę Król demonów

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Recenzje miesiąca
Kudłata
Hwang Sun-mi
Kudłata
Już, już!
Katarzyna Wasilkowska
Już, już!
Hania Baletnica
Jolanta Symonowicz, Lila Symonowicz
Hania Baletnica
Zaginiona apteka
Sarah Penner
Zaginiona apteka
Skręcona historia
Jakub Ostromęcki
Skręcona historia
Kuba na tropie
Kuba i Filip Majewscy
Kuba na tropie
Magik i złodziejka
Anniina Mikama
Magik i złodziejka
Strażnik Klejnotu
Katarzyna Rygiel
Strażnik Klejnotu
Pokaż wszystkie recenzje