Król demonów

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2021-04-14
Kategoria: Romans
Tytuł oryginału: Demon King (Claimed by Lucifer #1)
Dodał/a opinię: pola84
Tom 1 cyklu Wezwanie Lucyfera

Dziś przychodzę z premierową recenzją "Króla demonów" Elizabeth Briggs. Jest to pierwszy tom serii. Czy przypadł mi do gustu?

Lucien rządzi Vegas. I to dosłownie. Jest właścicielem prawie całego miasta. I to nie bez powodu. W końcu jest Lucyferem, królem wśród demonów. Gdy do jego życia wkracza Hannah, już wie, że przepadł. I to nie dlatego, że zakochał się od pierwszego wejrzenia. On ją miłuje już od wieków, a klątwa wciąż ich rozdziela. Czy tym razem uda się ją pokonać?

Na początku byłam mocno sceptycznie nastawiona do tej książki. Gdy czytałam o sposobie w jaki Lucien traktuje Hannah zaczęłam przewracać oczami. Jednak im dalej w książkę tym było lepiej. Nasz król demonów okazał się wrażliwym, fajnym facetem który dba o swoją ukochaną (tak na marginesie też chcę zakupy w Vegas i cały dzień w spa z przyjaciółką!). A zarazem jest twardy, nieustępliwy i naprawdę groźny! Było kilka rzeczy które mnie drażniły, ale tak naprawdę nie wymagałam od tej książki fabuły wysokich lotów. Było okej. Zainteresowała mnie na tyle, że chętnie sięgnę po kontynuację. Najważniejsze, że nie było absurdów, które dawały po oczach mimo, że to fantasy. I za to książka ma ogromny plus. Jak na paranormal romance było całkiem znośnie.

Tagi: Tylko dla dorosłych

Zobacz opinie o książce Król demonów

Kup książkę Król demonów

Kudłata