Królewskie serce

"Królewskie serce" Charlotte Mils to historyczny romans z wieloma intrygami w tle.

Madeline jako dziecko została porzucona przez matkę. Zaopiekowała się nią księżna Anna. Główna bohaterka wychowywała się w pałacu. W dniu szesnastych urodzin dziewczyny ma jej przyjęciu urodzinowym król Charlie ogłasza zaręczyny. Lecz dziewczyna kocha kogoś innego. Jest nim generał i przyjaciel króla Williamie.

Czy serce wygra z obowiązkiem ?

Kogo wybierze Madeline ?

Jest to moje pierwsze spotkanie z piórem autorki i zaliczyłam je do udanych. Już wcześniej lubiłam czytać ten gatunek romansu, miał w sobie to coś. Tą magię, czas, który jest dla mnie abstrakcją, stroje czy sposób wyrażania się i zachowanie, które jest takie inne niż teraz nasze współczesne. A autorka tak znakomicie przeniosła mnie do tego świata, że nie sposób było się oderwać od losów bohaterów. Akcja przeplatała się z intrygą, miłość z zazdrością i na każdym kroku towarzyszyło głównym postacią pożądanie. Nie zabrakło też kłótni i sytuacji, w których to ogromnie się wzruszyłam.

Jednak co do głównej bohaterki mam mieszane uczucia. Jej zachowanie troszkę działało mi na nerwy. Szybko zmieniała zdanie, obiekt westchnień czy troszkę przesadzała z reakcjami.

Niemniej jednak, jestem pod ogromnym wrażeniem fabuły, w której co chwilę coś się dzieje. Bez wątpienia nie jest to nudny romans.

Gorąco polecam wszystkim tym co kochają ten rodzaj powieści 😘

Informacje dodatkowe o Królewskie serce :

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2022-02-25
ISBN: 9788367200004
Dodał/a opinię: Dominika Witos

Zobacz opinie o książce Królewskie serce

Kup książkę Królewskie serce

Gorąca zagrywka
Charlotte Mils0
Okładka ksiązki - Gorąca zagrywka

Po wstrząsających przejściach Emily próbuje odzyskać równowagę psychiczną. Wraca do pracy, gdzie poznaje Steve'a; ten nie ukrywa zauroczenia...

Nieczysta gra
Charlotte Mils0
Okładka ksiązki - Nieczysta gra

Fabio jest najmłodszym synem dona - Cesarego Morettiego. Mimo iż dorastał wśród kul i krwi, jest typem lekkoducha, a zabawa to jego drugie imię. Nie szuka...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska