Kto tędy szedł?

Mam dla was prawdziwą perełkę 😍 Piękną nowość od Wydawnictwa Adamada! To część nowej serii, w której znajdziecie jeszcze książkę "Kto tu mieszka?".

Mała sarenka zgubiła w lesie swoją mamę. Postawia iść po widocznych na ziemi śladach. Dzięki temu pozna wiele zwierząt i mnóstwo się o nich dowie. Sprawdzi, kto mieszka nad stawem, na polu, w gospodarstwie, na pastwisku oraz w górach. Czy uda jej się w końcu znaleźć mamę?

Wędrując razem z sarenką przyjrzymy się tropom zostawianym przez różne zwierząta. Dzięki okienkowej formie, książka zaprasza do zabawy w zgadywanki. Pod okienkami ukrywa się bowiem odpowiedź na pytanie, czyj ślad właśnie oglądamy. Oprócz tego, każde ukryte pole zawiera w sobie mnóstwo wiedzy i ciekawostek o danym zwierzęciu.
"Kto tędy szedł?" świetne wpisuje się w naukę przez zabawę. To lubię! 🙂

Książka jest przepięknie wydana 😍 Gruba oprawa, zaokrąglone rogi, poręczny format oraz dobrej jakości, usztywniany papier to jej ogromne zalety.
Warto również zwrócić uwagę na grafikę. Książkę zilustrowano z ogromnym smakiem! Nie ma tu przesady oraz atakujących, jaskrawych kolorów. Jest pięknie, klasycznie i przyciągająco 😍

Będziecie zachwyceni! My jesteśmy!
Polecam 🙂

Instagram:@biblioteka.malych.czytaczy

Informacje dodatkowe o Kto tędy szedł?:

Wydawnictwo: Adamada
Data wydania: 2021-07-01
Kategoria wiekowa: 3-5 lat
Tłumaczenie: Piotr Salewski
Ilustracje:Carmen Saldaňa
Dodał/a opinię: BibliotekaMalych

Tagi: dla dzieci

Zobacz opinie o książce Kto tędy szedł?

Kup książkę Kto tędy szedł?

Kto tu mieszka?
Radka Janská0
Okładka ksiązki - Kto tu mieszka?

Większość zwierząt gdzieś mieszka. Ale co zrobić, kiedy ktoś nie wie, gdzie jest jego dom? Tak było z pewnym ślimakiem, który postanowił znaleźć...