Ku odległym brzegom

Jenny Bennett i Ryan Gallagher mieli bardzo trudne dzieciństwo. Ona ucieka od złych wspomnień, ukrywając wrażliwość w mundurku pielęgniarki. On - w mundurze żołnierza. Spotykają się przypadkowo w szpitalu - Ryan jest pacjentem Jenny. Zakochują się w sobie. Jednak wkrótce Ryan zostaje oddelegowany na misję. Komplikacje związane z nią sprawiają, że musi złamać serce Jenny, by ją chronić. Po sześciu latach spotykają się ponownie. Między nimi staje najpierw żal kobiety, potem przeszłość Ryana. Czy jest jakakolwiek szansa na happy end?

W książce powraca wciąż motyw pereł. To kosztowności piękne, ale też kojarzone z bólem. W pewnym sensie łzy małży. Gdy pod muszlę dostanie się ciało obce, na przykład ziarnko piasku, małż otacza je masą perłową, żeby nie uwierało. Co zwycięży w relacji Jenny i Ryana? Piękno czy może łzy? Po odpowiedź zapraszam do książkowej perełki.

dr Kalina Beluch

Informacje dodatkowe o Ku odległym brzegom:

Wydawnictwo: Dreams
Data wydania: 2018-09-11
ISBN: 978-83-65843-64-7
Dodał/a opinię: truskawka2

Zobacz opinie o książce Ku odległym brzegom

Kup książkę Ku odległym brzegom

Świat byłby bardzo nudnym miejscem, gdyby nikt nie marzył o rzeczach wykraczających poza to, co praktyczne i przydatne.

- Bardzo ładnie wyglądasz w świetle poranka - rzekł, zatrzymując się przy pomoście.
- A w innych okolicznościach nie wyglądam ładnie?
- Ostatnio krzywo na mnie patrzyłaś. Trudno doceniać piękno kobiety, gdy wygląda, jakby chciała ci urwać głowę.

Tajemnice Bostonu
Elizabeth Camden0
Okładka ksiązki - Tajemnice Bostonu

Artystyczny talent Stelli West uczynił z niej czołową postać londyńskiej bohemy. Kiedy jednak jej ukochana siostra ginie w tajemniczych okolicznościach...

Niezniszczalna nadzieja
Elizabeth Camden 0
Okładka ksiązki - Niezniszczalna nadzieja

Eloise Drake pogodziła się z wygnaniem i porzuceniem i w końcu stworzyła dla siebie stabilny świat. Jako geniusz matematyczny i świetna księgowa, pracuje...