KULINARNE POJEDYNKI: TOM 21

Nowy dyrektor akademii i jego nowe porządki, sprawiły, że „pierwszaki” pod przewodnictwem Eriny, musiały się dobrze zorganizować, aby dostać promocję do klasy drugiej. Ich dalszy los w szkole będzie zależny od wyników osiągniętych na egzaminach końcowych, odbywających się na Hokkaido. Mroźna wyspa to nie tylko niesprzyjające warunki atmosferyczne, ale również egzaminatorzy, których głównym celem jest pozbycie się jak największej liczby uczniów. Na tym właśnie głównie skupia się tomik dwudziesty pierwszy. Oczywiście można być pewnym, że plan Centrali nie będzie taki łatwy do zrealizowania, a młodzi kucharze pokażą pełnie swoich zdolności. Nie obejdzie się tu również bez nowego pojedynku, w którym naprzeciw siebie staną Yukihira i Hayma. Autor w części tej stawia przede wszystkim na pokazanie, jak mocno młodzi uczniowie akademii rozwinęli się przez ostatni rok i jaki wpływ miał na to sam główny bohater. Jest więc tutaj dość widowiskowo, momentami dramatycznie, nie zapomniano jednak o pewnej dawce humoru.

Informacje dodatkowe o KULINARNE POJEDYNKI: TOM 21:

Wydawnictwo: Waneko