Kusicielka

Tom 1 cyklu Ventura Devils

Michael to nowy zawodnik drużyny hokejowej Ventura Devils. Mężczyzna marzył o grze dla nich, dlatego chce zrobić wszystko, żeby odnieść sukces. Silny charakter, postanowienie i wola walki mają mu to ułatwić, jednak jeden fakt wpłynie na niego zdecydowanie mocniej niż mógłby się tego spodziewać. Chwila słabości na drużynowej imprezie pociągnie za sobą kolejne sytuacje, które nie powinny, a nawet nie mogły mieć miejsca.
Alison to córka właściciela drużyny, która po dwóch lata wraca w rodzinne strony. Ponownie obejmuje stanowisko przewodniczącej Kusicielek, czyli opiekunek zawodników. Grupy dziewczyn, których zadaniem jest pilnowanie porządnego zachowania graczy. Ma to jednak swoje reguły, zakaz związków między kusicielkami a zawodnikami.
Czy Alison uda się zmienić zasady panujące w klubie? Czy Michael zaryzykuje karierę? Co będzie ważniejsze zasady czy uczucia?
Relacja jaka połączyła Alison i Michaela była bardzo silna. Przyciąganie i pożądanie między nimi było aż namacalne. Mimo, że ta dwójka tak usilnie broniła się przed tą relacją, nie byli w stanie tego zwalczyć.
Czytając książkę wchodzimy do trochę innego świata. Świata sportowców, hokeistów. Jeśli o mnie chodzi jest to ogromny plus, bo było to dla mnie coś nowego, co naprawdę mi się spodobało. Fajnie, że Autorka podzieliła się z nami swoją pasją.
"Kusicielka" to romans napisany lekkim stylem, który czyta się naprawdę szybko i przyjemnie. Znajdziemy w nim humor, pożądanie, zakazane relacje, dobrze napisane sceny erotyczne i rodzące się uczucie.
Polecam po nią sięgnąć. Jest to książka idealna na spędzie miłego popołudnia. Osobiście muszę przyznać, że jestem ciekawa historii kolejnych bohaterów tej serii.
Dziękuję Wydawnictwu Niegrzeczne Książki oraz Emilii Szelest za egzemplarz do recenzji.

Informacje dodatkowe o Kusicielka:

Kup książkę Kusicielka

Licho nie śpi
Emilia Szelest0
Okładka ksiązki - Licho nie śpi

Kiedy demony śpią, budzi się namiętność. Dla Damiana Bieszczady są kryjówką. Były policjant ucieka przed swoją przytłaczającą przeszłością, uzależnieniem...

Orszak śmierci
Emilia Szelest0
Okładka ksiązki - Orszak śmierci

W Bieszczadach licho nigdy nie śpi, a tajemnice rodzą kolejne tajemnice Sprawa morderstwa dziennikarki, której ciało zostało pogrzebane zgodnie z dawnym...