Łączniczki z Paryża

Hi, hey, hello...

"Łączniczki z Paryża" piękna okładka i cudowna treść, która od samego początku mnie zaintrygowała. A do tego inspirowana jest prawdziwymi zdarzeniami. Lubicie takie książki?? Ja uwielbiam.

Rok 1946 Grace znajduje na dworcu walizkę. A w niej tajemnicze zdjęcia kobiet. Gdy chce odłożyć je na miejsce, walizka znika. Później dowiaduje się, że należała do Eleanor Trigg, która w czasie wojny kierowała siatką tajnych agentek. Właścicielka walizki ginie w wypadku samochodowym. Grace na własną rękę próbuje odkryć prawdę. Co stało się z dziewczynami ze zdjęć? Grace, Eleanor i Marie. Trzy kobiety, trzy historie, które łączą się ze sobą, a w tle II wojna światowa i tajne agentki.

"Łączniczki z Paryża" to moje pierwsze spotkanie z twórczością autorki i jestem zachwycona. Nie spodziewałam się tak rewelacyjnej książki. Ja osobiście jestem pod ogromnym wrażeniem.

Fabuła jest ciekawa, wciągająca i uzależniająca. Trzeba przyznać, że autorka potrafi wzbudzić w czytelniku zainteresowanie. Z dużą ciekawością śledziłam rozwój wydarzeń i jestem na tak. Z zapartym tchem przerzucałam kolejną stronę książki, aż żal było ją kończyć. Książka wywołuje wiele emocji. Napisana jest w niezwykle lekki i przyjemny sposób. Czyta się ją szybciutko. Bohaterowie są dobrze wykreowani, których nie da rady nie lubić. Ja przepadłam.

Powieść pokazuje bohaterstwo, odwagę i determinację kobiet podczas wojny i zaraz po niej. A czy książkę polecam?? Oczywiście, że tak.

Informacje dodatkowe o Łączniczki z Paryża:

Kup książkę Łączniczki z Paryża

Żona dyplomaty
Pam Jenoff0
Okładka ksiązki - Żona dyplomaty

Dalsze losy bohaterów bestsellerowej powieści "Dziewczyna komendanta". "Jak to się stało, że przeżyłam, gdy tylu innych zginęło? Dlaczego właśnie ja?"...

Prawie w domu
Pam Jenoff0
Okładka ksiązki - Prawie w domu

Bestseller New York Timesa\r\n\r\nFascynująca powieść o kobiecie, która musi stawić czoła trudnej przeszłości i odkryć niebezpieczne informacje, które...