Laiko Medis. Kraina Cienia

Podróż, w którą zabrała mnie Autorka, przeszła moje najśmielsze oczekiwania! Historia, którą miałam przyjemność czytać, była magiczna i nie mówię tu tylko o faktycznej magii opisanej w niej, a o tej emocjonalnej. Dostałam w niej całą masę uczuć, które targały mną od samego początku aż do końca. Nie byłam się w stanie oderwać od książki. Zaprzątała moje myśli cały czas i nie chciała uciec z mojej głowy, nawet na moment. Historia ta wprawiała moje serce w szybsze bicie, wylałam przez nią masę łez, a uśmiechom nie było końca. Pokochałam bohaterów tak mocno, że ciężko mi było się z nimi rozstać.

Czytając, czułam się tak, jakbym przeniosła się do książki i razem z bohaterami dzieliła te wszystkie emocje, przeżywała przygody, które ich spotykały, a także te gorsze momenty, w których łzy same napływały do oczu. Laiko Medis to fantastyka, która wdarła się w moje serce, przy tym się zadomawiając. Z pewnością go nie opuści, gdyż była wręcz genialna! Autorka stworzyła istne dzieło, które zostało dopieszczone, co do najdrobniejszego szczegółu. Opisane tam stworzenia, postacie, czy też drzewa, które były szczególnie ważne, dosłownie ożywały w mojej wyobraźni. Do tego momentu nie mogę wyrzucić z głowy pewnych sytuacji, jak chociażby sam początek, który szczególnie mnie zaciekawił. W sumie, co się dziwić, skoro to on zapoczątkował tak wspaniałą historię? Przepadłam bez dwóch zdań!

Książka Agi była niczym muzyka dla mojej duszy, grała tak, jak chciałam, by była grana. Koiła moje myśli, pozwalała zatracić się w sobie, przy czym zapominałam o całym świecie. Byłam tylko ja, książka i bohaterzy, którzy zostali wykreowani perfekcyjnie. Nie spodziewałam się, że lektura tej książki zrobi na mnie aż tak ogromne wrażenie, a teraz czuję, że mogłabym błagać Autorkę o kolejny tom, którego nie mogę się wprost doczekać! Za sprawą tej książki jestem pewna, że będę czytać więcej książek fantasy, ponieważ już zapomniałam, jak to jest uciec do świata, który ma tyle ciekawych rzeczy do zaoferowania. Magia, krypty, przenoszenie się w czasie, przeznaczenie-to, a nawet więcej możecie spotkać właśnie w tej historii! Ja zostałam kupiona na maxa!

Pióro Autorki urzekło mnie i z pewnością sięgnę po jej kolejne powieści, których jestem bardzo ciekawa! Lekkość pióra Agi było czuć nawet podczas akcji tak mocnych, że serce o mało nie wyrywało się z piersi. Było wręcz przyjemne i nie darowałabym sobie, gdybym nie przeczytała kolejnych jej książek. Aż nie wierzę, że tak długo czekałam, by sięgnąć po Laiko Medis, gdyż była to historia tak dobra, iż ciężko jest mi nawet o niej opowiadać.

Dziękuję serdecznie Autorce za zaufanie i możliwość zrecenzowania tej emocjonującej książki! Polecam ją całym sercem, obiecując tym samym całą masę pozytywnych wrażeń!

Informacje dodatkowe o Laiko Medis. Kraina Cienia:

Wydawnictwo: b.d