Landon & Shay. Tom 1

Tylko Brittainy C.Cherry potrafi tak zawładnąć sercem czytelnika. Najnowsza powieść autorki porusza wiele ważnych problemów, z którymi wiele ludzi boryka się na co dzień, nie ujawniając światu swoich najgorszych obaw i przeżyć. Uświadamia, jak życie potrafi dać w kość odbierając nadzieję na lepsze jutro. Jednak piękno takich sytuacji polega na podnoszeniu się z upadku i odnalezieniu swojego szczęścia. Właśnie to definiuje głównych bohaterów tej powieści.

Landon i Shay nienawidzili siebie nawzajem. Jedno unikało drugiego, jak ognia. Do momentu, aż na imprezie założyli się kto pierwszy się w kimś zakocha. Landon myślał, że zgarnie łatwą wygraną, jednak gdy w grę wkroczyły uczucia, zakład okazał się być ich zgubą. Ta pełna uczuć i emocji historia wciąga od pierwszych stron, sprawiając, że śledzimy losy bohaterów z zapartym tchem.

Każda strona do bólu przesycona jest emocjami. Autorka zabiera nas w niesamowitą podróż, gdzie możemy żyć razem z bohaterami, dobrze poznać ich historie, by potem na koniec pokochać za całokształt. Kto z nas nie lubi zanurzyć się w lekturze i zapomnieć o otaczającym świecie, z dala od problemów, tylko książka i my. Właśnie Brittainy zapewnia takie doznania. Autorka ma niesamowity talent kreowania niezapomnianych postaci. Landon był po prostu niesamowity w swej jakże niedoskonałej charakterystyce. Skradł moje serce już od pierwszych stron, a jego historia i zmagania złamały mi serce💔

Tylko Brittainy C.Cherry potrafi wywołać u mnie taką gammę emocji. Sprawiła, że podczas czytania śmiałam się przez łzy, a bardzo rzadko się to zdarza. Ta historia była po prostu niesamowita, autorka zabrała mnie w świat, z którego nie miałam ochoty wracać.

Życie pisze różne scenariusze, a tą historią autorka uświadamia nas, jak takie zmiany kształtują naszą osobowość. Czasem jednak potrzeba drugiej osoby, która wskaże drogę i pomoże dostrzec prawdę.

Informacje dodatkowe o Landon & Shay. Tom 1:

Dodał/a opinię: Małgosia Szydlak

Tagi: Literatura obyczajowo-rodzinna bóg

Zobacz opinie o książce Landon & Shay. Tom 1

Kup książkę Landon & Shay. Tom 1

Ale wiadomo przecież, co może powstać z topiącego się jak masło serca. Zatkane tętnice.

W bajkach piękna zakochiwała się w bestii. W rzeczywistości bestia niszczyła piękną.

Żywioły (Tom 4). Siła, która ich przyciąga
Brittainy C. Cherry0
Okładka ksiązki - Żywioły (Tom 4). Siła, która ich przyciąga

Z Grahamem Russellem nie byliśmy dla siebie stworzeni. Mną targały emocje, on pogrążony był w apatii. Ja śniłam na jawie, jego trawiły koszmary. Płakałam...

Żywioły (Tom 3). Woda, która niesie ciszę
Brittainy C. Cherry0
Okładka ksiązki - Żywioły (Tom 3). Woda, która niesie ciszę

Ulotne chwile. Nasze życie jest tylko ich sumą. Niektóre są bolesne, pełne cierpienia. Inne piękne, pełne nadziei i przyszłych obietnic. Miałam w...