Las zaginionych

[ RECENZJA ]

Agnieszka Pietrzyk „Las zaginionych”
Wyd. Czwarta Strona

Kadyny. Niewielka, lecz bardzo malownicza miejscowość położona tuż obok Parku Krajobrazowego Wysoczyzny Elbląskiej.
To tam właśnie na przejażdżkę konną wybierają się trzy przyjaciółki. Kiedy jednak jedna z nastolatek nie wraca do domu, ludzie wokół zaczynaja się dziwnie zachowywać.
Wykorzystując trudną sytuację i chęć zemsty za błędy przeszłości, w tym samym czasie do Kadyn w odwiedziny przyjeżdża rodzina Iwaszynów. Chwilę później ginie kolejna amazonka, a w przydomowym basenie zostaje znalezione ciało gospodyni.
Co tak naprawdę stało się w lesie? Czemu ludzie tak po prostu giną? Czy to porwanie? Jeśli tak, to kto za nim stoi? Czy zemsta okaże się dobrym rozwiązaniem? W czyim kierunku zostanie skierowana a w kogo trafi tak naprawdę?
Wciągająca książka Agnieszki Pietrzyk, która przez całą „podróż” trzyma w napięciu, by w końcu zaskoczyć czytelnika.
Zwrot akcji i odpowiedzi na rodzące się podczas czytania pytania, zostają w szokujący sposób wyjaśnione.
Okazuje się, że każdy z nas włada bardzo niebezpieczną bronią. Miłością. To nią ranimy najbardziej. Ranimy, niszczymy i zabijamy….

Informacje dodatkowe o Las zaginionych:

Wydawnictwo: Filia
Data wydania: 2022-03-09
Dodał/a opinię: Anna Krasnodebska

Zobacz opinie o książce Las zaginionych

Kup książkę Las zaginionych

Nigdy nie wiesz, jak silny jesteś, dopóki bycie silnym nie stanie się jedynym wyjściem, jakie masz.

Domysły, a nie konkretne słowa, ucieczka do przodu, a nie zmierzenie się z tragedią, to zdeterminowało tamtą rozmowę w baraku.

Obejrzyj się królu
Agnieszka Pietrzyk0
Okładka ksiązki - Obejrzyj się królu

Thriller pełen klaustrofobicznych korytarzy, mrocznych zakamarków, niepokojących książek, niewytłumaczalnych zjawisk i dziwacznych postaci. Wszystko to...

Zostań w domu
Agnieszka Pietrzyk0
Okładka ksiązki - Zostań w domu

Rasowy thriller. Akcja jest tak gęsta, że nie odłożycie tej książki przed świtem". Marta Guzowska Jak bezpiecznie czujesz się we własnym mieszkaniu? Blok...