Lato w Przytulnej

Czy można mieć jeszcze więcej tajemnic? Czy prawda nigdy nie wyjdzie na jaw? A co jeśli jedna rozwiązana tajemnica pochłonie całą rodzinę ? To musicie sprawdzić sami ! Zapraszam na Przytulną !

No kochani to się porobiło. Jeszcze więcej tajemnic i kolejne wyjaśnianie spraw, aż gorąco się zrobiło. Dziękuję @wydawnictwoznakpl za możliwość przeczytania 2 tomu przygód tej szalonej rodzinki oraz autorce @katarzynamichalak_pisarka za cudowne budowanie tego napięcia i za równie wspaniałe emocje.

Mam wrażenie, że z kolejną rozwiązaną tajemnicą pojawia się następna i weź tu za nimi nadążaj. Azja jak zwykle w centrum uwagi, co jak co ale no on to wie jak wyciągnąć te wszystkie sekreciki rodziny. Niby to złe ale stara się chronić rodzinę. Po tym jak Amelia zrzuciła bombę na rodzinę tym bardziej nie ma oporów w grzebaniu im w laptopach i telefonach. To właśnie tutaj rozwiązuje się zagadka tajemnicy ojca, przez którą uszedł ledwo z życiem. Nawet sprawa matki co nieco się wyjaśniła ale też nie tak do końca. Bo o ile jedna sprawa jest jasna to kurczę wychodzi druga i trzeba czekać do tomu nr 3. Dodajmy, że Ariel nadal coś ukrywa, ale Azja tym się zajmie.

Sekrety Ameli nie zdradzę bo to musicie sami przeczytać ale powiem, że warto. Emocje, tajemnice, zawirowania i afery to co lubię. Kto by pomyślał, że typowa obyczajówka ma tyle ekspresji. Tam kipi od emocji i aż nie nadążam za tą rodziną. Miłostki Azji mniejsze od Ariela ale bardziej wybuchowe nakręcają akcję. Tajemnice wciągają i czytasz do ostatniej kartki by nagle ujrzeć napis „Koniec Tomu 2” i nie cierpliwie trzeba czekać na kolejny. Afery ciekawsze niż moje życie. Tam to totalny rolecoster jest. No nie da się przejść obojętnie obok historii tej rodzinki. Jak myślisz, że już niczym cię nie zaskoczą to nagle wybucha bomba i przewartościowujesz wszystko co o nich wiesz. Ja już nie mogę się doczekać czym mnie zaskoczą w 3 tomie. Zwłaszcza, że wiele rzeczy jest do wyjaśnienia, a no i pojawił się nowy domownik w postaci psa ratownika. Ta słodka psinka skradła serce wszystkim poza ojcem, ale z czasem i on się przekona do niej. No i psinka będzie pod opieką Azji, więc no myślę, że dobrze im to zrobi. Na pewno relacje już są troszkę inne jeśli chodzi o familie Gawroszów, więc no może idzie ku lepszemu. Czyżby? W końcu Azja wyskoczył z kolejna nowiną tylko po co mu to było?

Podobało mi się także to jak autorka prowadzi relacje, możemy zobaczyć wszystko okiem każdego domownika to nie tak, że wypowiada się jedna osoba co fajnie przedstawia ich emocje i sytuację. Do tego uwielbiam autorkę za te romatyczno-erotyczne wtrącenia.

Książkę czyta się naprawdę szybko, więc jak przysiądziecie do niej to przygotujcie się, że nie oderwiecie się aż do ostatniej strony. Ja miałam tak i nawet miło się czytało ją w parku. Jak dla mnie 10/10.

Informacje dodatkowe o Lato w Przytulnej:

Wydawnictwo: Znak
Data wydania: 2023-06-14
Dodał/a opinię: crazyfotostyle

Tagi: Literatura obyczajowo-rodzinna

Zobacz opinie o książce Lato w Przytulnej

Kup książkę Lato w Przytulnej

Sekretnik, czyli przepis na szczęście
Katarzyna Michalak0
Okładka ksiązki - Sekretnik, czyli przepis na szczęście

Willa? Lexus? Książę? A może po prostu dobra praca? Wcale nie potrzebujesz czarodziejskiej różdżki, by spełnić swoje marzenia. Wystarczy wyobraźnia...

Dla Ciebie wszystko
Katarzyna Michalak0
Okładka ksiązki - Dla Ciebie wszystko

CZY POTĘGA MIŁOŚCI WYSTARCZY,  ABY ODMIENIĆ CZYJEŚ ŻYCIE? Okaleczony, porzucony przez matkę chłopczyk i ścigany przez policję haker. Los postawi...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;