Love line II

Data wydania: 2018-10-24
Dodał/a opinię: Magnolia044
Tom 2 cyklu Love line

RECENZJA OBU TOMÓW CYKLU

Nina Reichter zyskała grono swoich fanów za sprawą debiutanckiej serii Ostatnia spowiedź. Mimo iż na naszym rodzimym rynku wydawniczym jest znaną i cenioną pisarką, to mnie nie było dane jak dotąd przeczytać jej książek. Bo choć leżały one spokojnie na mojej półce, to przyznaję, że długo zbierałam się do przeczytania Love Line. Wszystko za sprawą wielu pochlebnych opinii, które prawdę mówiąc, bardziej mnie odstraszyły, niż zachęciły, ponieważ wzięłam je za mocno wyolbrzymione. Będąc po lekturze obu tomów, mogę śmiało napisać, że teraz rozumiem pozytywną reakcję innych czytelników.

Czytałam Love Line z dużym zaangażowaniem i jeszcze większą przyjemnością. Autorka posługuje się prostym, ale plastycznym językiem, dzięki czemu opisane z dbałością sceny wydają się nader realne i wiarygodne. W umiejętny sposób potrafi wpłynąć na emocje czytelnika. A do tego uważam, że dwójka głównych bohaterów jest świetnie wykreowana, bo są to ludzie z historią, inteligentni, ale nie do końca idealni, w których życiu ciągle coś się dzieje. Widać też, jak na przestrzeni dwóch tomów przechodzą zmianę, uczą się na własnych błędach i dojrzewają. Pierwszy tom cyklu jest zakończony tak, że nie wiadomo, w jaki sposób potoczą się dalsze losy bohaterów, przez co chęć niezwłocznego sięgnięcia po kontynuację, jest jeszcze większa.

Reasumując. Jestem usatysfakcjonowana z tego, w jaki sposób została przedstawiona miłosna historia Bethany i Matthew. Nie brak tutaj intryg, niedopowiedzeń czy tajemnic, pojawiają się też kłamstwa, ale na koniec wszystkozostaje wyjaśnione. Moim zdaniem cykl Love line to inteligentnie napisany romans, który niewątpliwie należy do tych, zapadających w pamięci czytelników na długo po przeczytaniu ostatniego zdania. Seria godna polecenia dla wielbicielek love stories.

Kup książkę Love line II

Zobacz opinie o książce Love line II
Ostatnia spowiedź. Tom 1
Nina Reichter; 0
Okładka ksiązki - Ostatnia spowiedź. Tom 1

Pełna napięcia, romantyczna opowieść o miłości w szponach show biznesu. Poznaj tom I cyklu Ostatnia spowiedź. Bradin Rothfeld jest dziewiętnastoletnim...

Dzieci, których nie ma
Renata Piątkowska;