LoveInk You

💙💙💙Recenzja przedpremierowa 💙💙💙

Premiera 29.09.2021 r.

"LOVEINK YOU" - K. N. HANER

Niecodzienne spotkanie. Burzliwa przeszłość. Dwójka kompletnie różnych ludzi. Dwie inne przeszłości, teraźniejszość i przyszłości. Jedno uczucie, które łączy w każdej sekundzie. Oraz tajemnice, które gdy wyjdą na światło dzienne mogą zniszczyć to co się przez wiele dni budowało.

Nina, bardzo pogodna wesoła dziewczyna. Swoim uśmiechem i tryskająca energii każdego podnosi na duchu. Nie boi sie wyzwań wręcz sama wymyśla nowe rzeczy do realizacji. Czuć od niej wiele ciepła i radość, która nie raz mi się udzielała. Jest bardzo żywą dziewczyną chociaż wiele w życiu przeszła. Ma swoje tajemnice i bóle, które bardzo umiejętnie umie maskować.
Drugiej osobie jest w stanie dać wiele. Od bezpieczeństwa po zaufanie. Rzadko kiedy krytykuje, bo sam nie chce być oceniania.
Z wiele rzeczy i sytuacji cieszy się jak dziecko. Umie z każdego wydarzenia wyciągnąć dobre rzeczy.

Isaac - napalony playboy, wkurzający typ, skrywający dobre serce pod maską aroganckiego i egoistycznego mężczyzny.
Wiele razy przekonamy się o seksualności Isaaca i o jego podbojach. Ale daje nam się także zobaczyć pod innym względem. Przy przyjaciołach jest sobą, trochę irytujący ale dbający o tych na których mu zależy. Potrafi obić komuś twarz jeśli ten na to zasługuje. Pomaga, nawet bezinteresownie.
Przy boku kobiety, którą lubi staje się inny. Bardziej czuły i empatyczny. Nie ukrywa już emocji, bo wie, że może zaufać.

To co ich zaczęło łączyć, trafiło się nagle ale to dzięki ich staraniom zmieniło się w coś pięknego. Chociaż w ich relacji było dużo niewiadomych oni potrafili cieszyć się ze wspólnych chwil i eskapad. Byli blisko i czuli się ze sobą dobrze. Mogli na siebie liczyć. Każde dawało z siebie to co miało najlepsze ale nie brakuje także tych ciemnych stron życia.

Autorka stworzyła genialną fabułę, która powoli się rozkręca. A w rezultacie staje się spontanem. Nigdy nie byłam w stanie przewidzieć, jaką akcję przygotowała. Będzie subtelnie i słodko ale także dużo pikanterii. Głównie przy scenach. Których nie brakuje ale nie ma ich zbyt wiele. Nie są typowo grzeczne i dają wielką frajdę fantazji.
Będzie niezwykle zwariowanie, głównie przy Ninie. Ta dziewczyna ma taki apetyt na życie i taką energię ale także stanowczość, że książka nabiera barw. A Isaac podsyca płomień pożądania i doprowadza do szerokiego uśmiechu nie tylko na twarzy bohaterki ale także na ustach czytelniczki. Bohaterowie stworzeni w punkt. Z takimi pistacjami śmiało można się zaprzyjaźnić.
Będzie także smutno i tajemniczo. Jedno skrywane wyznanie może mieć poważne konsekwencje.
Książka pokazuje, że trzeba łapać wszystkie chwile. Cieszyć się życiem i każdą osobą jaką wejdzie w naszej życie. Chwile są bardzo ulotne więc żyjmy tak jak chcemy. Patrzymy na życie przez pryzmat kolorów a nie szarości.
Pokazuje także, że blizny które nosimy na ciele, mogą się zagoić ale te w umyśle nigdy. A tatuaże to też blizny i decydujemy się je mieć na całe życie. Warto by było żeby miały jakieś głębsze znaczenie.
Kochani takie piękne książki, o wspaniałych ludziach z wadami i tajemnicami, to ja kocham. Świetnie się przy niej bawiłam i już nie mogę się doczekać kontynuacji.
10/10💙

Kup książkę LoveInk You

Na szczycie
K.N. Haner0
Okładka ksiązki - Na szczycie

Singielka Rebeka Staton z powodu bardzo trudnej sytuacji życiowej zarabia na utrzymanie jako striptizerka w nocnym klubie go-go i dzieli mieszkanie ze...

Nowe rozdanie
K.N. Haner0
Okładka ksiązki - Nowe rozdanie

Nowe rozdanie. Kolejna część sagi o rodzinie Donellów Megan Donell po rewelacjach usłyszanych od ojca traci przytomność i ląduje w szpitalu. Tam okazuje...