LoveInk You

Zacznę od tego, że okładka książki jest obłędna, robi wrażenie i ma taką przyjemną fakturę. Kolejną niespodzianką dla mnie była wycinania z okładki zakładka. Muszę przyznać, że wizualnie ta powieść jest wspaniała.
Jeśli chodzi o fabułę to autorka bardzo się popisała i stworzyła przepiękną, chwytającą za serce opowieść, która wzrusza i wywołuje ogrom emocji. Bardzo lubię pióro pisarki, jej styl, jednak tutaj Haner dopracowała każdy szczegół do perfekcji. Całą historię czytało mi się z wielką przyjemnością i wciągnęłam się w nią od pierwszych stronic.

Zapewniam, że książka przypadnie wam do gustu. Poznajemy tu Isaaca i jego dwóch przyjaciół, którzy wspólnie prowadzą studio tatuażu. Mężczyźni biorą udział w telewizyjnym realisty show i od tej pory ich życie ulega radykalnej zmianie.

Główny bohater jest lekkoduchem, ma przerośnięte ego, pewny siebie, ma wiele przelotnych romansów. Jego styl życia nie budził mojej sympatii. Czasem wydawało mi się, że myśli dolną częścią ciała. Wszystko zmieniło się, gdy w studiu pojawia się piękna, tajemnicza Nina, która chce zrobić sobie tatuaż.

Dziewczyna jest bardzo miła, nieśmiała i budzi w facetach opiekuńcze instynkty. Jej spotkanie doprowadza do ogromnej przemiany w Isaacu, a gdy znika, tatuażysta postanawia za wszelką cenę ją odnaleźć.

Jakie tajemnice skrywa ta kobieta? Gdzie zniknęła i dlaczego? Czy mężczyźnie uda się ją odnaleźć? Jak zakończy się ta książka? Czy bohaterowie mają szansę być razem?

Muszę przyznać, że jest to romans, który na długo zapada w pamięć, daje dużo do myślenia, ukazuje czym jest prawdziwa przyjaźń i jaka potrafi być silna. Sama historia miłości tej dwójki jest przejmująca, piękna, ale poprzeplatana jest ogromnym żalem oraz niemocą. Kilka razy sięgałam po chusteczki by osuszyć łzy wzruszenia. Sceny seksu są gustownie przedstawione, wyważone, nie znajdziemy tu przesady. Czytając je nie czułam zażenowania i nie musiałam ich omijać.

Kochani gorąco zachęcam was po sięgnięcie po to, jak dla mnie najlepsze dzieło autorki. Pani Kasia zasługuje na moje ukłony i wielkie brawa. Uwielbiam wszystkie znane mi książki pisarki, ale ta jak dla mnie jest numerem jeden. Polecam!

Informacje dodatkowe o LoveInk You:

Kup książkę LoveInk You

Koszmar Morfeusza
K.N. Haner0
Okładka ksiązki - Koszmar Morfeusza

Mroczny koszmar, z którego nie będziesz chciała się wybudzić Wszystkie drogi Cassandry Givens prowadzą do Adama McKeya -- tej prostej prawdzie nie da się...

Singielka
K.N. Haner0
Okładka ksiązki - Singielka

Singielka. Saga rodziny Donellów Meg ucieka przed Erickiem do Londynu. Tam postanawia zacząć życie od nowa. Znajduje mieszkanie, pracę w uroczej kawiarni...