LoveInk You

K. N. Haner „LoveInk you”

„Nie martwiłem się o siebie. Miałem gdzieś, co się ze mną stanie. Bo cokolwiek miało się wydarzyć, to było chwilowe, a ją mogłem stracić. Na zawsze.”

Issac prowadzi wraz z przyjaciółmi z sierocińca Nickiem i Kallanem studio tatuażu, gdzie kręcony jest program telewizyjny. Dzięki temu widowisku nie mogą narzekać na pieniądze i życie w dostatku.
Issac to typ faceta, który nie przepuści okazji, by na planie uwodzić każdą klientkę. Wszystko ulega zmianie, gdy na tatuaż przychodzi Nina. Dziewczyna chce, by zakrył tuszem blizny na ciele. Zauroczony nową osobą postanawia pospotykać się, by lepiej ją poznać. Nina to wesoła i pogodna kobieta, ale skrywa pewną tajemnicę, o której nie myśli nikomu zdradzić. Jak sądzicie, co to za sekret?

„Na początku wydawało się to być nic nieznaczącym epizodem, ale okazało się, że osoby, które teoretycznie nie powinny zmienić w naszym życiu zupełnie nic, mogą być dla nas najważniejsze na świecie.”

Historia zakochanych miała być miłosną przygodą a przerodziła się w coś, co nie mieli pojęcia, by mogło kiedykolwiek powstać. Choć sytuacja stała się przewidywalna, to czytało mi się lekko i całkiem przyjemnie. To książka o pracy w show-biznesie i jej konsekwencjach, wielkiej miłości, chorobie, przezwyciężeniu trudnych chwil w życiu i nadziei.

„Nie mamy wpływu na to, co nas w życiu spotka, ale zawsze można szukać tych dobrych stron każdej sytuacji.”

Informacje dodatkowe o LoveInk You:

Kup książkę LoveInk You

Ring Girl
K.N. Haner0
Okładka ksiązki - Ring Girl

Pasja, ukryte pragnienia i zakazany związek - gorąca powieść Królowej Dramatów! ,,Ring Girl to emocjonalny nokaut! Zaczynasz czytać i przepadasz...

Dyrektorka generalna
K.N. Haner0
Okładka ksiązki - Dyrektorka generalna

Kontynuacja bestsellerowego ,,Dyrektora generalnego"! Połączyło ich uczucie, rozdzieliła prawda. Jak potoczą się dalsze losy zakazanego romansu Olivii...