Łowca czterech żywiołów

Tom 1 cyklu Legenda o Seantrze
Aeryla Valnes to zwykła nastolatka, ale tylko do chwili... A wszystko przez jeden test zdolności magicznych. Co z tego wyniknie? Jak sobie Aeryla poradzi? Według mnie jest to zabawna historia ukazująca przewrotne życie bohaterki. Pokazuje jak w jednej chwili zwykły człowiek staje się kimś wyjątkowym. Jak widać jedna chwila może z nas zrobić kogoś szczęśliwego lub groźnego. Jak dla mnie jest to książka rewelacyjna, a do tego wciągająca do ostatniej strony, gdyż historia ta przeplatana jest żartami. Dlatego też mogę ją polecić wszystkim,a szczególnie tym którzy uwielbiają zabawne riposty. Mam nadzieję, że kolejne książki autorki będą tak samo rewelacyjne jak "Łowca czterech żywiołów", gdyż już nie mogę się ich doczekać.

Informacje dodatkowe o Łowca czterech żywiołów :

Wydawnictwo: Novae Res
Data wydania: 2016-08-16
Tłumaczenie: brak
Dodał/a opinię: Andżelika Arendarska

Zobacz opinie o książce Łowca czterech żywiołów

Kup książkę Łowca czterech żywiołów

Walnęłaś Alesseya Drehsena kijem od mopa? – powiedział z niedowierzaniem Merry, po czym wybuchnął śmiechem. – Nie no, Aeryl, ty to naprawdę jesteś szalona.
– Nie walnęłam go, nawet nie zdążyłam palcem ruszyć. Już kiedyś wam mówiłam, że on jest naprawdę cholernie szybki.

Zbliżyłam się do niego najciszej, jak potrafiłam, i zamachnęłam się. Koleś odwrócił się błyskawicznie, zmrużył w zaskoczeniu czarne oczy i złapał kij. Zaczęliśmy się szamotać, żeby go sobie wyrwać, ale ja się potknęłam i poleciałam do przodu, wprost na niego. Zachwiał się i oboje runęliśmy na półki z aktami. Narobiliśmy takiego hałasu, że zaalarmowaliśmy ojca, który od razu wpadł do pomieszczenia, machając rękami na wszystkie strony.
– Co tam się dzieje?! Aeryla? Co to ma znaczyć?
– Ojciec! – wydarłam się wniebogłosy – OJCIEC, dzwoń do straży… Włamywacz… mamy włamywacza!
– To nasz klient! – wysapał ojciec cały zielony na twarzy.