Łowca nastolatek

Trójmiasto.

Gdynia-Gdansk-Sopot

The Roof-Dream Club- V Club – i nie zapominajmy słynna Zatoka Sztuki.

Co maja ze sobą wpsolnego te wszystkie kluby? Jakie kryją się tajemnice za ścianami tych miejsc?

Na początku muszę tylko przyznać, ze gdyby nie ‘’Zatoka Swin’’ pana Piotra Gluchowskiego i Bozeny Aksamit do dzisiaj nie wiedziałabym o takich a nie innych sytuacjach, które miały miejsce. Odrazu muszę tez podkreślić, ze nie czytałam ‘’Zatoki Swin’’, a jedynie widziałam recenzje i zawsze mówiłam, ze jak będę w Polsce to kupie sobie te książkę bo muszę ja przeczytać. Pojechałam na urlop, weszłam do Empiku i długo nie myśląc poszłam na dział literatury faktu – ‘’Zatoki Swin’’ nie znalazłam ale za to wpadła mi w ręce ‘’Lowca nastolatek’’.

Przepadłam.

Nie słyszałam nigdy o historiach, które autor przytacza w książce. Moze jest to spowodowanie mieszkaniem poza granicami Polski i nie zwracałam nigdy uwagi na to co tam się dzieje. I przyznam się – zrobiło mi się głupio. Byłam zła sama na siebie, ze nie słyszałam o historii Anaid.

Książka zaczyna się od rozmowy dziennikarza z mama Anaid, która z determinacja walczyła cały czas żeby sprawa jej córki nie była zamieciona pod dywan co za wszelka cenę chciała zrobić pomorska policja. To właśnie jej mama poszukiwania innych dziewczyn poszkodowanych przez ‘’Krystka’’. Pan Podolski z wielka odwaga i zaparciem prezentuje temat, który wpuszcza nas za kulisy trójmiejskiego półświatka. Cala sprawa jest o tyle zaskakująca, ze zamieszani są w nią celebryci, brylujący na okładkach kultowych magazynów.

Czapki z głów dla Pana Mikolaja, zrobił On kawal dobrej roboty i do dziś nasuwają mi się pytania na które najprawdopodobniej nigdy nie znajdę odpowiedzi. Dodatkowo autor nie tylko zebrał wszystkie informacje ale potrafił je tez przedstawić w taki sposób żeby czytelnik nie musiał za duzo główkować. I bardzo się ciesze, ze są jeszcze ludzie na tej ziemi, którym zależy na odkryciu prawdy i robią wszystko żeby się dowiedzieć kto w tym wszystkim był winowajca.

Informacje dodatkowe o Łowca nastolatek:

Wydawnictwo: W.A.B.
Data wydania: 2020-07-29
Kategoria: Literatura faktu, reportaż
Dodał/a opinię: milosnikksiazkow

Tagi: Literatura faktu

Zobacz opinie o książce Łowca nastolatek

Kup książkę Łowca nastolatek