Lupo

TYTUŁ: "Lupo"

AUTOR: Bella Di Corte

WYDAWNICTWO: Muza

DATA PREMIERY: 04.08.2021

"Dopiero gdy się czuje, że odgadło się tajemnicę, można ocenić rzecz właściwie, a nawet pokochać."

Początek książki był ciężki. Ilość postaci i informacji do przyswojenia sprawiała trochę problemów. Często musiałam wracać do "ściągi" od autorki, by połapać się kto kim jest. Z czasem stało się to już coraz łatwiejsze i wkręciłam się jak w film 😊.

Mari, bohaterka powieści to biedna dziewczyna. Bez rodziny, pieniędzy i domu... Jej ubóstwo i to jak próbowała przeżyć każdy dzień, bardzo mnie poruszyło. Skłoniło wręcz do rozmyślania nad tym, iż nie wiem jak dałabym sobie radę na jej miejscu. Straszne jest nie mieć żadnych perspektyw na przyszłość. I chociaż wstęp mnie zdołował, to historia Mari ukazuje, że w najmniej spodziewanym momencie możemy dostać szansę od życia. Czasem z pozoru bardzo absurdalną, wręcz niemożliwą... Trochę jak w historii o Kopciuszku. Tyle, że Książę to mroczny rycerz, a życie nie zawsze pozwala na "żyli długo i szczęśliwie".

Vittorio, Lupo, Wilk 🐺, człowiek, który pomimo iż pochodzi z rodziny mafijnej, jest bezwzględny, nie boi się zabijać, jednak ma sumienie. Przez nie, musiał stać się Duchem, by znów zacząć żyć. Twierdzi, że nie ma serca ani uczuć. Jednak coś, a raczej ktoś sprawia iż martwy organ zaczyna na nowo bić. Jednak, czy chęć zemsty nie będzie silniejsza od porywów serca?

Co tak naprawdę wydarzyło się w tej książce i jak kończy się historia Mari i Vittorio? To trzeba przeczytać! ❤️

Książka ukazuje jak przewrotne bywa życie. Co tak naprawdę jest w nim ważne. Jak uczucia wpływają na człowieka. Co dzięki nim można zyskać, ale i co stracić. Powieść jest mocno nacechowana uczuciowością, czytelnik głęboko przeżywa emocje bohaterów. Im bardziej poznaje się ich historię, tym mocniej przeżywa każdą sytuację. Autorka zadbała o to aby się nie nudzić 😊 Podobała mi się historia Capo i Mari, niby romans mafijny jakich wiele, ale jednak coś innego ❤️

Informacje dodatkowe o Lupo:

Dodał/a opinię: KopciuszekXXI

Tagi: Romans erotyczny bóg

Zobacz opinie o książce Lupo

Kup książkę Lupo

Pewien mędrzec powiedział mi kiedyś, że często nie dostajemy tego, czego chcemy, ale to, czego potrzebujemy

Corrado
Bella Di Corte0
Okładka ksiązki - Corrado

Trzecia część trylogii rozgrywającej się w świecie nowojorskich gangsterów Miałam po co żyć. Gdy tylko go zobaczyłam, od razu wiedziałam. Jego...

Cash
Bella Di Corte0
Okładka ksiązki - Cash

Druga część trylogii osadzonej w świecie bezwzględnych nowojorskich gangsterów Cash Kelly bierze to, co chce i kiedy chce. W życiu kieruje się żądzą zemsty:...