Magiczny czas

Historia bohaterki pokazuje jak życie potrafi być okrutne i niesprawiedliwe.Każdy z nas pragnie szczęścia,czułości i miłego dotyku.To jednak los potrafi przynieść chwile pełne bólu i krzywd.Lata 80-ste,które były początkiem dorosłości bohaterki były trudne i o tym się przekonamy.
Z każdym kolejnym rozdziałem czytamy i utwierdzamy w przekonaniu,że nigdy nie wolno się poddawać.Nawet w sytuacji bez wyjścia warto zastanowić się,by zmienić coś w życiu,aby być szczęśliwszym.

Powieść nie jest sielankową historią,którą nie da się zapomnieć.Jest obrazem prawdziwego życia osób,które w zaciszu czterech ścian walczą-nie pokazując swojego cierpienia na zewnątrz.Jest to walka nie tylko o siebie,ale również o lepsze jutro swojego dziecka

Historia daje wiarę w innych ludzi,którzy pomogą bezinteresownie.Zawsze przyjmujmy pomoc od osób chcących nam ją dać. A po pewnym czasie potraktują nas jak najbliższą osobę.

Jest to lektura pokazująca siłę kobiety oraz jej samotności w życiu.Natomiast czas świąteczny niesie spokój i wiarę w dobro.

Spędziłam z bohaterami miło i przyjemnie czas.
Gorąco ją wam polecam.

Informacje dodatkowe o Magiczny czas:

Wydawnictwo: Skarpa Warszawska
Data wydania: 2023-10-25
Dodał/a opinię: Barbara Dębska

Tagi: Literatura obyczajowo-rodzinna

Zobacz opinie o książce Magiczny czas

Kup książkę Magiczny czas

Siostra wirtuoza
Agnieszka Lis0
Okładka ksiązki - Siostra wirtuoza

Najnowsza powieść autorki takich książek jak ,,Córka rabina" czy ,,Szczęściarze".   Antonina Wilkońska, siostra Paderewskiego, snuje opowieść o bracie...

Widoki
Agnieszka Lis0
Okładka ksiązki - Widoki

Dziesięć lat temu wspólne wakacje na Wyspach Kanaryjskich zmieniły ich życie. Od tamtej pory każdy z nich pisze dla siebie zupełnie nową historię...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;