Mali wredni wikingowie i Gbur Żelazna Czaszka

Kolejne przygody Fanga i Trach-rodzeństwa złych wikingów. Wraz z nimi udamy się na targ, aby odnaleźć sprawunki dla mamy, zobaczymy, jak sobie radzą w szkole (a raczej jak doprowadzili do jej upadku), a także będziemy szukać sposobu na strasznego Gbura Żelazna Czaszka, który mocno zalazł za skórę ich rodzinie.

Pierwszy tom zdecydowanie się nam podobał, drugi okazał się tak samo dobry. Książka pełna przygód, humoru, a także zabawnych momentów. To pozycja, z którą dziecko po prostu dobrze się bawi i nie potrafi zachować powagi podczas czytania.

Tekst w książce napisany dużą książką, co sprawia, że śmiało może być podarowana początkowym czytaczom.

Ilustracje są czarno białe, adekwatne do treści. Przyciągają wzrok i zachęcają do sięgania po książkę.

„Mali wredni wikingowie i Gbur Żelazna Czaszka” to książka, która spodoba się każdemu, kto lubi czytać książki pełne przygód i humoru. My z przyjemnością polecamy.

Recenzja pojawiła się również na moim blogu - Mama, żona - KOBIETA

Kup książkę Mali wredni wikingowie i Gbur Żelazna Czaszka

Koszmarny Karolek
Francesca Simon0
Okładka ksiązki - Koszmarny Karolek

Koszmarny Karolek ma głowę pełną koszmarnych pomysłów, które pomagają mu zrealizować jego koleżanki i koledzy z klasy: Wredna Wandzia, Bezwzględny...

Koszmarny Karolek i bestia boiska
Francesca Simon0
Okładka ksiązki - Koszmarny Karolek i bestia boiska

Koszmarny Karolek wraca! Tym razem gra w piłkę nożną i chce być lepszy niż Ronaldinho. Oprócz tego w klasie pojawia się jego arcywróg, czyli...