Mam na ciebie plan

"Skandal. Słowo, które na korytarzach stacji odmieniano na sto różnych sposobów i traktowano jako szanse na sukces. Bo tak się akurat składało, że największą oglądalności miały te programy, których prowadzący nieustannie gościli na okładkach gazet czy na stronach poczytnych portali."

🎬🎬🎬

Ukazująca życie w blasku fleszy i poza nimi.

Okraszona nutką rodzinnych tajemnic, które mają odzwierciedlenie w teraźniejszości.

Spowita rodzącą się miłością i dążeniem do realizacji marzeń, które są na wyciągnięcie ręki.

"Mam na ciebie plan" to najnowsza powieść Ilony Gołębiewskiej. Już od samego początku chwyta ona za serce, a lekkie i delikatne pióro autorki sprawia, że nie można się od niej oderwać.

Lili jest początkującą dziennikarką. Ma pasję, ambicję i pracę, która jednak nie jest szczytem jej marzeń. Dlatego, kiedy lokalna gazeta przechodzi w ręce innego właściciela, Lili postanawia złożyć wypowiedzenie i poszukać innej pracy.

Wcześniej jednak, w tajemnicy przed ojcem, odnawia kontakt ze swoją ciotką Laurą, która jest znaną dziennikarką i prezenterką telewizyjną.

Kiedyś kobiety były ze sobą blisko, jednak śmierć matki Lili, a zarazem siostry

Laury sprawiła, że ich kontakt się urwał.

Teraz Lili i Laura spotykają się po latach. Obie pragną nadrobić stracony czas i ponownie zbliżyć się do siebie.

Laura proponuje dziewczynie pracę asystentki.

Kiedy Lili się na nią zgadza, od razu zostaje wprowadzona do świata, którego nie znała.

Tutaj w świetle telewizyjnych reflektorów spotyka się z blaskami oraz cieniami życia na tak zwanym świeczniku.

Tutaj także poznaje kogoś, kto porusza jej serce, i komu to serce odda.

"Mam na ciebie plan" to naprawdę piękna powieść, która oprócz temtu sławy, porusza także inne, ważne aspekty.

Spotkamy się tu ze stratą kogoś najbliższego.

Spotkamy się z okrutną niesprawiedliwością losu.

Spotkamy się z chorobą nowotworową.

Spotkamy się z nałogiem, który początkowo jest tylko lekiem na cało zło.

Spotkamy się z okrutnymi tajemnicami i próbami odkupienia win.

Spotkamy się z zazdrością, która potrafi zniszczyć nie tylko ludzką psychikę, ale także życie.

Spotkamy się z miłością, która rozkwita powoli niczym najdelikatniejszy kwiat.

Ilona Gołębiewska na kartach "Mam na ciebie plan" utkała historię pełną bólu, niewykorzystanych szans, tajemnic, a zarazem pełną wiary w lepsze jutro, zadośćuczynienia i wybaczenia.

Uwielbiam książki autorki i na każdą czekam z ogromną niecierpliwością.

Dziękuję Wydawnictwu Muza za możliwość przeczytania i zrecenzowania tej powieści 🧡

Informacje dodatkowe o Mam na ciebie plan:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2024-03-13
Dodał/a opinię: zaczytanaulcia

Zobacz opinie o książce Mam na ciebie plan

Kup książkę Mam na ciebie plan

Zmysły
Ilona Gołębiewska0
Okładka ksiązki - Zmysły

Mocna, intrygująca, sensualna. Zmysły to pełna namiętności i zwrotów akcji opowieść o tym, że czasami w swoim życiu możemy spotkać kogoś, kto odmieni...

Czekam na ciebie
Ilona Gołębiewska0
Okładka ksiązki - Czekam na ciebie

Zimowa sceneria Warszawy, zaginiony przed laty list, kulisy pracy w telewizji i losy paczki przyjaciół. A do tego działająca od ponad stu lat pracownia...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;