Marzenia spełniają się jesienią

Kochani, mam do Was pytanie czy jeżeli, ktoś zawiódłby Wasze zaufanie potrafilibyście dać mu drugą szansę? Dajcie mi koniecznie znać bo jestem ciekawa Waszej opinii.

Mam dla Was dzisiaj recenzja pięknej, wzruszającej, ciepłej i dającej nadzieję książki „Marzenia spełniają się jesienią” autorstwa Marty Nowik. Kochani to idealna pozycja na zbliżającą się jesień. Joanna samotna trzydziestolatka, której narzeczony zginął musi nauczyć się żyć na nowo. Na pierwszy rzut oka możemy myśleć, że to słaba kobieta, lecz z każdą stroną będziemy widzieć jej przemianę I wolę walki o lepsze jutro, lecz nie będzie miała lekko.

Kamil chłopak, który zostawia swoje stare życia, złamane serca i ucieka do innego miasta, aby zacząć żyć na nowo. Tam poznaje Joanna i zaczyna

o nią walczyć. Bardzo podobała mi się ta postać bo Kamil jest wytrwały, zdeterminowany i chociaż demony przeszłości pukają do drzwi, ma swój cel i robi wszystko aby go zrealizować. Zdradzę Wam, że zauroczyłam się też postaciami drugoplanowymi, były one idealne a historie które ich spotykały są tak bardzo życiowe, że ma się wrażenie, że czyta się historie swoich znajomych. Gratuluję Autorce wymyślenia tak genialnej fabuły, przez to że akcja książki jest bardzo dynamiczna przeczytałam ją i w jedno popołudnie nie idzie jej odłożyć nie wiedząc jak się skończy..

Jeżeli Kochany Czytelniku lubisz jak w książkach poruszane są trudne tematy śmierci, chorób, fałszywych przyjaźni, samotności to ta książka jest idealna dla Ciebie. Oczywiście znajdziesz też tam dużo ciepła, nadziei, zaufania, wsparcia i miłości. A jeżeli jesteś miłośnikiem jesieni to krajobrazy zachwycą Ciebie dodatkowo, ja po tej lekturze wyczekuje październikowego słońca i kolorowych liści.

„Marzenia spełniają się jesienią” to przepiękny debiut, mam wrażenie, że Autorka nas jeszcze zaskoczy.

Polecam Wam tą książkę 😉

Informacje dodatkowe o Marzenia spełniają się jesienią:

Wydawnictwo: Novae Res
Data wydania: 2022-04-13
ISBN: 9788382197273
Dodał/a opinię: Sandra Smolińska

Zobacz opinie o książce Marzenia spełniają się jesienią

Kup książkę Marzenia spełniają się jesienią

Noc spadających gwiazd
Marta Nowik 0
Okładka ksiązki - Noc spadających gwiazd

Jeden wieczór zmienia życie dwóch mieszkanek spokojnego dotąd miasteczka.Przyjaciółki Aleksandra i Natalia mieszkają w Zalesianach, niewielkim miasteczku...

Nowe życie Kariny
Marta Nowik0
Okładka ksiązki - Nowe życie Kariny

Wśród książek można znaleźć nie tylko piękne historie, lecz także nowe życie… Karina wychowywała się w domu dziecka, marząc o przyszłości innej...