Masculino

Tamara Jones przypadkowo staje się świadkiem zdarzenia, o którym nie powinna mieć pojęcia. Od tej chwili jej życie już nie będzie takie samo.
Masculino to tajemniczy, nieokazujący emocji mężczyzna, który nie cofnie się przed niczym. Bezwzględny szef mafijnej rodziny ma jednak słabość, która może zagrozić bezpieczeństwu jego najbliższych. Zmuszony przez okoliczności, na jakiś czas oddaje dowodzenie rodziną w ręce kobiety, która szczerze go nienawidzi. Konsekwencje mogą być poważniejsze, niż zakładał.
Mężczyzna, który uważa, że może wszystko, i kobieta, która przypadkiem wpada w jego sidła. Czy okrutny przywódca mafijny może okazać się człowiekiem o wielkim sercu?
Czy Tamarze uda się zawrócić w głowie władczemu Włochowi, czy stanie się tylko kolejnym pionkiem w jego grze?

Mój 'mafijny' maraton powoli dobiega końca. Można by pomyśleć, że już nic mnie nie zaskoczy. A jednak !

Czytając początek powieści nie ukrywam, że miałam mieszane uczucia. Znowu porwanie kobiety, związek na niby... Jednak im dalej toczyły się losy Tamary, tym bardziej nie mogłam pozbyć się tej książki z głowy. Nie mogłam odłożyć jej na bok. Zaskoczyła i zaimponowała mi swoją inteligencją, odwagą i umiejętnością 'zimnego' myślenia. Chociaż... czasem mam wrażenie, że najzwyczajniejszy w świecie - miała szczęście.

Na jej drodze pojawił się mężczyzna, i to nie byle jaki - Masculino. Tajemniczy, bezwzględny, nie znoszący sprzeciwu przystojny szef mafijnej rodziny. Nie dało się ukryć łączącego ich pożądania ani budzącego się uczucia. Podoba mi się, że autorka była w stanie przekazać czytelnikowi emocje i namiętność bez konieczności wstawiania mocnych intymnych scen. Wielki plus za pomysł i poprowadzenie fabuły. Po skończeniu lektury czuję przyjemność i satysfakcję. Bardzo dobrze wykreowani bohaterowie. Postać Tamary to mistrzostwo. Jest jedną z moich ulubionych bohaterek. Czułam, jakbym ją znała od dłuższego czasu.

Książkę polecam. Chociaż... nie ukrywam, że chętnie zobaczyłabym Tamarę jeszcze raz w akcji.

Zlosnica_czyta

Informacje dodatkowe o Masculino: