Miasto mafii

Czas na recenzję książki, która jest po prostu WOW!

Znacie @rhythm_of_my_life_ ? Jeśli nie to żałujcie i prędko nadrabiajcie zaległości!

Pewnie ten tytuł już coś Wam mówi. Nie mylicie się, ta książka już była kiedyś wydana, jednak w innym wydawnictwie. Niestety nie mam jej poprzedniej wersji, więc nie ocenię jak zmienił się tekst.

Emma wyjeżdża ze swojego rodzinnego miasta, by zaczerpnąć nowego życia. Nie ma łatwo, pracuje byle gdzie, dorywczo, żeby mieć za co zjeść. Trafia na ogłoszenie, poszukują dwóch barmanek do nowo otwartego baru. Po rozmowie kwalifikacyjnej tak bardzo jej się tam podoba, że postanawia wynająć mieszkanie w pobliżu pracy.

Randall, spokojne miasteczko na obrzeżach Nowego Jorku, cieszy się dużą sławą. Mieszkają tu sami życzliwi, grzeczni ludzie, praktycznie każdy się tu zna.

Do czasu aż wprowadza się tam mafia, przez co wielu ludzi ucieka w popłochu, a miasteczko dostaje miano "Miasta Mafii".

Mafiosi nie stwarzają problemów, nie zabijają, nie robią rozrób. Dlatego też Emma co raz śmielej przechodzi drogą obok ich trzech, bogatych domów, nie boi się nawet zatrzymywać i na nie patrzeć.

Niedługo po tym wychodzi na jaw, że nie tylko ona ich obserwuje, lecz także sama wpadła w oko samego bossa.

Czy to może skończyć się dobrze? Czy znajomość z kimś tak groźnym, kimś kto zabija bez wyrzutów sumienia, jest dobrym kandydatem na bliższe poznanie się?

Em nawet nie wyobraża sobie jak wpłynie to na jej życie i jak trudna przyszłość ją czeka.

Czytało mi się ją przyjemnie. Właściwie nic dziwnego, skoro uwielbiam Kingę, a każda napisana przez nią książka wywołuje we mnie falę pozytywnych emocji.

Właśnie tą książką zadebiutowała, więc jestem w szoku, że ten debiut jest tak dobry.

Mimo, że teraz jest moda na romanse mafijne i właściwie każdy jest taki sam, to ten wyróżnia się na tle innych. Trzymająca w napięciu fabuła, sceny seksu rodem z najskrytszych fantazji, bohaterowie, którzy zostali tak dobrze wykreowani, że wydają się wręcz realni, namacalni.

To jest coś, co musicie zdecydowanie przeczytać!

Mam nadzieję, że rozwiałam Wasze wszelkie wątpliwości i już składacie zamówienie!

Informacje dodatkowe o Miasto mafii:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2021-07-28
Dodał/a opinię: _read_andzia_

Tagi: Romans erotyczny

Zobacz opinie o książce Miasto mafii

Kup książkę Miasto mafii

Dark Empire
Kinga Litkowiec0
Okładka ksiązki - Dark Empire

Choć Valentina Gilardi urodziła się w potężnej rodzinie mafijnej, to jednak nie żyje w świecie przemocy i nielegalnych interesów. Przynajmniej do dnia...

Bracia Di Caro
Kinga Litkowiec0
Okładka ksiązki - Bracia Di Caro

Moje życie skończyło się w dniu, w którym straciłam rodzinę. Chciałam umrzeć, żeby nie czuć bólu, jaki towarzyszył mi codziennie. Kiedy wreszcie odważyłam...