On tu rządzi. Mystic#1

On tu rządzi. Mystic #1

Gdy po raz pierwszy zobaczyłam Jamesa Collinsa, wiedziałam, że powinnam trzymać się z dala od tego mężczyzny. Było w nim coś tajemniczego, mrocznego, a przede wszystkim coś, co przyciągało mnie do niego z ogromną siłą.

Wystarczyła jedna rozmowa, bym dowiedziała się, że jest przyjacielem mojego ojca. Czy mogło być coś gorszego? Oczywiście. Staż w firmie człowieka, który zawrócił mi w głowie po jednej krótkiej wymianie spojrzeń.

üJak skończyła się moja relacja z o piętnaście lat starszym mężczyzną?

Nic nie było w stanie odciągnąć mnie od niego.

Nic się nie liczyło, gdy on był w pobliżu.

Jednak James miał tajemnicę, którą odkryłam, kiedy postanowiłam go śledzić.

Informacje dodatkowe o On tu rządzi. Mystic#1:

Avatar użytkownika - Patka96x
Patka96x
Przeczytane:2024-01-07,

On tu rządzi

Raven jest studentka, ma dwadzieścia lat, kochających i zaradnych rodziców, ma przy sobie wierną przyjaciółkę. Kobieta pewnego dnia rozpoczyna staż u Collinsa. Jest on właścicielem magazynu "New York News". Okazuje się również, że jest on przyjacielem jej ojca. Czyżby kobieta dostała ten staż po znajomości? 🤔
Dziewczyna od pierwszego wejrzenia  Jamesa wie, że powinnam trzymać się od niego jak najdalej. Dlaczego? 🤔 I czy to zrobi? 🤔

James Collins jest mężczyzną przystojnym, tajemniczym, mrocznym, a zarazem ma w sobie coś, co kobiety  przyciągnie z ogromną siłą do niego. Czy Raven też to przyciągnie? 🤔 Czy może przeszkodzi jej to, że jest straszy od niej o piętnaście lat? 🤔
Czy jest możliwe, żeby kilka wymian spojrzeń mogło zawrócić w głowie? 🤔

Nic dla dziewczyny się nie liczyło, gdy on był w pobliżu. Dlaczego? 🤔
Pewnego dnia Raven odkrywa, że James miał tajemnicę. Jaka? 🤔
Jak zakończy się relacja tej pary? 🤔
Czy wiek ma znaczenie? 🤔
A może stopień w hierarchii zawodowej ma znaczenie? 🤔 Jak myślicie? 🤔
Na te pytania znajdziecie odpowiedzi jak sięgnięcie po książkę 📖 ♥️

Każda książka od Kingi jest inna, inaczej napisana, ale widać, że w każdej jest włożone serce ♥. Autorka dobrze pisze, ciekawie. Historia wciąga od pierwszej strony. 🤔 Jak tu żyć do następnego tomu ? 🤔 😢 Czy on będzie o innych bohaterach czy o tych samych.

Książka opisuje biurowy romans, połączony z dawką BDSM, są też gorące sceny zbliżeń.
I ta okładka, która jest prześliczna. Podczas czytania można oderwać się od życia codziennego i wrzucić się w wir fantazji, ta książka w tym pomaga.

Polecam Wam przeogromnie ❤️ ❤️.

Gratuluję autorce i życzę dalszych sukcesów 📚.

Bardzo dziękuję wydawnictwu za egzemplarz ❤️.

Zabierając się za "On tu rządzi" szczerze nie wiedziałam, czego dokładnie mam się spodziewać. Uwielbiam pióro Autorki, więc jedyne czego byłam pewna, to tego, że książka zwali mnie z nóg. Ta historia była inna, niż dotychczasowe powieści, które wyszły spod pióra Kingi. Mam wrażenie, że była jedną z mocniejszych, które miałam okazję czytać.

Od samego początku zastanawiało mnie, w którą stronę pomknie fabuła, co będzie jej głównym wątkiem, poza oczywiście stażem bohaterki u przyjaciela jej ojca. Spodziewałam się pikantnego romansu, który po części będzie zakazany przez różnicę wieku pomiędzy Raven a Jamesem, a dostałam o wiele więcej. Wkroczyłam do świata BDSM i coraz bardziej byłam ciekawa, jak to wszystko się potoczy. Dowiedziałam się wiele na ten temat, o czym nie miałam bladego pojęcia. Ten wątek pokazał, jak naprawdę wygląda cała otoczka tego mocnego i w pewnych momentach brutalnego seksu. Jak się okazuje, tutaj nie chodzi o ból, a o władzę partnera nad swoją partnerką. O to, by Pan miał swoją poddaną, ale nie tylko w aspekcie cielesnych zbliżeń, a też w życiu. Przedstawiła nam metodę nagród i kar, które jeszcze bardziej rozpalały zmysły. Opisała to w naprawdę przystępny sposób, pokazała, że to nie jest coś, z czym musimy się ukrywać, że każdy ma jakieś swoje pragnienia i jeśli znajdziemy odpowiednią osobę, to na spokojnie możemy zacząć się przed nią otwierać, tak jak James chciał otworzyć się przed Raven.

Spodobało mi się to spojrzenie w głąb umysłu ludzi z zamiłowaniem do BDSM i z chęcią dowiedziałabym się jeszcze więcej. Nie sądziłam, że tego typu książki będą sprawiać, iż policzki zaczną płonąć mi żywym ogniem, bo nie wiedziałam wcześniej, z czym to się je. Dzięki Autorce jestem pewna, że sięgnę po więcej tytułów z tym wątkiem, mając nadzieję, że będę się przy nich świetnie bawić.

Myślę, że tą historią Autorka chciała pokazać, byśmy nie bali się otwierać przed innymi, jeśli są oni dla nas bliscy. Że każdy ma swoje małe sekrety, ale czasami warto się nimi podzielić, zwłaszcza jeśli one w jakimś stopniu nam ciążą.

Bawiłam się przy niej świetnie, dlatego serdecznie dziękuję Autorce oraz wydawnictwu za zaufanie i pokazanie mi całkowicie innego świata seksu. Gorąco polecam!

Avatar użytkownika - zakochanawksiazk
zakochanawksiazk
Przeczytane:2023-08-15, Ocena: 5, Przeczytałem,

To moje kolejne spotkanie z twórczością autorki, czytałam kilka książek autorki i jedno mogę Wam już powiedzieć na wstępie - Kinga zrobiła naprawdę niesamowity proces jeśli chodzi o swoją drogę pisarską. Do sięgnięcia po "On to rządzi" zachęcił mnie interesujący opis i świetna okładka, która bezapelacyjnie przyciąga wzrok. Znajdziemy tutaj motyw age gap, który ja osobiście bardzo lubię. Stylistyka i język jakim posługuje się autorka jest bardzo lekki, prosty i przyjemny co sprawia, że książkę czyta się niezwykle szybko. Ja przeczytałam ją już jakiś czas temu i zajęło mi to jeden wieczór. Z dużym zainteresowaniem oraz zaangażowaniem śledziłam losy bohaterów i byłam ogromnie ciekawa jak autorka dokładnie poprowadzi ich relację. Fabuła została w absorbujący sposób nakreślona, przemyślana i dobrze poprowadzona, a bohaterowie naprawdę świetnie wykreowani. Raven od początku zaskarbiła sobie moją sympatię, jednak to postać mrocznego i tajemniczego Jamesa zdecydowanie bardziej mnie zaintrygowała. Od pierwszych chwil dało się wyczuć wyraźną chemię między bohaterami. Akcja powieści jest raczej dynamiczna, ale w przypadku tej historii w ogóle mi to nie przeszkadzało. Autorka porusza tutaj temat BDSM i robi to w dość delikatny i nie rażący sposób, co bardzo mi się podobało. Kinga zakończyła tą część w taki sposób, że nie pozostaje nic innego jak wyczekiwać kontynuacji losów bohaterów, które na szczęście poznajmy już niedługo. Polecam!

Książka "On tu rządzi" to kolejna, jaką przeczytałam spod pióra autorki. Uwielbiam styl  pisania autorki, choć muszę przyznać, że zdarza się 'słabsza" pozycja od reszty. Czy ta jest słabsza? I tak nie inie. Z jednej strony fabuła dobrze poprowadzona z drugiej coś mi nie pasuje choć nie mogę konkretnie sprecyzować co. Chyba za dużo czytam i stałam się za bardzo wybredna.

Raven to młoda kobieta, która chce podążać swoją ścieżką, co niekoniecznie podoba się jej rodzicom. Jednak mimo wszystko starają się ją wspierać. Kiedy na jednym z przyjęć, gdzie pokazuje się z rodzicami poznaje przyjaciela ojca Jamesa, jej życie się zmienia. Mężczyzna ma w sobie to coś, co ja fascunuje ale jest od niej starszy. W dodatku proponuje jej wakacyjny staż w firmie. Czy praca z mężczyzną, który ja pociąga będzie dobrym pomysłem? Czy Raven odważy się na romans? Jakie to przyniesie konsekwencje? Co ukrywa mężczyzna?

James to mężczyzna , który jest już dobrze po trzydziestce, wie czego od życia chce i odnosi sukcesy jako właściciel gazety i clubu dla nielicznych. Kiedy na jednym z przyjęć poznaje córkę przyjaciela proponuje jej spontanicznie staz. Nieprzemyślana decyzja wywróci jego życie do góry nogami. Co takiego zmieni pojawienie się Raven w jego życiu? Czy odkryje skrywaną tajemnicę? Cy dopuści ją do podziemi clubu? Czy ich związek ma szansę?

Fabuła książki dobrze napisana, choć sam motyw nie jest zaskakujący. Autorka ma szeroką gamę książkę, a każda z nich to zupełnie inna bajka. Początkowo myślałam, że będzie to coś jak romans biurowy z dużą różnicą wieku. Nic bardziej mylnego. Książka nie ma jakiejś dynamicznej akcji ale ma w sobie dużą dawkę mocnych scen z motywem BDSM. Jednak jest to na tyle łagodne podejście, ze nie spodziewajcie się tu mocnych i drastycznych scenek. Raczej ostrzejsze erotyczne co jest na duży plus. Oprócz tego sama fabuła, mimo że mało skomplikowana jest spójna, nie ma miejsca na nudne przerywniki, sporo dialogów, a opisy nie są nużące i nie na miejscu. Relacja między głównymi bohaterami jest wyraźnie wykreowana. Raven to nie cicha , spokojna osoba. Potrafi walczyć, o to co kocha, wie kiedy warto dać z siebie wszystko i wie kiedy trzeba odpuścić. James to mężczyzna, który da się lubić od samego początku. Bywa twardy, bezwzględny ale w życiu kieruje się zasadami. Nie tylko w zawodowym ale także i prywatnym. Bywa porywczy ale zanim podejmie decyzje przemyśli ja kilka razy. To sprawi, że odnosi sukcesy zawodowe, choć prywatnie mu czegoś brak. Ten brak zapełnia Raven, która staje się dla niego dopełnieniem.

Końcówka książki dynamiczna, intrygująca choć mocno przewidywalna. Książkę czyta się jednak błyskawicznie, lekko a postacie są świetnie wykreowane. Nie tylko te główne ale i te poboczne. "On tu rządzi" to tom pierwszy serii Mystic i muszę przyznać, że kończy się tak, że nie mam pojęcia, o czym będzie ciąg dalszy. Nie mam także pojęcia kto może być bohaterem w tomie drugim. Czy będzie to kontynuacja historii Raven i Jamesa? A może w roli głównej autorka obsadzi kogoś innego? Muszę przyznać ze to mocno intryguje, bo nie wszystko zostało wyjaśnione, są wątki, które dopiero się pojawiły i czekam na ich rozwinięcie. Polecam

Avatar użytkownika - W_drugim_swiecie
W_drugim_swiecie
Przeczytane:2023-08-06,

James Collins nie jest mężczyzną dla mnie.

Jest dosłowną czerwoną flagą. Mimo,że nie mogłam trzymać się od niego z daleka miał w sobie coś co mnie przyciągało.

Miał w sobie coś tajemniczego i mrocznego. A jestem świadoma że to co zakazane smakuje najlepiej.

Jednak wystarczyła jedna rozmowa bym dowiedziała się że jest to przyjaciel mojego ojca. A gdyby tego było mało jestem na stażu w firmie mężczyzny który zawrócił mi głowę.

Piętnaście lat starszy, przyjaciel mojego ojca, mój zakazany owoc. Czy jednak ta relacja ma szansę na powodzenie?

Jednak nie wszystko wiedziałam o Jamesie ale pragnęłam się tego dowiedzieć…

Czy mieliście kiedyś partnera/partnerkę która była znacznie od was starsza lub młodsza? Jeśli tak jak wspominacie tą relacje?

Z książkami Kingi dopiero zaczęłam się zapoznawać w tamtym roku. Od początku mojego działa w mediach chciałam przeczytać coś spod pióra tej autorki. Biorąc pod uwagę fakt, że mieszkamy niedaleko siebie tym bardziej chciałam poznać twórczość autorki. I wcześniejsze książki które przeczytałam polubiłam, z niektórymi na swój sposób jestem związana. Ale jak jednak było z "On tu rządzi"?

Zaczynając tą pozycję nie nastawiałam się na nic. Podeszłam do niej z czystą głową. Na samym początku okładka mnie zachwyciła. Jest przepiękna ale szata graficzna to nie wszystko. Co znalazłam w środku?

Gdyby ktoś zadał mi ogólnikowe pytanie czy książka mi się podobała odpowiedziałabym że tak.

Gdyby jednak rozwinąć tą odpowiedź powiedziałabym że znajdziemy tutaj dużą namiastkę zakazanego uczucia, cudownej przyjaźni, BDSM, dużej dawki humoru a przede wszystkim mega przystojnego Pana Jamesa 🥵

Jednak początek był dla mnie ciężki do przejścia. Wydawało mi się, że jestem w samym środku historii nie znając postaci i wydarzeń. Z biegiem czytania było coraz lepiej.

W niektórych momentach miałam niestety myśl "Gdzieś już to czytałam" i z przykrością muszę stwierdzić że było to często wyczuwalne. Szkoda.

Mimo wszystko przyjemnie spędziłam przy niej czas.

Jestem ciekawa dalszych losów bohaterów. Z niecierpliwością będę czekać na kontynuację która z chęcią przeczytam

Raven Gray poznała przyjaciela ojca, który zaproponował jej staż w swojej firmie. Młoda kobieta może zdobywać doświadczenie dziennikarskie, które jest jej marzeniem.
   James Collins to tajemniczy, otulony mrokiem przystojniak, który zaintrygował Raven. I choć jest między nimi spora różnica wieku, tak działające przyciąganie zdaje się na to zupełnie nie zwracać uwagi?
   Co pokaże jej o piętnaście lat starszy mężczyzna? Co odkryje Raven? Czy będzie w stanie zaakceptować sekret Jamesa? Czy to będzie spełnieniem jej pragnień?

Książki o tematyce BDSM przyciągają uwagę. Pokazują i wyjaśniają, jak wielka jest różnica między tym, co ludzie sądzą a prawdą, jaka autentycznie istnieje. Oczywiście zdarzają się wyjątki i to wszystko zawsze zależy od danej pary. I oczywiście mam świadomość tego, że jest to fikcja literacka. Ale fikcja taka, która wydaje się być realna i prawdziwa. Tak właśnie pisze autorka - ożywia napisane przez siebie książki.
    Główna postać kobieca jest młoda i niedoświadczona. Dopiero odkrywa świat i reguły nim rządzące. To samo tyczy się zbliżeń między ludźmi - jak różnią się ludzie, tak różnią się ich potrzeby. I to doskonałe pokazała autorka.
   Trzymałam mocno kciuki za Raven, bo już po pierwszym spotkaniu uważałam, że swoim charakterem i swoją osobowością doskonale odnajdzie się w nowości, jaką zesłał na nią jakże nieprzewidywalny los. Bardzo dobra kreacja. Rozsądna i odważna. Szczera i towarzyska. Otwarta na nowości i doznania.
   James to postać autentycznie otulona mrokiem. Charyzmatyczny, władczy, pewny siebie. Dominujący iście ze stron podręcznika. Przyciągający uwagę i budzący zaintrygowanie.
   Autorka bardzo dobrze poczyniła, ukazując życie osób, którym z BDSM po drodze, odddzielając prywatność od reszty. I bardzo dobrze, bo widać doskonale, że ten świat ostrych i akceptowalnych przez obie strony zabaw nie musi wpływać na codzienność. Za dnia można być swoją spokojniejszą wersją, by po zmroku oddać się temu, co siedzi w duszy i sercu.
   A pod osłoną nocy dzieją się cuda. Bardzo mocne, odważne sceny zbliżeń. Perwersyjne i ociekające zmysłowością. Pobudzające wyobraźnię i rozkręcające zmysły. Erotyczne i sensualne. Seksowne i niezmiernie kuszące.
   Lektura dla osób o otwartym umyśle. Dla grzesznych czytelniczek, które są diablicami o obliczach aniołka. Fascynująca pozycja, na którą warto się skusić, jeśli interesuje was wspomniany wyżej temat. Zobaczcie sami, z czym i z kim przyjdzie się zmierzyć głównej parze bohaterów. Emocje gwarantowane.

Polecam

Współpraca reklamowa: Love Book

#recenzja

Avatar użytkownika - Anitka_170
Anitka_170
Przeczytane:2023-06-12, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam, 52 książki 2023,

„Ton jego głosu niemal za każdym razem działa na moje ciało w bardzo przyjemny, ale zarazem niepokojący sposób. Kiedy mówi, czuję wibracje i gorąco. A teraz… teraz mam wrażenie, że czuję je podwójnie”.

Raven spotyka na przyjęciu przyjaciela swojego ojca, Jamesa Collinsa właściciela znanego magazynu. Od początku mężczyzna zawrócił w głowie dziewczynie, nie jest w stanie go z niej wyrzucić. Na dodatek okazuje się, że ma spędzić staż w jego firmie. O piętnaście lat starszy mężczyzna nie jest dobrym wyborem dla młodej kobiety.

Czyżby? A może to jest odpowiedni kandydat dla niej?

Autorka powraca z historią seksownego Jamesa i studentką Raven z wątkiem BDSM w tle w wielkim stylu. Jak zawsze wszystko dopracowane w najmniejszym szczególe. Od tej książki nie sposób się oderwać, nawet nie przeszło mi przez myśl, aby przerwać czytanie.

Nasz główny bohater od samego początku zawrócił mi w głowie, w końcu to mój książkowy crush. Dojrzały mężczyzna, który wie, czego chce i dąży do tego z całych sił. Jamesa nie da się nie lubić, trzeba go wręcz wielbić. Całe szczęście autorka pozwoliła nam ujrzeć jego myśli i zaserwowała nam rozdziały z jego perspektywy.

„Lubię czuć pełną kontrolę, mieć przewagę i czerpać z niej przyjemność. Lubię widzieć, że kobieta jest bezbronna, skazana tylko i wyłącznie na moją łaskę. Lubię obserwować, jak strach i podniecenie tworzą w jej oczach idealną mieszankę".

Raven jak na swój młody wiek, okazała się dojrzałą kobietą, która zaskakiwała mnie momentami swoimi przemyśleniami i podejmowanymi decyzjami.

Autorka wprowadza nas w świat BDSM w sposób subtelny i delikatny. Nie ma tu żadnego omijania tematu, wszystko jest jasno i zrozumiale opisane. Podobał mi się taki zabieg. Z zaciekawieniem przewracałam kolejne strony, pragnąc więcej.

Sceny erotyczne dodawały rumieńców na policzkach. Nie ma ich przesadnie dużo, a jak już są, to autorka przedstawiła je w taki ciekawy sposób, że dodają całej historii pikanterii. Nie wywołują zniesmaczenia, tylko rozpalają w nas ogień i działają na wyobraźnię.🥵😈🥵

To pierwsza część trylogii „Mystic”, która już teraz wywołuje wiele emocji. Ciekawa jestem, o kim będzie następna część, i czy bohaterowie z pierwszego tomu pojawią się jeszcze. Już nie mogę się doczekać.😍😍

Jeśli moja recenzja Was nie przekonała, to może fragment o Jamesie to zrobi:

„Po chwili jego spojrzenie wraca do mnie. Nienawidzę, kiedy unosi kącik ust. Wtedy wygląda jak wcielenie diabła wysłanego na ziemię, by kusić kobiety do grzechu".😈😈😈

Avatar użytkownika - kurazpazurem_czy
kurazpazurem_czy
Przeczytane:2023-06-18,

Najnowsza książka Kingi Litkowiec przede wszystkim uwodzi bardzo oryginalną okładką. Utrzymana w ciemnych barwach minimalistyczna grafika podbita jest przez brokatowe elementy, które wyglądają genialnie. Rzadko zachwycam się okładkami, ale przy tej pozycji, wręcz grzechem byłoby o tym nie wspomnieć. To ostatnio jedna z najciekawiej wydanych książek, które miałam okazję trzymać w dłoniach.

Główną bohaterką powieści jest Raven — studentka dziennikarstwa. Dziewczyna mieszka z rodzicami, którzy zawodowo zajmują wysokie stanowiska. Można więc powiedzieć, że młoda kobieta ma wszystko: prestiż, status społeczny, pieniądze, mimo pewnych niezgodności, co do studiów Raven ma również dobre relacje z rodzicami i oddaną przyjaciółkę. Jednak, jak sama przyznaje, czegoś jej brakuje...

Dzięki znajomościom swojego ojca poznaje Jamesa, właściciela popularnego magazynu “New York News”, który proponuje jej staż w swojej firmie. Raven zgadza się nie tylko na bardzo obiecującą możliwość zdobycia zawodowego doświadczenia, ale także ze względu na to, że piętnaście lat starszy James Collins ma w sobie coś, co niezwykle ją intryguje…

“On tu rządzi” to kolejna świetna książka autorki. Lekkość, ciekawa fabuła, intrygujący bohaterowie i niepowtarzalny styl to, co bezsprzecznie charakteryzuje wszystkie pozycje Kingi Litkowiec.

W powieści uwagę zwraca bardzo barwny i świetnie oddany wątek różnicy wieku między bohaterami. Przede Wszystkim ukazane jest to, jak takie związki są widziane przez społeczeństwo, czy nawet bliskich. Stereotypy, uprzedzenia, wydawanie pochopnych opinii, to coś, z czym mierzą się pary z różnicą wieku między partnerami.

Książka nasycona jest seksem, który odbiega nieco od kolejnych społecznych standardów. “On tu rządzi” to erotyk, gdzie dominuje BDSM. Dla wielu osób ta praktyka seksualna kojarzy się z przemocą, wynaturzeniem, czymś, co na pewno nie powinno być społecznie akceptowane. Nie inaczej osoby postronne postrzegają tę formę seksualności w powieści, dlatego życie bohaterów utkane jest z tajemnic i niedomówień. Autorka postarała się, aby ten wątek jak najbardziej przybliżyć czytelnikowi. Przy pomocy Jamesa i wkraczającej w świat BDSM Raven pokazała, jak naprawdę wygląda taka forma fizycznej miłości i po raz kolejny obaliła krzywdzące dla wielu osób, a niestety wciąż żywe — stereotypy.

Cała erotyka w powieści była niezwykle pobudzająca, a same opisy smaczne i ekscytujące.

Fabuła powieści jest dynamiczna, wciągająca i dobrze rozpisana.

Najnowsza książka Kingi przesiąknięta jest seksem, pożądaniem i tajemnicą. Fabułę urozmaicają kilka trzymających w napięciu plot twistów i złożonych problemów, z którymi muszą zmierzyć się bohaterowie. Jest to kolejna świetna książka autorki, idealna na letni wieczór dla każdego fana pióra autorki i wielbicieli gorących powieści.

Ja czekam na kolejny tom i coś czuję, że będzie to jedna z moich ulubionych przepełnionych namiętnością serii.

Bardzo polecam!

Avatar użytkownika - FascynacjaKsiazk
FascynacjaKsiazk
Przeczytane:2023-05-21, Ocena: 6, Przeczytałam,

Książka jest od samego początku tajemnicza i odważna poprzez odkrywanie sekretnego życia bohatera.Wykreowane główne postacie są pewnymi siebie osobami,choć różni ich piętnaście lat.Z pozoru wydaje się,że jesteśmy sposób odkryć natychmiast upodobania i tajemnice mężczyzny.Jednak autorka dawkuje nam je po trochę.Nie odkrywa całej prawdy o odrazu.Stopniowo poznajemy osobę Jamesa-prace,najbliższe osoby,sposób traktowania innych,to co lubi najbardziej a ukrywa,by nie być ocenianym.Powoduje to mnóstwo emocji i dążenia to poznania jego ulubionej „zabawy”…Tego bohatera odrazu można polubić,ponieważ swoim zachowaniem dąży do upragnionego celu za pozwoleniem drugiej strony.Spotkanie Emily jest początkiem ich świetnej relacji.Robi się często bardzo gorąco,gdy oboje wreszcie odkrywają czego pragną.

Autorka rozwinęła fabule o relacje rodzinne i przyjacielskie Emily.Dzięki temu akcja brnie do przodu.Z bohaterami nie nudzimy się,ponieważ ciagle coś się dzieje.Poznanie podziemnego podziemia Mystic jest fascynujace i uzależniające.Pragnąłbym o nim więcej i więcej.I na to czekam w kolejnym tomie serii.

Jeśli szukacie odważnej książki ze znakomita fabuła i barwnymi bohaterami to gorąco polecam książkę „On tu rządzi”.Gwarantowane emocje do ostatniego zdania powieści.
Ja oczywiście czekam na kontynuacje,ponieważ ta książka bardzo przypadła mi do gustu.

Avatar użytkownika - brunetkabooksrec
brunetkabooksrec
Przeczytane:2023-05-20, Ocena: 6, Przeczytałem, Mam,

20-letnia Raven Gray wybiera się z rodzicami na przyjęcie z okazji rozpoczęcia wakacji. Tam poznaje seksownego 35-letniego Jamesa Collinsa, właściciela gazety. On proponuje Raven staż w swojej firmie. Dziewczyna jest zafascynowana starszym mężczyzną, a na wyjeździe służbowym zbliżają się do siebie. Wkrótce Raven odkrywa mroczny sekret Jamesa.
Czy Raven zaakceptuje prawdziwe oblicze Jamesa?

"On tu rządzi" to pierwszy tom cyklu Mystic. Mamy tutaj motyw sporej różnicy wieku, wątek BDSM, romans biurowy więc będzie bardzo tajemniczo, gorąco i burzliwie. Jeśli jesteście gotowi na sceny erotyczne i poruszany temat BDSM to będzie to książka dla Was. Autorka pokazuje nam tutaj, że taka relacja zbudowana jest na szczerości i zaufaniu. Nic strasznego tutaj nie dzieje się. Będzie tajemniczo i zmysłowo.
Ja jestem zachwycona każdą książką spod pióra Kingi Litkowiec i tym razem udało się autorce zaskoczyć mnie. Fabuła jest nietuzinkowa i wciągająca. Bohaterowie są świetnie wykreowani. Czuć między nimi iskry pożądania i napięcie od samego początku. Autorka stworzyła historię romantyczną z dodatkiem zmysłowego erotyku. Sceny erotyczne napisane są z wielkim smakiem. Bawiłam się znakomicie. Przeczytałam tę historię błyskawicznie i czekam na kontynuację.

Jeśli macie ochotę na seksownego i dominującego szefa to sięgnijcie po tę książkę.
Gwarantuję Wam, że przeżyjecie intensywne i niezapomniane chwile.

Gorąco polecam!

BRUNETTE BOOKS

Avatar użytkownika - Mala_mi_czyta
Mala_mi_czyta
Przeczytane:2024-02-05, Ocena: 5, Przeczytałem, on ma władzę,

Moje kolejne spotkanie z twórczością Kingi. Przyznam się Wam, że odkładałam czytanie tej książki i nie żałuję, tym sposobem teraz przeczytam całą serię za jednym zamachem ?
W tej powieści poznajemy Raven. Młodziutką studentkę dziennikarstwa, która ma zaledwie 20 lat. W wakacje rozpoczyna staż w "New York News", a właścicielem pisma jest piekielnie przystojny przyjaciel jej rodziców James Collins. Dziewczyna po pierwszym spotkaniu czuje, że praca w jego redakcji może źle się dal niej skończyć, jednak jak każda młoda dziewczyna uwielbia ryzyko ?. Też kiedyś taka byłam ?.
Książka szalenie podobna do " 50 twarzy Greya", a jednak zupełnie inna. Niby też wątek BDSM oraz domina. Książka przedstawiona w innym świetle.
Autorka jak dla mnie po raz kolejny wykonała kawał dobrej roboty. Dziś nie będę Wam opisywała treści książki i tego co czeka głównych bohaterów, jakie kłody zostaną rzucone im pod nogi podczas biegu po szczęście. Przypominam tylko, że w powieści mamy dużą różnicę wieku.
Ja polecam w 100%
Moja ocena na dziś 8/10
A już dziś zaczynam czytać kolejną część.
Kto już przeczytał?
Jak Wasze wrażenia po?

,,J?ś?? ???????s? ????? ??????? ?? ????ś ??ś ?????????, ??????????s? s???, ??? ????? ?? ??? ?????s?? ?? ????? s??????s?. ?????? ????????????? s??? ?? s?????, ????? ????ś ???????? s??? ?????? ?? ????, ??? ???ś??? ?? ?s??? ????? ??s???? ????ś???? ??? ??????."

Sięgając po literaturę z gatunku romans nasze oczekiwania są skierowane dosłownie w danym kierunku, nie nastawiamy się, na nic innego, co mogłoby nas zaskoczyć.

Wyraziści bohaterowie gorący, lecz z turbulencjami romans to z pewnością jedne ze znaków wyróżniających autorkę. Historię, które tworzy napełnione są emocjami, które czytelnik wręcz pochłania, angażuje się w losy bohaterów, śledząc każdy ich krok. Często też w zachowaniu bohaterów możemy znaleźć cząstkę siebie. Daje to większe wrażenie ich realności, jakby byli na tyle prawdziwi, że możemy ich mijać na ulicach.

Książka ma to do siebie, że akcja w niej jest dynamiczna, jednak nie jest to wystrzał z granatnika, a swobodny bieg, który miarodajnie popycha wszystko do przodu w dość naturalnym tempie. Nie musimy, więc obawiać się niezrozumiałych uczyć, które nie znajdują swojego wytłumaczenia.

Autorka w swojej powieści zawarła sporą dawkę erotyki, potęgując ją poprzez BASM. W naszym społeczeństwie najczęściej mamy bardzo negatywne nastawienie do tej formy seksualności, uważając, że jest to dość brutalne, niebezpieczne czy powinno być nawet zabronione. Niestety, ale ten nieprawdziwy pogląd na tę praktykę powoduje, że powielamy mity niemające z nią racji bytu. Tak naprawdę jest to bardzo dokładnie przygotowana forma zbliżenia, która ms nie tylko dać zaspokojenie, ale i poczucie bezpieczeństwa drugiej stronie. W książce wątek tej jest bardzo realnie przedstawiony, zbija powielane mity, ukazując go w sposób rzetelny i naturalny dla swojej praktyki.

Pozycja ta z pewnością rozpali Wasze zmysły, a dodatkowo da szereg uczuć, które z każdą kolejną stroną będą dojrzewać, rosnąć, aby w pewnej chwili dotrzeć do takiego momentu, którego sekundy dzielą od eksplozji.

Daj się porwać w ten świat, tylko mocno się trzymaj, bo to będzie prawdziwy rollercoaster.

Avatar użytkownika - Kaktuslovebook
Kaktuslovebook
Przeczytane:2023-06-07, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam,

? RECENZJA ?

"Życie jest zbyt krótkie, by się nim nie cieszyć. Lepiej popełnić szereg błędów i czerpacy z nich nauki, niż uważać na wszystko, by później zastanawiać się, co by było gdyby."

Współpraca reklamowa z @rhytm_of_my_life

Mystic to inny świat, inne życie, gdzie skrywane są mroczne pragnienia, tajemnice, gdzie żądze mogą wyjść na zewnątrz, gdzie każdy może puścić wodze namiętnej fantazji, erotycznych uniesień. Jest to świat James'a, do którego nieliczni mają prawo wstępu. Raven znalazła się blisko niego, za blisko. Miała odbywać staż w jego firmie, ale granice między nimi a pracą zaczęły się szybko zacierać. Tylko czy ta o piętnaście lat młodsza kobieta jest gotowa, by kroczyć z nim ramię w ramię? Jest potulna jak owieczka, zapatrzona w niego jak w obrazek, ale wyobrażenie to jedno, a cała szczera prawda może zniszczyć jej wyobrażenia. Mystic to jedno, byłe partnerki to drugie, komplikacje życia są trzecim, co może zmienić ich relację w mgnieniu oka.

Raven nie spodziewała się, że zaczynając staż w firmie James'a jej życie zacznie się diametralnie zmieniać. Wszystko pędzi w szalonym tempie, ona leci jak ćma do światła, lecz to nie światło ją przyciąga, a mężczyzna z krwi i kości, którego oblicze ma wiele twarzy. Żyją w świecie wielkich pieniędzy, biznesu i sławy, gdzie każdy krok jest uważnie śledzony. Bohaterowie prowadzą na przekór wszystkiemu i wszystkim, własną grę zwaną życiem, w której to oni podejmują kluczowe decyzje, to oni ryzykują i to oni będą ponosić konsekwencje. Choć nie każdemu może się to podobać, że James zainteresował się właśnie Raven. Kinga przyzwyczaiła nas do swojego niebywale obrazowego stylu namiętnych rewolucji i fantazji. James jest panem "Mystic" miejsca, które ma dwa oblicza, te dostępne dla każdego, oraz takie gdzie każdy może spełnić swoje namiętne fantazje. Choć powinien się trzymać od Raven z daleka, żadne z nich nie potrafi się sobie oprzeć. Będzie ją wprowadzał do swojego świata, choć nie powinien, a ona będzie szła niczym owca ofiarna, uzależniając się od niego na wszelkie możliwe sposoby. Jest to książka dla osób dorosłych, bardzo namiętna, niebezpieczna, gdzie świat bdsm to codzienność i natura, bez której bardzo liczne grono nie potrafi żyć. Tutaj bohaterowie na przekór wszystkiemu dążą do szczęścia i mimo wszystko podejmą się ciężkiej próby utworzenia związku, który czekać będzie ogrom komplikacji i przeszkód. Polecam i zachęcam Kinga wodzi na pokuszenie.

Richie
Kinga Litkowiec0
Okładka ksiązki - Richie

Richie Blakemore słynie z psychopatycznych działań oraz igrania ze śmiercią. Mogłoby się wydawać, że nie ma na świecie osoby, która kochałaby ryzyko tak...

Miasto mafii
Kinga Litkowiec0
Okładka ksiązki - Miasto mafii

To oni tutaj rządzą! Dwudziestotrzyletnia Emma Greene odnajduje swoje miejsce w małym mieście niedaleko Nowego Jorku. Wydaje się, że kobieta może w końcu...