Miasto mafii

Ta powieść jest debiutem autorki, wznowionym- książka zyskała nowego wydawcę, piękną szatę graficzną, oraz kilka drobne poprawki.

Emma Greene 23 letnia kobieta ucieka od bolesnej przeszłości , szukając swojego miejsca na ziemi trafia do Randall. Miasteczkiem od dwóch lat rządzi mafia. Bracia Rossi budzą w mieszkańcach postrach, ludzie boją się nawet o nich rozmawiać, starają się nie zwracać na siebie ich uwagi. Ale nie Emma i jej przyjaciółka Olivia, one są wręcz zafascynowane mafią.
Główna bohaterka jest świadkiem pewnego zdarzenia, które zmieni jej życie. Artur wciąga kobietę do swojego świata, nie zamierza jej odpuścić, przyzwyczajony do władzy, że wszystko czego pragnie będzie jego. Ona wie, że to nie jej bajka, że nie powinna, ale pragnie tego niebezpiecznego, przystojnego mężczyzny. Czy zdobędzie się na odwagę stanąć u boku samego bosa mafii?

Na rynku wydawniczym romanse mafijne nadal są rozchwytywane, na ten tytuł zdecydowanie warto zwrócić uwagę. Tu mafia nie jest tylko w tytule i zaledwie tłem do wydarzeń. Mamy tu mafiosów z prawdziwego zdarzenia, bezwzględny, okrutny świat - niebezpieczeństwo, nielegalne interesy, zabójstwa, strach o życie. I oczywiście atrakcyjnych, mrocznych mężczyzn, którym trudno się oprzeć. Sceny miłosnych uniesień pobudzają zmysły, nie są wulgarne, czyta się z wypiekami na twarzy. Był też moment który mnie wzruszył, łezka się zakręciła i na sercu ciepło poczułam. Cieszyłam się szczęściem bohaterów.

Ta historia wciąga od pierwszych stron, czyta się lekko i przyjemnie, nie odczuwa się iż jest to debiut. Książka jest naprawdę przemyślana i dopracowana, akcja nie pędzi, ale i nie zanudza.
Bohaterowie doskonale wykreowani. Emma choć targają nią sprzeczne emocje - z jednej strony chce zbliżyć się do Arthura, z drugiej boi się , ale mimo to jest pyskata, zadziorna. Bracia Rossi i Aaron- jeden z ich ludzi, to postacie pełnokrwiste, oj będę tęsknić za nimi. Na szczęście wkrótce ukaże się drugi tom tej serii, mam nadzieję, że poznamy bardziej najmłodszego z braci- Lucasa oraz dostaniemy kolejną potężną dawkę emocji. Już nie mogę się doczekać.

Informacje dodatkowe o Miasto mafii:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2021-07-28
Dodał/a opinię: Judyta Szostak

Tagi: Romans erotyczny

Zobacz opinie o książce Miasto mafii

Kup książkę Miasto mafii

Bracia Di Caro 2
Kinga Litkowiec0
Okładka ksiązki - Bracia Di Caro 2

Kolejna odsłona najbardziej wyczekiwanej serii królowej romansów mafijnych. Była pewna, że jej życie to jedno niekończące się pasmo nieszczęść. Została...

Wbrew zasadom
Kinga Litkowiec0
Okładka ksiązki - Wbrew zasadom

TOM IV BESTSELLEROWYCH DEMONÓW Z LOS ANGELES! Morris nie urodził się złym człowiekiem. To zło urodziło się w nim, gdy w tragicznych okolicznościach stracił...