Michael

"Michael" Julia Brylewska Wydawnictwo NieZwykłe to książka przedstawiająca fabułę pełną mroku i wydarzeń, które nie dla każdego będą zrozumiałe. Rzeczywiście książka nie jest dla każdego, trzeba mieć mocne nerwy. No szlag mnie trafiał podczas czytania na bohaterkę, ale mogę ją zrozumieć. Ofiara jest w stanie zrozumieć swojego kata, wytłumaczyć a nawet obdarzyć uczuciem... To zjawisko ma swoją nazwę, ofiara przejawia w takiej sytuacji syndrom sztokholmski.

"Czasami naprawdę pragnęła zrozumieć, co uczyniło z niego potwora, którym teraz był".

Kylie Morgan po powrocie z klubu została porwana. Kiedy środki odurzające przestały działać odkrywa, że jest uwięziona za wysokim murem w rezydencji z której nie ma wyjścia. Michael Harrington oczarowany dziewczynom wierzy, że ta w końcu pogodzi się ze swoim losem. Bogactwo i znajomości mężczyzny pozwalają mu być bezkarnym. Za dobre zachowanie jest nagroda, a za złe kara. Jak myślicie czy Michael odpuszcza karę? Do czego jest zdolny, aby zatrzymać kobietę przy sobie? Czy Kylie wyjdzie z tego cało? Czy podporządkowanie, da jej szansę na przeżycie? Kto przegra w tym starciu?

"Ludzie mają bowiem niezwykłą skłonność do przystosowania się do najbardziej niedorzecznych i absurdalnych sytuacji. Poszukują w nich odrobiny normalności, której w akcie desperacji mogliby się pochwycić".

Nie chcę zdradzać Wam dużo z fabuły, ponieważ to trzeba przeczytać i poczuć. Niejednokrotnie byłam zła na bohaterow. Im bliżej końca, tym bardziej rozumiałam Kylie. Wola wyparcia i podporządkowania była lepsza niż walka.
Gwarantuję Wam ciekawą lekturę, przy której spędzicie dobrze czas. Książka jak zaznacza autorka nie jest dla każdego. Momentami jest przerażająca. Czytelnik zastanawia się dlaczego, co jest powodem.
Ja osobiście polecam.

Kup książkę Michael

Sinner
Julia Brylewska0
Okładka ksiązki - Sinner

Trzeci, finałowy tom niewiarygodnej serii określanej ,,debiutem roku"! ,,Czyż nie tak kończyły się wszystkie piękne historie, w których księżniczka odważyła...

Angel
Julia Brylewska0
Okładka ksiązki - Angel

Drugi tom niewiarygodnej trylogii ,,Inferno"!Wydaje się, że życie Hailey w końcu zaczęło się układać i na stałe zagościło w nim to, o czym dziewczyna marzyła...