Michael

Dzięki współpracy z Legimi miałyśmy możliwość przeczytania książki, która z pewnością wywołuje wiele emocji. A mowa o książce "Michael" od Wydawnictwa Niezwykłego oraz Julii Brylewskiej.
Dajcie znać czy ją czytaliście? I jakie są wasze odczucia po jej przeczytaniu?
Jeżeli natomiast jeszcze po nią nie sięgnęliście to zapraszamy do przeczytania naszej opinii na jej temat.

Kylie pewnego dnia zostaje porwana. Budzi się w jakimś domu. Nie wie gdzie się znajduje ani kto ją porwał. Jednak szybko się przekonuje, że jej oprawcą jest bogaty i przystojny Michael. Który niedługo ma się wstać dla niej przekleństwem.

Na początku chcemy powiedzieć wam, że z tą historią zaczęłyśmy przybliżać sobie twórczość Julii Brylewskiej i już czytamy jej kolejne dzieła. "Michael" to historia, która napewno zapadła nam w pamięci i cieszymy się, że również tego typu historie możemy przeczytać. Dlatego polecamy książki tej autorki. Gdyż już niedługo pojawi się recenzja jej innej książki u nas na profilu.
Przejdźmy zatem do samej recenzji.

To nie jest książka, dla ludzi o słabych nerwach. Książkę nie da się przeczytać na spokojnie, z tą książka trzeba się zmierzyć. Do tej powieści trzeba mieć mocną psychikę, gdyż poruszane w niej tematy są ciężkie i z pewnością nie wszystkim się spodobają. Należy ją przeczytać na jednym wdechu.
Jak dla nas to nie był nawet romans. To mroczna opowieść o ludzkiej psychice. Ta historia zostanie w waszym umyśle ślad, a serce rozerwie wam się na kawałki.
Opowieść zawarta w książce pani Julii to istna tragedia. I od razu mówimy, że nie jest zła, ponieważ książka wmiata w ziemię. Nie rozchodzi nam również o język, gdyż był naprawdę przystępny i książkę czyta się doskonale. Chodzi nam o samą historie głównej bohaterki. Jest to powieść, która daje do myślenia, pokazuje, że na świecie istnieją potwory, że ukrywają się za maską piękna i pieniędzy.
To nie jest książka dla każdego czytelnika, a z pewnością nie dla młodzieży. Nie chcemy wam zdradzać fabuły, jednak dzieją się tam niezbyt przyjemne w odbiorze rzeczy, które nie każdy powinien czytać.
Ta książka ukazuje ludźmi umysł, czające się w nich mroczne myśli, pokazuje również jaka słaba potrafi być ludzka psychika. Taki również jest klimat tej historii. Mroczny, zły, obłudny, ociekający strachem.

My dałyśmy się ponieść, wciągnęła nas i dała popalić nam na każdym kroku.
Jeżeli chcecie poczytać coś co na sto procent zapamiętacie, to przeczytajcie "Michaela". Miłego dnia :)

Informacje dodatkowe o Michael:

Kup książkę Michael

Winter Flower
Julia Brylewska0
Okładka ksiązki - Winter Flower

Autorka bestsellerowych serii „Inferno”, „Gods of Law” oraz powieści The Legacy i Michael! Jak pisał Antoine de Saint-Exupéry:...

Vincent
Julia Brylewska0
Okładka ksiązki - Vincent

Autorka bestellerowych serii ,,Inferno",  ,,Gods of Law" oraz powieści The Legacy, Michael i Winter Flower ,,Mogę nosić koronę, ale w sercu już zawsze...