Między nami

Tom 2 cyklu W twoją stronę

Dwie siostry Łucja i Felicja próbuja na nowo odbudować swoje życie, jak się okazuje to wcale nie jest takie łatwe.

Temperamentna Felicja zaczyna czuć się przytłoczona tym co dzieje się wokół niej, postanawia udać się z przyjacielem Tobiaszem do Szkocji. Łucja wyjeżdża do babci Michaliny, by wszystko przemyśleć. Tymczasem jej mąż Cezary chce zemścić się za błędy kobiety. Jak potoczą się losy sióstr? Czy Michalina zdoła uratować wnuczki?

Bardzo lubię twórczość @karolinawiniarska, tworzy ona niezwykle życiowe historie, a jej bohaterowie są bardzo prawdziwi, to ludzie z którymi z powodzeniem możemy się utożsamić - mają podobne problemy, również popełniają błędy, targają nimi przeróżne emocje.

Nie mogłam się wręcz doczekać kiedy znów będę mogła wejść do świata Felicji, Łucji oraz ich babci Michaliny, ciekawiło mnie jak autorka poprowadziła losy kobiet.

W końcu mogłam się dowiedzieć jak dalej wyglądało życie małej wtedy Michaliny i muszę przyznać, że te rozdziały czytałam z ogromnym przejęciem, to nieprawdopodobne czego doświadczyła w życiu ta kobieta, jednak wydaje mi się, że właśnie te doświadczenia ją ukształtowały i sprawiły, że jest takim, a nie innym człowiekiem. Powiedzmy sobie szczerze, chyba każdy chciałby mieć taką ciepła, pełną miłości i mądrości babcię.

Jeśli chodzi o Łucję i Felicję, to siostry w tej części będą musiały podejmować kluczowe decyzje dotyczące ich dalszego życia, oczywiście nie zabraknie przy tym wzlotów i upadków, jednak wszystko dzieje się po coś. Jak napisała autorka "siła jest kobietą" i właśnie tej potężnej, wartościowej oraz niezwykle emocjonującej siły doświadczymy w tej części. Ta książka to opowieść o szukaniu swojego miejsca w życiu, podróży wgłąb siebie, walce z przeciwnościami losu, zmianach, przyjaźni oraz wielowymiarowej miłości! Autorka pokazuje, że trzeba stawiać czoła przeszkodą, bo na końcu drogi może na nas czekać coś pięknego! "Między nami" to niezwykle mądra, poruszająca i zmuszająca do refleksji historia, jestem pewna, że każdy znajdzie w niej coś o sobie i dla siebie. Ogromnie polecam! Moja ocena to 10/10.

Informacje dodatkowe o Między nami:

Wydawnictwo: Jaguar
Data wydania: 2022-01-19
Dodał/a opinię: zakochanawksiazk

Zobacz opinie o książce Między nami

Kup książkę Między nami

Następnym razem
Karolina Winiarska0
Okładka ksiązki - Następnym razem

Ile razy można nie dostrzec miłości zanim będzie za późno? Poruszająca opowieść o życiu oraz miłości, która nie przemija - idealna na zimowe...

Na zawsze
Karolina Winiarska0
Okładka ksiązki - Na zawsze

Ile razy można się zakochać? Olga rozpoczyna nowy etap w życiu i wyrusza na drugi koniec świata. Zostawiając pensjonat w Bieszczadach, daje się ponieść...