Miłość jak wino

„Miłość jak wino” jest historia młodych osób,którzy sa po studiach i pragną razem zacząć wspólny rozdział życia.Niestety życie kładzie im kłody pod nogi.Miłość do rodzinnego biznesu,chęć pomocy i odwiedzenie najbliższych sprawia ze zakochują się ponownie w rodzinnym mieście.

Powieść jest pełną zawirowań wydarzeń w życiu bohaterów,które dają im chwilowe szczęście i nadzieje na przyszłość. Niestety niesie ze sobą wiele rozczarowań i niesprzyjających osób,które mieszają.W tle historii potęgowana jest nienawiść,która ciągnie się od lat.Przenoszona na kolejnych potomków pomimo nieznalezienia osoby za to odpowiedzialnej.Głowiłam się kim będzie ta osoba.Odkrycie zaskoczyło mnie sprawiając moje niedowierzanie.
Dodając do fabuły historie najbliższych bohaterów sprawia,że bardziej ich polubiłam.Poruszane tematy jak:przemoc domowa i jej konsekwecje,skrywana praca,nieodwzajemniona miłość,siostrzana wsparcie,pomoc w trudnych chwilach jest gwarancja na świetna historie.I taka właśnie otrzymujemy.Pełna miłości,oddania i wiary w szczęście bohaterów powoduje,że z wielka przyjemnością czytałam tą lekture.

Po jej przeczytaniu wiem,że nawet po najgorszej burzy wyjrzy słońce i trzeba walczyć o swoją miłość.Nie zawsze wierzyć w to co widza oczy oraz należy zawsze rozmawiać.Nie uciekać od problemów.Wierzyć,że przyszlość może przynieść coś dobrego…
Powieść jest gwarancją na mile spędzony czas.
Z całego serca polecam książkę.

Informacje dodatkowe o Miłość jak wino:

Wydawnictwo: Replika
Data wydania: 2023-04-18
Dodał/a opinię: Barbara Dębska

Tagi: Literatura obyczajowo-rodzinna

Zobacz opinie o książce Miłość jak wino

Kup książkę Miłość jak wino