Miłość ma Twoje imię

"Czułem ciężar na swoich barkach. Chciałem zjeść ciastko i jednocześnie je mieć. Wizja spotkania z Elizą była bardzo kusząca. Chęć oderwania się od rzeczywistości również."

Piotr ma na głowie bardzo dużo obowiązków. Prowadzenie własnego biznesu, opieka nad rodzeństwem i rodzinna stajnia pochłaniają cały jego czas. Na dodatek pojawiają się problemy w firmie, ktoś podkrada Piotrowi pracowników i zlecenia. Wybawieniem okazać ma się pozyskanie nowej pracownicy, zdolnej i ambitnej Pani architekt. Pojawienie się Elizy wywoła nie lada poruszenie w życiu Piotra. Jak rozwinie się ich znajomość? Czy relacja pracownik-szef wskoczy na wyższy poziom? 🤔

Piotr moim zdaniem jest typem osoby, która bierze za dużo na swoją głowę. Czuję się odpowiedzialny za wszystkich. W pewnym momencie to wszystko zaczyna go przytłaczać, nawał pracy i obowiązków wymaga ogromnych nakładów czasu. W tym wszystkim zapomina o sobie. Staje się przez to nerwowy i szybko się denerwuje. 😬

Eliza pokazała nam się z bardzo dobrej strony miła, uczynna i wyrozumiała. Byłam pod wrażeniem jej zrozumienia i opanowania w niektórych sytuacjach. Potrafiła ze spokojem rozwiązywać problemy. 😊

Autorka jak zwykle pozytywnie mnie zaskoczyła. To już moje kolejne spotkanie z twórczością Karoliny. I na pewno nie ostatnie. Pisarka tworzy historię proste, a jednak zawierające w sobie ukryte przesłanie. W tej książce mamy bohatera z zespołem Downa i ukazane są różne sytuacje z nim. Osobiście nie miałam styczności z takimi osobami. Dzięki lekturze mogłam doświadczyć wielu sytuacji w jego udziałem i lepiej poznać zachowania osób z zespołem Downa. Postać Kacpra została bardzo dobrze wykreowana. 😊

Uwielbiam styl autorki, jest lekki i przyjemny. Pozwala na płynną lekturę książki. Nie chciałam rozstawać się z bohaterami. Ciekawość jednak zwyciężyła, gdyż musiałam wiedzieć co będzie dalej. 😅 Polecam Wam ogromnie. 🥰 Bawiłam się wyśmienicie.

Informacje dodatkowe o Miłość ma Twoje imię:

Kup książkę Miłość ma Twoje imię

Zawsze byłem twój
Karolina Zielińska0
Okładka ksiązki - Zawsze byłem twój

Ona właśnie rozstała się z facetem i postanawia wszystko rzucić na jedną kartę decydując się zamieszkać w odziedziczonym po dziadkach domu na wsi. On...

Kochając Ciebie
Karolina Zielińska0
Okładka ksiązki - Kochając Ciebie

Wielki finał bestsellerowej trylogii! Czy doktor Wysocki i Lena Piasecka odnajdą upragnione szczęście?  Ona przestała wierzyć. On uważa wszystko za żart...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;